^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

W dniu 14 czerwca br. (środa) nastąpi wypłata świadczenia z Rządowego Programu Rodzina 500 plus. Forma wypłaty: przelew. O terminie wypłaty świadczenia gotówką powiadomimy odrębnie.

W czwartek 8 bm. Punkt Przedszkolny w Rachcinie wraz z tutejszą Szkołą, Radą Rodziców, OSP, Sołtysem i Zarządem Stowarzyszenia Rozwoju Sołectwa Rachcin zorganizował piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Dzieci zaprezentowały występ artystyczny pod kierunkiem kadry pedagogicznej z Rachcina, po czym wszyscy wyszli na plac przed szkołą, gdzie czekał dmuchany zamek, ognisko z kiełbaskami i oranżadą, słodycze, wata cukrowa.

 | Zdjęcie dotyczy Feta w Bobrownikach. Witaj A-klaso! zostało dodane przez Gazeta CLI - w dniu 2017-06-11 id nr: 810851 |

                                                                                                                        fot. Andrzej Korpalski

Wiślanin Bobrowniki zremisowanym meczem z Wichrem Wielgie 2:2(1:1) zakończył sezon 2016/17 w B-klasie i zdobywając 46 punktów na 60 możliwych zajął 1 miejsce, awansując pewnie do A-klasy.

 

W dniu 4 czerwca 2017 roku na boisku przy Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły odbył się już kolejny "Piknik Rodzinny" z okazji przypadającego na 1 czerwca Dnia Dziecka, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych nie zabrakło licznych atrakcji i konkursów. Na scenie w krótkich przedstawieniach wystąpiły dzieci z klas 0-6. Dzięki osobom działającym w Radzie Rodziców można było spróbować pysznych ciast. Podczas pikniku udało się pozyskać fundusze które w całości przeznaczone będą na potrzeby dzieci.

Kujawsko-Pomorski Program Badań Przesiewowych w Kierunku Tętniaka Aorty Brzusznej - mapa

Program skierowany jest do mężczyzn w wieku 65-74 lata, palących papierosy, będących mieszkańcami województwa kujawsko-pomorskiego.Programem objętych zostanie 1 428 mężczyzn.

Podobny obraz

W dniu 4 czerwca 2017r. na Pikniku Rodzinnym przy Szkole Podstawowej w Bobrownikach odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie Gminnej Biblioteki Publicznej pod hasłem "Laurka dla mojej mamy" 

W dniu 4 czerwca 2017r. na Pikniku Rodzinnym przy Szkole Podstawowej w Bobrownikach odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie Gminnej Biblioteki Publicznej pod hasłem "Wiersz dla mojej mamy" na konkurs wpłynęło 13 prac zarówno z szkoły w Bobrownikach jak i ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lipnie.

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniach 12-13 czerwca 2017 r. (poniedziałek-wtorek) odbędzie się wypłata stypendium szkolnego. Kasa Urzędu Gminy czynna w dni powszednie w godz. 8.00-14.00.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą