^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrownikach informuje, że zakwalifikowała się do projektu Instytutu Książki „Mała książka-wielki człowiek”

Znalezione obrazy dla zapytania dobry start

GOPS Bobrowniki informuje, iż dla osób które złożyły wnioski w dniach od 08.08.2018r. do 15.08.2018r. wypłata środków w formie przelewy nastąpi w dniu 31.08.2018r. O wypłatach dla osób składających wnioski po 15.08.2018r. poinformujemy w przyszłym terminie.

 

"ALE WIOCHA"

Znalezione obrazy dla zapytania pszok kampaniaUprzejmie informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Bobrownikach, zlokalizowany na  przy terenie Gminnej Oczyszczalni Ścieków będzie czynny od dnia 01.09.2018. Punkt przeznaczony jest dla mieszkańców nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Bobrowniki.

W ramach tegorocznych inwestycji drogowych w Gminie Bobrowniki powstały nowe drogi asfaltowe. Inwestycje "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Bobrownickie Pole", oraz "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Stara Rzeczna, Sołectwo Brzustowa" dobiegają końca.

Relacja dostępna tutaj: TV KUJAWY oraz tutaj: TV KUJAWY

W dniu 25 sierpnia 2018 roku w Bobrownikach odbyły się tradycyjne „Dożynki Powiatowo - Gminno - Parafialne”. Strażacy z OSP w Bobrownikach, Lisku i Rachcinie, wraz z orkiestrą OSP w Bobrownikach poprowadzili zgromadzonych gości i mieszkańców  całego Powiatu oraz delegacje niosące wieńce i dary dożynkowe, do kościoła parafialnego w Bobrownikach. O godzinie 14:00 odbyła się uroczysta Msza Święta koncelebrowana przez Proboszcza Parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach ks. Zdzisława Pawłowskiego, a także poświęcenie darów i wieńców dożynkowych. 

Wszystkich mieszkańców Gminy Bobrowniki, gości oraz osoby odwiedzające tę stronę zapraszamy na Powiatowo-Gminno-Parafialne Dożynki, które odbędą się w Bobrownikach dnia 25 sierpnia 2018 r. i rozpoczną mszą św. w kościele p.w. św. Anny o godz 14:00. Poniżej Plakat wraz z planem dożynek.

Serdecznie zapraszamy.

Kolejne inwestycje w Gminie Bobrowniki dobiegają końca. Kończona jest inwestycja pn.: TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU URZĘDU GMINY BOBROWNIKI PRZY UL. NIESZAWSKIEJ 10 W BOBROWNIKACH ORAZ BUDYNKU PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO PRZY UL. WŁOCŁAWSKIEJ 10 W BOBROWNIKACH, dzięki czemu budynek Urzędu Gminy oraz budynek w którym znajdować się będzie Klub dziecięcy "Bobrowiaczek" zyskają nowy atrakcyjny wygląd.

Znalezione obrazy dla zapytania 300+

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata środków w ramach Rządowego Programu "Dobry Start" nastąpi 23 sierpnia 2018r.

Wypłata dla osób, które złożyły wnioski od 01 lipca 2018r. do 07 sierpnia 2018r. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą