^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

31 maja 2022 roku Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach zorganizowało uroczysty Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki podziękowały Rodzicom za trud włożony w ich wychowanie.

W dniu dzisiejszym dzieci z Klubu Dziecięcego "Bobrowiaczek" wraz z Panią Kierownik Sylwią Uzarską oraz opiekunkami odwiedziły Urząd Gminy Bobrowniki. Dzieci w związku z przypadającym na dzień 27 maja "Dniem Samorządu Terytorialnego" przygotowały dla pracowników Urzędu Gminy pamiątkową tablicę oraz drobny upominek.

Ostrzeżenia IMGW - intensywne opady deszczu i możliwe przekroczenia stanu  wód

Zjawisko: Silny wiatr/1

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: Dotyczy powiatów: aleksandrowski, inowrocławski, lipnowski, mogileński, radziejowski, Włocławek, włocławski i żniński. 

Ważność: od godz. 13:00 dnia 27.05.2022 do godz. 21:00 dnia 27.05.2022

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu. Miejscami burze.       

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%. 

Uwagi: Brak. 

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 44.

W dniu dzisiejszym tj. 26.05.2022 podopieczni  Dziennego Domu Pobytu Senior+ w Rachcinie brali udział w pielgrzymce do do Sanktuarium Matki Boskiej Licheńskiej. Z seniorami na pielgrzymkę udali się również Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko oraz Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski. 

Ósmoklasiści, powodzenia na egzaminie! - Gmina Wołomin

Drodzy Ósmoklasiści !

Przed Wami niezwykle ważne dni – egzaminy ósmoklasisty.

Życzę, aby osiągnięte przez Was wyniki stały się, nie tylko potwierdzeniem rzetelnej wiedzy, jaką zdobyliście, ale pozwoliły na dostanie się do nowej, wymarzonej szkoły.

Niech spełnią się Wasze oczekiwania oraz otworzą się drzwi do realizacji życiowych celów.

Rodzicom i Opiekunom uczniów klas ósmych życzymy w tych dniach wiele, spokoju i wiary, że młodzież mądrze wykorzysta zdobytą wiedzę i umiejętności.

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko

Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski

Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty Beata Domagalska.

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą