^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Jak co roku 6 grudnia Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych z terenu Gminy Bobrowniki.

Znalezione obrazy dla zapytania krus

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od 1 grudnia 2019 r. ulegają zmianie kwoty miesięcznego przychodu powodujące zmniejszenie lub zawieszenie świadczeń emerytalno-rentowych.

W dniu dzisiejszym tj. 21 listopada br. w Świetlicy Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. Nadane przez Prezydenta RP medale wręczył Wójt Gminy Bobrowniki Pan Jarosław Jacek Poliwko w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Pana Jarosława Bojarskiego, Członka Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Anety Jędrzejewskiej, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Lipnie Pana Tadeusza Gradkiewicz oraz zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Małgorzaty Grudowskiej. W uroczystości udział wzięli również Radni Rady Gminy Bobrowniki

Znalezione obrazy dla zapytania usługi wywozu nieczystości

Informujemy, że usługę wywozu nieczystości płynnych świadczmy w poniedziałki, środy oraz piątki. Kontakt pod numerem telefonu 54 230 51 40, natomiast we wtorki, czwartki oraz soboty prosimy korzystać z usług firmy P.P.U.H. Teresa Wieczkiewicz. Kontakt pod numerem telefonu: 781 032 803

Znalezione obrazy dla zapytania pomoc techniczna ministerstwo rozwoju kujawsko pomorskie fundusze społeczne

Zapraszamy do udziału w konsultacjach internetowych w związku z aktualizacją Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Bobrowniki na lata 2018-2023.

Ankieta do wypełnienia dostępna tutaj: ANKIETA

Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Bobrowniki na lata 2018-2023 dostępny tutaj: LPR 2018-2023 

Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrownikach informuje, że dziś rozpoczął się kiermasz książek. W ofercie malowanki, bajki i książeczki edukacyjne. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na kiermasz do budynku przy ul. Nieszawskiej 10 w godzinach pracy biblioteki tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 16.30.

11 listopada br. zorganizowano gminne obchody rocznicy odzyskania niepodległości. Uroczystości rozpoczęto mszą św. w kościele parafialnym p.w. św. Anny w Bobrownikach, po której uczniowie ze szkoły podstawowej w Bobrownikach zaprezentowali krótki i treściwy montaż słowno – muzyczny. Mszę św. odprawili ks. dr Piotr Dykowski wspólnie z ks. prof. dr hab. Zdzisławem Pawłowskim, proboszczem parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach.

Pismo w sprawie Wniosku do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu w sprawie dofinansowania połączeń autobusowych na Trasie Włocławek Bobrowniki

Od dnia 29 października br. (wtorek) rozpoczęła się wypłata zwrotu podatku akcyzowego dla rolników. Wypłata w formie przelewu i  gotówki. Kasa Urzędu Gminy Bobrowniki czynna w godz. 8.00 - 14.00. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą