^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dodatek węglowy - Ministerstwo Klimatu i Środowiska - Portal Gov.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że  pomimo złożenia stosownego zapotrzebowania do Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, nie otrzymał dotąd żadnych środków na obsługę i wypłatę dodatku węglowego. Z tego powodu dokonywanie wypłat dodatku węglowego nie jest możliwe w terminie miesiąca od złożenia wniosku.

GOPS. Wnioski o pomoc w formie produktów żywnościowych - Gmina Brzozie

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobrownikach Lillą Lorenc informują, że po raz 15  została pozyskana żywność unijna dla mieszkańców naszej gminy. Osoby kwalifikujące się do pomocy w formie żywności zapraszamy  od 21 do 23 września 2022 roku, w godzinach 10:00 - 14:00 zapraszamy  do odbioru żywności na ulicy Senatorskiej  w Bobrownikach ( budynek po dawnej aptece ). 

 

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko

Kierownik GOPS Lilla Lorenc 

Pani Marianna Mendel oraz Pan Józef Gutowski otrzymali "Medale za zasługi dla obronności kraju". Medalami nadanymi przez Ministra Obrony Narodowej odznaczył ich Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji we Włocławku ppłk. Grzegorz Tucholski, Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko złożył rodzicom gratulacje i podziękowania za trud rodzicielski i wychowanie synów, którzy wzorowo odbyli służbę wojskową. Głos zabrał również obecny na spotkaniu Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski.

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Bojarskiego oraz Kierownika Referatu Komunalnego i Spraw Gospodarczych Tomasza Kryńskiego wizytowali rozpoczęcie kolejnej inwestycji: "Modernizacja polegająca na przebudowie drogi gminnej w miejscowości Bobrownickie Pole obejmująca działkę o numerze geodezyjnym 56/2 oraz części działek nr 56/1 i 46"

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Panie Mirosławy Kowalewskiej podpisał umowę na zadanie pn:  „BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ GRAWITACYJNO – TŁOCZNEJ DLA MIEJSCOWOŚCI BOBROWNIKI – ETAP III BOBROWNIKI, UL. LIPNOWSKA, WŁOCŁAWSKA, DOBRZYŃSKA, KUJAWSKA, WOJSKA POLSKIEGO, BRONIEWSKIEGO”. 

Informujemy, że w dniu 13.09.2022 w godzinach od 8:00 do 13:00 zamknięta zostanie droga gminna widoczna na mapie.

Za utrudnienia przepraszamy.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą