^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Znalezione obrazy dla zapytania woda kranUrząd Gminy Bobrowniki informuję, iż przeprowadzono modernizacje punktu ujęcia wody w Bobrownikach mające na celu wyeliminowanie przerw w dostawie wody do sołectw: Bobrowniki, Bógpomoż, Polichnowo, Brzustowa, Rybitwy oraz Rachcin, ponadto trwają przygotowania do budowy nowego ujęcia wody w miejscowości Bobrownickie Pole.

O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

W dniu 19  czerwca br. po rozstrzygnięciu przetargu nieograniczonego Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Pawła Grudowskiego podpisał umowy z firmą: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 8, 87-600 Lipno na wykonanie zadań pn: "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Stara Rzeczna Sołectwo Brzustowa, Gmina Bobrowniki" oraz "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Bobrownickie Pole, Gmina Bobrowniki"

Znalezione obrazy dla zapytania susza rolnictwo

Wójt Gminy Bobrowniki  informuje, że w Urzędzie Gminy Bobrowniki można składać wnioski w celu określenia strat w uprawach rolnych spowodowanych przez suszę. Po powołaniu komisji przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego złożone wnioski będą podstawą do sporządzenia protokołów strat.

14 czerwca 2018 roku Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach zorganizowało uroczysty Dzień Mamy i Taty. Uroczystość odbyła się na sali w Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach. 

Sprawozdanie z badań parametrów grupy A w próbkach wody do spożycia z wodociągów w Bobrownikach oraz w Bobrownickim Polu.

Znalezione obrazy dla zapytania kujawsko pomorskie marszałekZnalezione obrazy dla zapytania msitZnalezione obrazy dla zapytania starostwo powiatowe w lipno

 

 

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Pawła Grudowskiego w ostatnim czasie podpisał umowy o dofinansowanie realizacji operacji.

Znalezione obrazy dla zapytania brak wody

W związku z małą ilością wody w zbiornikach nastąpi brak dostępu do wody z sieci w godzinach:

 

10:00 - 13:00,  23:00 - 5:00

 

Jednocześnie informujemy że trwają pracę nad całkowitym rozwiązaniem problemu. Za utrudnienia przepraszamy.

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniach 14-15 czerwca br. (czwartek-piątek) nastąpi wypłata stypendium szkolnego. Odbiór świadczenia w gotówce w kasie Urzędu Gminy Bobrowniki w godz. 8.00 - 14.00

W niedzielę, 10 czerwca w Kaplicy w Gnojnie odbyły się uroczystości odpustowe. Uroczystą odpustową liturgię celebrował ks. prof. Zdzisław Pawłowski proboszcz parafii p.w. Św. Anny w Bobrownikach.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą