^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zapraszamy na gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości które odbędą się 11 listopada br. (sobota). Rozpoczniemy je Mszą Św. o godz. 10:00 w Kościele Parafialnym p.w. św. Anny w Bobrownikach, po której nasze dzieci i młodzież prezentować będą montaż słowno-muzyczny. Około godz. 11:30 złożone zostaną wiązanki kwiatów na mogile w parku. Wszystkich Mieszkańców i Gości serdecznie zapraszamy.

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko

Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski wraz z Radnymi.

W poniedziałek 6 listopada, w godzinach popołudniowych Klub Młodzieżowy gościł w Klubie Strzeleckim VIS w Lipnie. Było to świetną okazją do zapoznania się z budową, rodzajem oraz zasadami posługiwania się bronią. Ponadto niektórzy uczestnicy odkryli ukrywany dotąd talent:) Poza sprawdzeniem własnych umiejętności, młodzież na czas rozkładała i składała karabinek AK, osiągając bardzo dobry czas. Spotkanie zakończyło się wspólnym grillem. Wracając do domu wszyscy byli pełni wrażeń i ...łusek :)

Trwają ostanie przygotowania do otwarcia nowego placu zabaw dla dzieci w Sołectwie Bógpomoż.

W dniu 03.11.2023 r. w związku z obchodami Dnia Wszystkich Świętych delegacja z Urzędu Gminy Bobrowniki w składzie: Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko, Sekretarz Gminy Paweł Grudowski, Skarbnik Gminy Mirosława Kowalewska oraz Kierownik Referatu Komunalnego i Spraw Gospodarczych Tomasz Kryński odwiedziła Cmentarz Parafialny w Bobrownikach i zapaliła symboliczne znicze na grobach byłych pracowników Urzędu. 

Korki we wtorki Gdynia Sprawdź!

Klub Młodzieżowy organizuje w dniu 6 listopada wyjazd na strzelnicę i ognisko. Osoby w wieku 10-15 lat, które chcą dołączyć i wspólnie spędzić czas proszone są o kontakt z organizatorem: Anna Szulikowska, tel: 542305144. Wyjazd w poniedziałek o 15:10 spod Szkoły Podstawowej. Planowany powrót ok. godziny 18:00. Koszt 15 zł.

Herb - Urząd Gminy Bobrowniki

W dniu 02.11.2023r. (czwartek) Urząd Gminy w Bobrownikach będzie nieczynny.

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Mirosławy Kowalewskiej podpisał w dniu dzisiejszym umowę na dofinansowanie inwestycji pn.:"Budowa dwóch wiat rekreacyjnych i dwóch trybun sportowych w miejscowości Bobrowniki" Gmina Bobrowniki pozyskała na ten cel 217.891,00 zł, co stanowi 63,63% ogólnego kosztu projektu wynoszącego 342.434,50 zł.

W dniu 27.10.2023 br. (piątek) nastąpi wypłata w formie gotówki jak i przelewu zwrotu podatku akcyzowego dla rolników. Kasa UG czynna w godzinach 08:00 - 14:00.

W dniu 23 października 2023r. we Włocławku odbyło się uroczyste wręczenie medali za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Miło nam poinformować, że na wniosek Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko "Medal Komisji Edukacji Narodowej" otrzymała Pani Ewa Makowska dyrektor Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą