^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kolejny etap modernizacji ulic w Gminie Bobrowniki, ulica Chabrowa posiadać będzie nawierzchnie z kostki brukowej.  Rozpoczęła się również inwestycja pn: "MODERNIZACJA POLEGAJĄCA NA REMONCIE DROGI GMINNEJ POLICHNOWO – GNOJNO NR 170410 C W GMINIE BOBROWNIKI"

W dniu dzisiejszym Wójta Gminy Bobrowniki Jarosław Jackek Poliwko tradycyjnie zorganizował  spotkanie lokalnej władzy samorządowej z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy urodzonymi w pierwszej połowie 2019 r. oraz ich rodzicami. Gospodarz Gminy Wójt Jarosław Jacek Poliwko, Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Marzena Stańczak Kaźmierska, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Lipnie oraz Radni powitali najmłodszych wręczając rodzicom symboliczne sadzonki dębu wraz z upominkami i listami gratulacyjnymi.

 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Bobrowniki w dniu 12 sierpnia br. około godziny 11.15/11.30 nad Wisłę którą będzie przepływała kawalkada ponad 40 łodzi tradycyjnych z Włocławka do Nieszawy. Więcej informacji o Festiwalu tutaj: http://festiwalwisly.pl/

Znalezione obrazy dla zapytania susza 2019

W dniu 05.08.2019r. upłynął termin składania wniosków o oszacowanie szkód w wyniku niekorzystnego zjawiska - susza. Członkowie komisji powołani przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego zarządzeniem nr. 242/2019 z dnia 26.07.2019r od dnia 06.08.2019r. szacują faktyczny stan pól uprawnych. Więcej informacji można uzyskać pod nr. telefonu: 606863980.

Zespół seniorów Wiślanina Bobrowniki rozpoczyna przygotowania do sezonu 2019/2020r. Drugi mecz kontrolny rozegrany został w Nieszawie z pobliskim Sadownikiem Waganiec. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Dzięki środkom ze Starostwa Powiatowego w Lipnie, drużyna mogła zaprezentować się w nowych strojach. Serdecznie dziękujemy

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, tekst i na zewnątrz

Sołtysi z terenu Powiatu Lipnowskiego stanęli w szranki podczas kolejnej Sołtysiady która odbyła się w ostatnią sobotę w Bobrownikach.

 

 

Gminna Biblioteka informuje,że przez okres wakacji jest czynna i zaprasza dorosłych, dzieci i młodzież do korzystania. W swoje ofercie posiadamy sporo nowości wydawniczych. Istnieje również możliwość wypożyczenia gier planszowych. Zapraszam serdecznie

Dzieci z Klubu dziecięcego "Bobrowiaczek" wraz z Panią Kierownik Sylwią Uzarską oraz opiekunkami złożyły wizytę w Urzędzie Gminy w Bobrownikach, tu zostały przyjęte przez Wójta Jarosława Jacka Poliwko oraz Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Bojarskiego.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą