^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania pszok wfosigw

Od rozpoczęcia budowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Bobrowniki trwa kampanie promocyjna mająca na celu zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców gminy, założonym długookresowym celem działania kampanii edukacyjno-informacyjnej jest doprowadzenie do redukcji ilości wytwarzanych odpadów komunalnych i zwiększenie udziału odpadów zbieranych selektywnie, co bezpośrednio wpłynie na jakość życia wszystkich mieszkańców naszej gminy.

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz ze Skarbnikiem Gminy Pawłem Grudowskim podpisali umowę o dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, tym samym pozyskując kolejne pieniądze dla Gminy Bobrowniki.

Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrownikach informuje, że zakwalifikowała się do projektu Instytutu Książki „Mała książka-wielki człowiek”

Znalezione obrazy dla zapytania dobry start

GOPS Bobrowniki informuje, iż dla osób które złożyły wnioski w dniach od 08.08.2018r. do 15.08.2018r. wypłata środków w formie przelewy nastąpi w dniu 31.08.2018r. O wypłatach dla osób składających wnioski po 15.08.2018r. poinformujemy w przyszłym terminie.

 

"ALE WIOCHA"

Znalezione obrazy dla zapytania pszok kampaniaUprzejmie informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Bobrownikach, zlokalizowany na  przy terenie Gminnej Oczyszczalni Ścieków będzie czynny od dnia 01.09.2018. Punkt przeznaczony jest dla mieszkańców nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Bobrowniki.

W ramach tegorocznych inwestycji drogowych w Gminie Bobrowniki powstały nowe drogi asfaltowe. Inwestycje "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Bobrownickie Pole", oraz "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Stara Rzeczna, Sołectwo Brzustowa" dobiegają końca.

Relacja dostępna tutaj: TV KUJAWY oraz tutaj: TV KUJAWY

W dniu 25 sierpnia 2018 roku w Bobrownikach odbyły się tradycyjne „Dożynki Powiatowo - Gminno - Parafialne”. Strażacy z OSP w Bobrownikach, Lisku i Rachcinie, wraz z orkiestrą OSP w Bobrownikach poprowadzili zgromadzonych gości i mieszkańców  całego Powiatu oraz delegacje niosące wieńce i dary dożynkowe, do kościoła parafialnego w Bobrownikach. O godzinie 14:00 odbyła się uroczysta Msza Święta koncelebrowana przez Proboszcza Parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach ks. Zdzisława Pawłowskiego, a także poświęcenie darów i wieńców dożynkowych. 

Wszystkich mieszkańców Gminy Bobrowniki, gości oraz osoby odwiedzające tę stronę zapraszamy na Powiatowo-Gminno-Parafialne Dożynki, które odbędą się w Bobrownikach dnia 25 sierpnia 2018 r. i rozpoczną mszą św. w kościele p.w. św. Anny o godz 14:00. Poniżej Plakat wraz z planem dożynek.

Serdecznie zapraszamy.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą