^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Pan Wójt poinformował, że 11 maja br. została zakończona sprawa sądowa w Sądzie Rejonowym w Lipnie dotycząca przejęcia ruin zamku wraz z gruntem o powierzchni 1,54 ha. Sąd wydał postanowienie o nabyciu powyższego terenu na własność Gminy Bobrowniki. Powyższe postanowienia uprawomocnią się 1 czerwca – powiedział radny Mariusz Gołębiewski, Przewodniczący Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Z dniem 1 czerwca Gmina Bobrowniki staje się właścicielem ruin zamku. To jest zarówno sukces jak i odpowiedzialność. Dziękujemy Staroście Lipnowskiemu Krzysztofowi Baranowskiemu i wszystkim zaangażowanym w tę sprawę – mówi Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko.

Wójt Gminy Bobrowniki wraz z Przewodniczącym Rady Gminy odwiedzili Gimnazjum w Bobrownikach im. Ziemi Dobrzyńskiej gdzie wręczając drobne upominki nagrodzili dwoje uczniów, laureatów konkursów powiatowych.

Piłka nożna, Kolejne zwycięstwo Wiślanina [foto] - zdjęcie, fotografia

Wiślanin Bobrowniki - Start Stawki. 3:1 (1:1)

Mapa obwodu łowieckiego nr 216 tutaj.

Znalezione obrazy dla zapytania Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – informacja o przyznanej dotacji celowej 

Na podstawie § 11 ust. 7 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 października 2015 r.

Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy zaopiniowała pozytywnie wykonanie budżetu za 2016 rok. W związku z powyższym podczas ostatniej sesji Rady Gminy Bobrowniki dnia 26 maja br. radni podjęli uchwałę o udzieleniu absolutorium Wójtowi. Nagranie z sesji dostępne jest tutaj.

Informacje o Sesji Rady Gminy również na stronie internetowej www.lipno-cli.pl dostępne tu:

"Bezdyskusyjne absolutorium dla wójta Poliwko"

Piłka nożna, Wiślanin awansował klasy! [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia

Wicher Wielgie - Wiślanin Bobrowniki 2:3 (0:0) 
Bramki: Kosowski (55), Paszyński (74) - Zakrzewski (62), Sobolewski (69), Borkowski (73)

         

 

W sobotę, 6 maja, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Bobrowniki obchodzili swoje święto z okazji przypadającego na 4 maja wspomnienia patrona strażaków – świętego Floriana.

Kujawsko-Pomorskie COIE zaprasza na kolejne bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców organizowane przez w ramach cyklu „Biznes bez granic”

 „Aktualne trendy kontroli podatkowych i reforma aparatu skarbowego – wpływ na bieżącą działalność inwestorów i eksporterówto temat spotkania informacyjnego, organizowanego w dniu 8 czerwca  przez  Kujawsko-Pomorskie Centrum  Obsługi Inwestorów i Eksporterów , we współpracy z partnerem merytorycznym – firmą KPMG w Polsce.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą