^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

GOPS Bobrowniki informuje o terminach wypłaty świadczenia Rodzina 500+
- 16 grudnia br. (piątek) wypłata PRZELEWEM
- 19 grudnia br. (poniedziałek) wypłata w KASIE Urzędu Gminy Bobrowniki (Kasa w tym dniu czynna w godz. 8.00 - 13.30).

 
10 grudnia br. w SP im. K. Wojtyły w Bobrownikach odbył się III Turniej Mikołajkowy "Walka Gigantów" zorganizowany przez Stowarzyszenie "Sięgajmy Wyżej" i  Dyrektora SP w Bobrownikach pod Patronatem Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko. W zawodach udział wzięły 4 drużyny: dzieci, VIP, Nauczycieli, Rodziców. I miejsce zajęły dzieci, II- VIP,       III-rodzice, zaś IV-nauczyciele. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale. Spotkaliśmy się również na wspólnym posiłku. Wójt i Przewodniczący Rady Gminy dziękują Stowarzyszeniu "Sięgajmy Wyżej"oraz Dyrektorowi Szkoły. Spotkanie integracyjne dostarczyło nie tylko radości i wrażeń, ale również środków finansowych, dzięki którym nastąpi poprawa wyposażenia szkolnego. Więcej zdjęć z turnieju dostępne tutaj:

W związku z awarią sieci wodociągowej w miejscowości Bobrowniki nastąpi przerwa w dostępie do wody z sieci wzdłuż całej ulicy Nieszawskiej.  

 

W zakładce PZTD na www.lipnowski.powiat.pl udostępniono rozkład jazdy, cennik i regulamin nowego przewoźnika w komunikacji publicznej Powiatu Lipnowskiego. Autobusy powiatowego przewoźnika kursować będą do sołectw Stare Rybitwy, Bobrowniki, Bobrownickie Pole, Gnojno (blok). Więcej informacji na Stronie Starostwa Powiatowego w Lipnie dostępne tutaj:

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko w porozumieniu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Bobrowniki na bezpłatne poradnictwo ZUS, które świadczone będzie 19 grudnia br. (poniedziałek) w godz. 10:00 - 12:00 (Sala Konferencyjna Urzędu Gminy Bobrowniki) z zakresu:

Informujemy, że decyzją Wójta Gminy w okresie przedświątecznym zmianie ulegną godziny pracy Urzędu Gminy Bobrowniki, GOPS i GZO. Poniżej prezentujemy godziny urzędowania w poszczególne dni:

19.12.2016 r. (poniedziałek) od 7:15 do 14:00,

23.12.2016 r. (piątek) od 7.15 do 13.00.

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniach 15-16 grudnia br. (czwartek-piątek) nastąpi wypłata STYPENDIUM SZKOLNEGO, a w dniach 20-21 grudnia br. (wtorek-środa) ZASIŁKU OKRESOWEGO I CELOWEGO. Kasa czynna w godz. 8.00-14.00.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą