^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

Fot. Andrzej Korpalski

W pierwszym meczu rundy wiosennej Wiślanin Bobrowniki pokonał zespół z Popowa, mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla drużyny z Bobrowniki. Zwycięstwo to umocniło klub na czele włocławskiej B-klasy. 

Wiślanin Bobrowniki - Orion Popowo 3:1(0:1)

Skład: Ziemiańczyk, Strużyna, Szarpatowski, Karpiński, Serafin, Skonieczny, Ryniec, Sobolewski(88' Surmacki), Borkowski( 73' Strużewski), Kotkiewicz(45' Kuliberda), Zakrzewski(45' Bartczak).

bramki:

48' - Konrad Strużyna 

83' - Łukasz Skonieczny

85' - Maciej Serafin

Więcej zdjęć na stronie tygodnika Gazeta CLI dostępne tutaj.

Na prośbę Energa Operator podajemy informacje o planowanych czasowych wyłączeniach dopływu energii elektrycznej w Gminie Bobrowniki:

6 kwi 09:00 - 6 kwi 13:00 - odbiorcy zasilani ze stacji Rachcin
7 kwi 09:00 - 7 kwi 13:00 - odbiorcy zasilani ze stacji Rachcin obwód 100

23 marca po raz XXII w tej kadencji obradowała Rada Gminy Bobrowniki. Na zaproszenie Wójta i Radnych w obradach udział wzięli: podinsp. Zdzisław Ciesielski - Komendant Powiatowy Policji w Lipnie oraz kom. Piotr Czajkowski - Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie.

GOPS Bobrowniki informuje, że osoby zakwalifikowane do stypendium szkolnego mają obowiązek dostarczenia faktur dokumentujących wydatki. Termin dostarczania faktur upływa dnia 31 marca 2017 r. o godz. 14.30. Informacji udziela p. Małgorzata Lewandowska, pokój nr 4 (budynek "A"), tel. 54 230 51 42

 

GOPS Bobrowniki informuje, że 23 marca 2017 r. (czwartek) nastąpi wypłata zasiłków okresowych. Kasa Urzędu Gminy Bobrowniki będzie czynna w godz. 8.00 - 14.00.

W okresie wakacji 2017 roku KRUS organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników, których przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników z mocy ustawy. Jeżeli rolnik ubezpieczony jest na wniosek w pełnym zakresie - ubezpieczenie powinno trwać nieprzerwanie co najmniej rok.

 

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 marca 2017 r. występuje możliwość odbioru decyzji w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego. Decyzje można odbierać w budynku "B" Urzędu Gminy Bobrowniki, p. Wioletta Jaromirska i Mirosława Kowalewska, pok. nr 14.

 

Uwaga! Na prośbę Energa Operator zawiadamiamy, że dziś w godz. 08:30 - 12:30 odbiorcy zasilani ze stacji Bobrowniki Pole 6 mieć będą przerwę w dostawie energii elektrycznej.

 

Program polityki zdrowotnej Powiatu Lipnowskiego na lata 2015/2019

Województwo Kujawsko-Pomorskie należy do regionów o wysokiej zachorowalności na nowotwory złośliwe oraz choroby układu krążenia. Podobnie jest w przypadku naszego Powiatu, którego liczba mieszkańców wynosi ponad 67.000 osób, a z danych wynika, iż wśród populacji powiatu największa zachorowalność występuje na nowotwór jelita grubego i raka płuc oraz choroby układu krążenia.

Z udziałem Gospodarza Gminy Wójta Jarosława Jacka Poliwko odbyły się w minioną niedzielę uroczystości wręczenia sztandaru Kołu Pszczelarzy z Bobrownik. Spotkanie rozpoczęto mszą św. w kościele parafialnym p.w. św. Anny, gdzie nastąpił obrzęd poświęcenia sztandaru. Po mszy św. uczestnicy uroczystości udali się do Remizy OSP Bobrowniki, gdzie dokonano wbicia gwoździ pamiątkowych w drzewiec sztandaru. Wśród zaproszonych gości byli posłowie, samorządowcy z województwa, powiatu, okolicznych gmin, delegacje służb mundurowych jak i rodziny pszczelarzy. Awers sztandaru stanowi herb Bobrownik oraz rok wręczenia sztandaru. Na rewersie znajduje się wizerunek św. Ambrożego, patrona pszczelarzy oraz napis "Boże błogosław nasze pasieki". 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą