^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania brak wody

W związku z awarią w dniu dzisiejszym w godzinach 10:00 - 13:00 nastąpi brak dostępu do wody z sieci w Bobrownickim Polu.

Za utrudnienia przepraszamy.

Znalezione obrazy dla zapytania brak wody

W związku z małą ilością wody w zbiornikach w dniu jutrzejszym(tj. sobota) wystąpi brak dostępu do wody z sieci w godzinach 14:00 do 18:00

Za utrudnienia przepraszamy.

Zakaz podlewania ogródków! Czy tylko na to stać wójta?

W związku z problemami z wodą informujemy o wprowadzonym  zakazie pobierania wody z gminnych urządzeń wodociągowych do podlewania:

  • ogródków działkowych,
  • zieleńców przydomowych,
  • upraw rolnych

w godzinach od 6:00 do 21:00 

Zakaz ten obowiązuje do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy. 

 

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią dnia 18 maja br. (piątek). Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

 | Zdjęcie dotyczy Patriotyczne i podwójne świętowanie zostało dodane przez Gazeta CLI - w dniu 2018-05-15 id nr: 1618295 |

Zdjęcia Gazety CLI dostępne tutaj: GAZETA CLI

Znalezione obrazy dla zapytania zus

Szanowni Państwo, w sobotę 19 maja b.r. we wszystkich placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w godzinach 9.00-13.00 została zorganizowana BIAŁA SOBOTA W ZUS dla lekarzy. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie to zaproszenie jest dla Ciebie. Jeśli nas odwiedzisz konsultanci ZUS założą ci indywidualne konto na naszej platformie elektronicznej oraz krok po kroku pokażą jak w prosty i szybki sposób wystawić e-ZLA. W ramach dnia otwartego przewidujemy również szkolenia dostosowane do ilości uczestników (przystanowiskowe, jak również w formie prezentacji na środowisku testowym) dotyczące wystawiania, anulowania e-ZLA i innych działań na profilu lekarza.

pomoc.jpg

Wójt Gminy Bobrowniki zwraca się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy rzeczowej (materiały budowlane, meble, sprzęt agd, rtv) oraz wsparcia finansowego dla rodziny, która w wyniku pożaru w dniu 28 lutego 2018 r. utraciła dorobek całego życia. W wyniku tego pożaru ich dom został bardzo poważnie uszkodzony.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą