^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

                                                                                                                                                                 (fot: Marcin Jaworski)

Na zaproszenie Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko w dniu dzisiejszym po raz kolejny odbyło się spotkanie lokalnej władzy samorządowej z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy urodzonymi w drugiej połowie 2016 r. oraz ich rodzicami. Gospodarz Gminy, Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Gradkiewicz, Radni oraz Zastępcą Kierownika USC Małgorzata Grudowska powitali najmłodszych wręczając rodzicom symboliczne sadzonki dębu wraz z upominkami i listami gratulacyjnymi. Przy podanej kawie z ciastem rozmawiano o przyszłości i problemach lokalnej społeczności. 

Wójt Gminy Bobrowniki wraz z Przewodniczącym Rady Gminy odwiedzili podległe placówki oświatowe i wręczając drobne upominki złożyli gratulacje dla uczniów osiągających sukcesy zarówno naukowe jak i sportowe.

Nagrody od Wójta otrzymali uczniowie z Gimnazjum w Bobrownikach im. Ziemi Dobrzyńskiej oraz Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach którzy osiągnęli następujące sukcesy:

Informujemy, że w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Lipnie w godzinach 09.00 - 14.30 prokuratorzy udzielać będą osobom pokrzywdzonym przestępstwem informacji na temat uprawnień oraz sposobu załatwienia sprawy. Działania wpisują się w ogólnopolski "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" zaplanowany w dniach 20-26 lutego 2017 r.

 

Wszystkich beneficjentów pomocy społecznej informujemy, że w dniu 22 lutego 2017 r. (środa) nastąpi wypłata zasiłków okresowego i celowego. Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

 

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste wręczenie stypendium Wójta Gminy Bobrowniki dla uczniów ze szkół  z Gminy Bobrowniki. Stypendium Wójta Gminy Bobrowniki za szczególne osiągnięcia w nauce w kwocie 50zł miesięcznie otrzymali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły oraz ich starsi koledzy z Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach.

Znalezione obrazy dla zapytania segregacja śmieci

 

SZANOWNI MIESZKAŃCY

Przypominamy o wprowadzonych z dniem 1 lipca 2016 r. zmianach w "REGULAMINIE UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I PORZĄDKU NA TERENIE GMINY BOBROWNIKI DOTYCZĄCYCH SPOSOBU SEGREGACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH"

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE TUTAJ

 

 

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniu 17.02 br.(piątek), zarówno w Kasie Urzędu Gminy jak i przelewem dokonane zostaną wypłaty świadczenia Rodzina 500+. 

GMINA BOBROWNIKI

odbiorcy zasilani ze Stary Bógpomóż 1 obwód 100

13.02.20170 w godz. 9:30 - 13:30

GMINA FABIANKI, GMINA BOBROWNIKI

Brzustowa, Stara Rzeczna, Lisek

14.02.2017 w godz. 08:00 - 09:00

Informacja Energa-Operator

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą