^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wigilia podopiecznych Dziennego Domu Pobytu "Senior+" w Rachcinie to nie tylko wspólne składanie świątecznych życzeń, ale też integracja oraz miłe spędzenie przedświątecznego czasu. W dniu dzisiejszym tj. (14 grudnia) odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne podopiecznych DDP. Zebranych seniorów i zaproszonych gości powitała kierownik Krzysztofa Wycichowska składając jednocześnie najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Złożyła też gorące podziękowania pracownikom placówki.

Stracisz dane, stracisz pieniądze! - Starostwo Powiatowe w Lipnie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kampanii „Stracisz dane, stracisz pieniądze!" zainaugurowanej przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów: 

PUNKT SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH (PSZOK) - Gmina Repki -  Portal gov.pl

W dniach od 19.12.2022 r. do 10.01.2023 r. PSZOK (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) zlokalizowany w Bobrownikach koło Gminnej Oczyszczalni Ścieków będzie zamknięty.

Przerwa w funkcjonowaniu PSZOK związana jest z koniecznością rozliczenia oraz zamknięcia roku (spisanie stanów magazynowych) i uprzątnięciem terenu. Zapraszamy 11 Stycznia 2023 r. (środa).

Przepraszamy za utrudnienia.

Komunikat GOPS – Gmina Poświętne

Wypłata stypendium szkolnego w formie przelewu jak i gotówki nastąpi w dniu 16.12.2022r.(piątek).

Kasa Urzędu czynna w godzinach 8:00-14:00.

Dodatek dla niektórych źródeł ciepła | Gmina Bełżyce

Informujemy, że wypłata dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła: pellet, drewno, gaz, olej opałowy na konto bankowe nastąpi w dniu dzisiejszym tj.  04.12.2022r.(środa). Wypłata gotówka nastąpi w dniu jutrzejszym tj. 15.12.2022r(czwartek).

 

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

Kochane Dzieci, czy do Was dotarł już MIKOŁAJ ? Pytali odwiedzający w dniu dzisiejszym placówki oświatowe i opiekuńcze z terenu gminy Bobrowniki - pomocnicy Św. Mikołaja w osobach: Jarosław Jacek Poliwko – Wójt Gminy Bobrowniki, Jarosław Bojarski – Przewodniczący Rady Gminy Bobrowniki, Marzena Stańczak-Kaźmierska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Bobrowniki i Beata Domagalska – Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty. 

Informacja dotycząca preferencyjnego zakupu węgla w Gminie Młodzieszyn –  Gmina Młodzieszyn

Uprzejmie informujemy, że węgiel po preferencyjnej cenie dla osób, które złożyły wniosek trafił do dystrybucji.

Pracownicy Urzędu Gminy Bobrowniki kontaktować się będą z Państwem zgodnie z kolejnością składania wniosków w związku  z wystawieniem faktury na zakup węgla.

PUNKT SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH (PSZOK) - Gmina Repki -  Portal gov.pl

Godziny Otwarcia PSZOK w Bobrownikach:

Środa:
od  11:00  do 16:00

 

Sobota:
od 10:00 do 15:00

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą