^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach poszukuje psychologa do pracy w ramach Specjalistycznych Usług Opiekuńczych. Zakres czynności: zajęcia z dzieckiem w wieku 3 lat w wymiarze 2 godzin tygodniowo. Informacji udziela p. Krzysztofa Wycichowska (GOPS Bobrowniki), tel. 54 230 51 47.

W naszym Biuletynie Informacji Publicznej (Zakładka "Prawo lokalne / Gospodarka komunalna" oraz "Ogłoszenia / Aktualności" podajemy do wiadomości mieszkańców informację o wynikach badań mikrobiologicznych wody z wodociągu publicznego Bobrowniki. Próbki wody nie zawierają już żadnych bakterii. Dalszej weryfikacji przydatności wody do spożycia dokona inspekcja sanitarna. Prosimy o śledzenie komunikatów.

 

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniach 28-29 listopada br. (wtorek-środa) nastąpi wypłata świadczenia - zasiłków okresowych i celowych. Kasa w Urzędzie Gminy Bobrowniki czynna w dni powszednie w godz. 8.00-14.00.

GOPS Bobrowniki informuje, że we wtorek 28 listopada 2017 r. nastąpi wypłata świadczenia z Rządowego Programu Rodzina 500plus - zarówno przelewem jak i gotówką. Kasa UG Bobrowniki czynna w godz. 8.00-14.00.

 

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniach 28-29 listopada br. (wtorek-środa) nastąpi wypłata świadczenia - stypendium szkolnego. Kasa w Urzędzie Gminy Bobrowniki czynna w dni powszednie w godz. 8.00-14.00.

W Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia pierwszaków uczęszczających do tej placówki. W tym szczególnym dniu wśród uczniów byli ich rodzice, nauczyciele, a także proboszcz parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach ks. prof. dr hab. Zdzisław Pawłowski. Nie zabrakło przedstawicieli organu prowadzącego Szkołę. Obecny był Wójt Gminy Bobrowniki Pan Jarosław Jacek Poliwko wraz z Kierownikiem Gminnego Zespołu Oświaty Panią Beata Domagalską. Uczniom, Rodzicom oraz Nauczycielom życzymy sukcesów i wszelkiej pomyślności.

11 listopada br. zorganizowano gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości zakończone włączeniem się w promującą województwo akcję "Kujawsko - pomorska gęsina na św. Marcina" przy finansowaniu ze środków Samorządu Województwa.

W związku z awarią sieci wodociągowej w miejscowości Bobrowniki nastąpi przerwa w dostępie do wody z sieci na odcinku od Remizy OSP do sklepu Agromlecz. Dostawa wody zostanie przywrócona niezwłocznie po usunięciu awarii.

Za utrudnienia przepraszamy!!!

 

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Bobrownikach odbył się tradycyjny Turniej Siatkarskich Trójek o Puchar Wójta Gminy Bobrowniki. W zawodach wzięło udział siedem zespołów. Po zaciętej rywalizacji, trwającego blisko cztery godziny  turnieju, najlepszym zespołem okazał się team „Patrioci” w składzie którego wystąpili: Pniewski Tomasz, Woźniak Bartek i Migdalski Przemysław.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą