^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Ostrzeżenia IMGW - intensywne opady deszczu i możliwe przekroczenia stanu  wód

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 2

Obszar powiatów: Woj. kujawsko-pomorskie (wszystkie powiaty), 

Ważność: od godz. 10:00 dnia 22.06.2021 do godz. 01:00 dnia 23.06.2021 

Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu od 30 mm do 40 mm, lokalnie do 50 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Miejscami grad. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%. 

Uwagi: Brak. 

Dyżurny synoptyk: Michał Szewczyk

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków
1 lipca 2021 r. zostanie wprowadzony obowiązek złożenia deklaracji źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).Aplikację będzie musiał złożyć każdy właściciel nieruchomości. CEEB polegać będzie na informowaniu o źródłach ciepła oraz spalaniu paliw w danym budynku.
 
Więcej informacji na stronie link
Link do wypełnienie formularza: https://zone.gunb.gov.pl/

Projekt badawczy dla przedsiębiorców GOSPOSTRATEG – „Regiogmina” – Gmina  Rogóźno

Serdecznie zapraszamy na spotkanie zespołu projektowego REGIOGMINA z lokalnymi środowiskami gospodarczymi. Podczas spotkania zostaną omówione i skonsultowane takie zagadnienia jak aktualna i prognozowana sytuacja finansowa gminy, wyniki badań ankietowych w gminach przedstawiające oczekiwania wsparcia lokalnych MŚP. W trakcie spotkania zostaną również przedstawione zagregowane wnioski z diagnozy przeprowadzonej w Gminie Bobrowniki wraz z planowanymi celami i priorytetami działań oraz wybranych projektów, które gmina chciałaby realizować. 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - Informacje - Miasto ...

Ze względu na obecną sytuację pogodową (upały) prosimy Mieszkańców o wystawianie odpadów komunalnych w dniu w którym przypada termin ich odbioru z posesji o godzinie 6:00. Ewentualne opóźnienie w odbiorze mogą wynikać z krótszego czasu pracy wynikającej z wysokich temperatur.  Prosimy o wyrozumiałość. 

 

 

Ostrzeżenia IMGW - intensywne opady deszczu i możliwe przekroczenia stanu  wód

Zjawisko: upał

Stopień zagrożenia: 2

Obszar powiatów: wszystkie powiaty 

Ważność: godz. 12:00 dnia 18.06.2021 do godz. 20:00 dnia 21.06.2021 

Przebieg: Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 34°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 20°C. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%. 

Uwagi: Ostrzeżenie może być kontynuowane. Temperatura maksymalna 20.06 lokalnie do 29°C 

Dyżurny synoptyk: Krzysztof Woźniak 

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Ostrzeżenie nr 79.

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku dla hodowców  trzody chlewnej - Strona Urzędu Miejskiego w Choroszczy

W związku z aktualną sytuacją epizootyczną oraz koniecznością zwiększenia świadomości społecznej w zakresie zagrożenia jakim jest afrykański pomór świń (ASF) i wysoce zjadliwa grypa ptaków (HPAI) prosimy o zapoznanie się z załączonymi poniżej informacjami.

Znalezione obrazy dla zapytania: ugbobrowniki herb

Przypominamy, o konieczności dostarczenia faktur dotyczących artykułów edukacyjnych do stypendium szkolnego. Faktury należy dostarczyć najpóźniej do 25 czerwca 2021r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gryficach - Home |  Facebook

Bezpłatne webinarium odbędzie się w dniu 24 czerwca 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:30. To już kolejne spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia dla osób, które chcą założyć własną firmę. Na obszarze naszego województwa trwa nabór do projektu realizowanego przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Co ważne, dofinansowanie mogą uzyskać również osoby które są zatrudnione, gdy ich wynagrodzenie nie przekracza minimalnego

 

10 czerwca br. podczas XXXII sesji Rady Gminy Bobrowniki, Wójt Gminy Jarosław Jacek Poliwko otrzymał absolutorium. Komisja Rewizyjna Rady Gminy Bobrowniki po rozpatrzeniu sprawozdania Wójta z wykonania budżetu za 2020 rok oraz po zapoznaniu się z uchwałą Regionalnej Izby Obrachunkowej w Bydgoszczy zwróciła się z wnioskiem do Rady Gminy Bobrowniki o udzielenie absolutorium Wójtowi Gminy Bobrowniki. Radni jednogłośnie głosowali za udzieleniem absolutorium.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą