^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W piątek 22 czerwca br. z udziałem Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko, Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Gradkiewicza  oraz Kierownika GZO Beaty Domagalskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły oraz w Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach. 

Znalezione obrazy dla zapytania ksiazka

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobrownikach zaprasza w okresie wakacyjnym wszystkich zainteresowanych do korzystania z usług placówki,  w zbiorach Biblioteki wiele ciekawych nowości, na miejscu można również skorzystać z gier planszowych.

Serdecznie zapraszamy!!!

Biblioteka czynna w godzinach 8:30 do 16:30

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniach 26 27  czerwca 2017 r. (wtorek - środa) nastąpi wypłata świadczeń okresowych. Kasa Urzędu Gminy czynna w dni powszednie w godz. 8.00 - 14.00.

 

Znalezione obrazy dla zapytania dobry start 300 plusWNIOSKI NA 300+ MOŻNA SKŁADAĆ OD:

- drogą tradycyjną od 1 sierpnia 2018r. w budynku GOPS Bobrowniki, pokój nr. 3
- drogą elektroniczną od 1 lipca 2018r.

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.


Znalezione obrazy dla zapytania woda kranUrząd Gminy Bobrowniki informuję, iż przeprowadzono modernizacje punktu ujęcia wody w Bobrownikach mające na celu wyeliminowanie przerw w dostawie wody do sołectw: Bobrowniki, Bógpomoż, Polichnowo, Brzustowa, Rybitwy oraz Rachcin, ponadto trwają przygotowania do budowy nowego ujęcia wody w miejscowości Bobrownickie Pole.

O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

W dniu 19  czerwca br. po rozstrzygnięciu przetargu nieograniczonego Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Pawła Grudowskiego podpisał umowy z firmą: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 8, 87-600 Lipno na wykonanie zadań pn: "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Stara Rzeczna Sołectwo Brzustowa, Gmina Bobrowniki" oraz "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Bobrownickie Pole, Gmina Bobrowniki"

Znalezione obrazy dla zapytania susza rolnictwo

Wójt Gminy Bobrowniki  informuje, że w Urzędzie Gminy Bobrowniki można składać wnioski w celu określenia strat w uprawach rolnych spowodowanych przez suszę. Po powołaniu komisji przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego złożone wnioski będą podstawą do sporządzenia protokołów strat.

14 czerwca 2018 roku Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach zorganizowało uroczysty Dzień Mamy i Taty. Uroczystość odbyła się na sali w Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach. 

Sprawozdanie z badań parametrów grupy A w próbkach wody do spożycia z wodociągów w Bobrownikach oraz w Bobrownickim Polu.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą