^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Brak opisu.

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Mirosławy Kowalewskiej podpisali umowę na wykonanie zadania pn: Likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy Bobrowniki poprzez przebudowę pomieszczenia biurowego na łazienkę dla osób niepełnosprawnych. Wykonawcą inwestycji będzie firma "MONIT" Mikanowo 78, 87-732 Lubanie.

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy Bobrowniki Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko, Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski, Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty Beata Domagalska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach Ewa Makowska pożegnali odchodzącą na emeryturę nauczycielkę Panią Ewę Charzewską.

OSTRZEŻENIE HYDROLOGICZNE : Gmina Wojcieszków

Zjawisko: wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych

Stopień zagrożenia: 2

Obszar: Dolna Wisła i ujście Wisły (pomorskie, kujawsko-pomorskie) 

Ważność: od godz. 14:00 dnia 08.09.2021 do godz. 15:00 dnia 10.09.2021 

Przebieg: W związku z przemieszczaniem się fali wezbraniowej na dolnym odcinku Wisły i w jej ujściu, przewiduje się wzrosty stanów wody do górnej granicy strefy stanów wysokich, lokalnie powyżej stanów ostrzegawczych. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90% 

Uwagi: brak 

Dyżurny synoptyk: Arkadiusz Fabrycki

Źródło informacji: Biuro Prognoz Hydrologicznych w Gdyni, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Gdyni

Rozpoczęły się roboty budowlane polegające na remoncie drogi  gminnej POLICHNOWO – GNOJNO NR 170410C ETAP 1 OD KM 2 +885 DO KM 3 + 875 oraz POLICHNOWO – GNOJNO NR 170410C ETAP 2 OD KM 3 + 875 DO KM 4 + 272”.  Po ukończeniu robót droga z Polichnowa do Gnojna na całej długości zyska powierzchnie asfaltową.  Wykonawcą inwestycji jest firma: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o w Lipnie. Podczas robót mogą wystąpić czasowe utrudnienia podczas korzystania z drogi. 

Komunikaty KRUS: Urząd Gminy Pawłowice

Sprawdź swoją wiedzę i wygraj jedną z 100 hulajnóg ufundowanych przez KRUS

Komunikaty KRUS: Urząd Gminy Pawłowice

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od 1 września 2021 r. zmieniają się kwoty miesięcznego przychodu powodujące zmniejszenie lub zawieszenie świadczeń emerytalno-rentowych.

Znalezione obrazy dla zapytania wywożony obornik

Gospodarstwo Rolne Chów Drobiu Katarzyna Paściak informuje, że w dniach 08.09.2021r. do 12.09.2021r. wywożony będzie obornik. 

Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina Bobrowniki zleciła wykonanie prac polegających na modernizacji parku na Placu Wolności w Bobrownikach poprzez wykonanie nowej fontanny z oświetleniem oraz nasadzenia kwiatów i krzewów. Poniżej wizualizacja.

 

Nawożenie gnojowicą - kiedy je stosować? Przedstawiamy wady i zalety -  Rynek Rolny
Gospodarstwo Rolne I.B. Kopczyńscy informuje, że od dnia 06.09.2021r. przez dwa tygodnie będzie rozlewana gnojowica w obrębie: Bobrownickie Pole, Rybitwy oraz Bógpomóż.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!!!

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą