^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zaostrzenie zasad epidemicznych i powołanie 16 szpitali koordynacyjnych -  Ministerstwo Zdrowia - Portal Gov.pl

Od soboty na terenie całego powiatu lipnowskiego u obowiązują obostrzenia dla strefy żółtej, co oznacza m.in. obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej, zakaz zgromadzeń powyżej 150 osób, 25% wypełnienia widowni podczas wydarzeń sportowych i wiele innych ograniczeń.

Główny Urząd Statystyczny

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Główny Urząd Statystyczny. Jeden konkurs dotyczy Spisu Powszechnego Rolników i dostępny jest tutaj: https://loteria.spisrolny.gov.pl/

Drugi konkurs dla dzieci i młodzieży: Współczesne gospodarstwo rolne, dostępny tutaj: https://bydgoszcz.stat.gov.pl/aktualnosci/konkurs-dla-dzieci-i-mlodziezy-wspolczesne-gospodarstwo-rolne,389,1.html

Ćwiczenia RENEGADE-SAREX 18/II - Gmina Alwernia

Urząd Gminy w Bobrownikach informuje, że od jutra przez 3 kolejne dni (6-9 października), Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje krajowe ćwiczenie RENEGADE/SAREX-20. W ramach treningu mogą być uruchomione syreny w wielu miejscach naszego województwa.

Znalezione obrazy dla zapytania brak wody

 

W związku z awarią w dniu dzisiejszym (poniedziałeknastąpi czasowy brak dostępu do wody z sieci na ulicy Włocławskiej (Od ulicy Chabrowej do hydroforni na wysokości ośrodka zdrowia). Trwają pracę mające na celu usunięcie awarii. Za utrudnienia przepraszamy.

Zakończono modernizacje ulicy Różanej, dzięki remontowi droga gruntowa zyskała nawierzchnie z kostki brukowej.

Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrownikach informuje, że dziś rozpoczął się kiermasz książek. W ofercie malowanki, bajki i książeczki edukacyjne. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na kiermasz do budynku przy ul. Nieszawskiej 10 w godzinach pracy biblioteki tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 16.30.

20.09 Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - Dobre Przedszkole Gdynia

W dniu 20 września przypadał Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ze względu na sytuacje zagrożenia wirusowego podjęto decyzję o rezygnacji z odwiedzenia placówek oświatowych lecz nie zapomniano o najmłodszych mieszkańcach naszej Gminy.  Dzieci zostały obdarowane skromnymi prezentami. Wszystkim Przedszkolakom oraz ich rodzicom życzymy samych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności, Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko oraz Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski. 

Znalezione obrazy dla zapytania 300+

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata środków w ramach Rządowego Programu "Dobry Start" nastąpi w dniu dzisiejszym tj 21.09.2020r. (poniedziałek). Wypłata w formie gotówki nastąpi w dniu jutrzejszym tj. 22.09.2020r. (wtorek)

Starostwo Powiatowe w Ełku - Utrudnienia w ruchu

W dniu 18.09.2020r. (piątek) w ze względu na naprawy gwarancyjne na ulicach: Senatorskiej, Włocławskiej, Placu Wolności oraz Nieszawskiej wystąpią utrudnienia w ruchu. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą