^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania Kompetencje kluczowe przyszłością Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie ogólne,

Gmina Bobrowniki jako beneficjent realizujący projekt „Kompetencje kluczowe przyszłością” Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie ogólne, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, zwraca się z prośbą do instytucji prowadzących szkolenia, kursy i studia podyplomowe o przesłanie wyceny uczestnictwa

Uprzejmie informujemy, że od dnia 18 września 2019 r. występuje możliwość odbioru decyzji w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego. Decyzje można odbierać w budynku "B" Urzędu Gminy Bobrowniki, pok. nr 14.

Znalezione obrazy dla zapytania wybory parlamentarne 2019

Pierwsze posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych w Wyborach Parlamentarnych, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r. odbędą się 26 września br. o godzinie 11:00  w Sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy Bobrowniki, ul. Nieszawska 10, 87-617 Bobrowniki. 

Znalezione obrazy dla zapytania punkt informacyjny funduszy europejskich

W dniu 19 września 2019 r. zapraszamy mieszkańców Gminy Bobrowniki na dyżur Lokalnego Punktu Informacyjnego Fundusze Europejskie, który odbędzie się w Sali 19, Urzędu Miejskiego w Lipnie, w godzinach od 8:30 do 11:00. Celem dyżuru jest przekazanie informacji na temat możliwości skorzystania ze wsparcia w ramach programów europejskich. Wsparcie z funduszy to ciekawe projekty szkoleniowe np. w zakresie języków obcych, szkolenia komputerowe czy zawodowe. W ramach funduszy możliwe jest opracowanie i wdrożenie innowacji. Na rozwój działalności gospodarczej dostępne są bardzo korzystne pożyczki na budowy/przebudowy obiektów, zakup maszyn i urządzeń czy oprogramowania.

Znalezione obrazy dla zapytania Mała Książka-Wielki Człowiek
Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrownikach informuje, że po raz kolejny przystąpiła do projektu "Mała Książka-Wielki Człowiek". Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat. Zapraszam rodziców do odwiedzin w bibliotece, zapisanie dziecka i odebranie wyprawki czytelnika. Więcej informacji tutaj: http://wielki-czlowiek.pl/o-projekcie/

Znalezione obrazy dla zapytania wisła awaria

W związku z awarią kolektorów ściekowych Oczyszczalni ścieków "Czajka" w Warszawie, Urząd Gminy Bobrowniki ostrzega wszystkich użytkowników wody w Wiśle, kąpiących się, wędkarzy, odpoczywających nad wodą, rolników pobierających wodę do nawadniania pól, jak i również pojenia zwierząt o zagrożeniu zanieczyszczenia wody. Jednocześnie informujemy mieszkańców, że na terenie Gminy Bobrowniki nie ma powierzchniowych ujęć wody, z których woda pobierana byłaby do zaopatrywania ludności w wodę.

W dniu 28 sierpnia br. ponad 60 członków Klubu Seniora w Bobrownikach wzięło udział w corocznych obchodach Powiatowego Dnia Emeryta i Rencisty. Wójt Gminy Bobrowniki oraz uczestnicy spotkania z Bobrownik składają serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Baranowskiego Starosty Lipnowskiego za zaproszenie i umożliwienie naszym seniorom mile spędzonego czasu.

Znalezione obrazy dla zapytania skepe sanktuarium

Wójt Gminy Bobrowniki oraz Przewodniczący Rady Gminy informują, że wzorem ubiegłego roku istnieje możliwość dowozu chętnych osób na uroczystości odpustowe w Skępem w dniu 7 września 2019r. Wyjazd autobusów planowany jest na godzinę 15:30.

Zainteresowane osoby prosimy o zapisy w sekretariacie Urzędu Gminy lub pod numerem telefonu: 54 230-51-30

Znalezione obrazy dla zapytania GIOŚ

W związku z poważą awarią kolektorów ściekowych Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji m.st. Warszawy, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska zwraca się do wszystkich samorządów, podmiotów eksploatujących ujęcia wody pitnej z Wisły od Warszawy do ujścia o wdrożenie działań kryzysowych w związku z niebezpieczeństwem zanieczyszczenia rzeki surowymi ściekami z lewobrzeżnej Warszawy.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą