^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 użytkowników, w tym Aneta Jędrzejewska i Konrad Strużyna i ludzie stoją

Działający na terenie Gminy Bobrowniki Klub sportowy Wiślanin Bobrowniki przy współpracy z Urzędem Gminy pozyskał dofinansowanie w kwocie 50000 złotych. Środki przeznaczone zostaną na zajęcia sportowe i edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

IX edycja konkursu stypendialnego ENERGA-OPERATOR SA - Aktualności ...

Planowe Wyłączenia dla REJONU DYSTRYBUCJI WE WŁOCŁAWKU:

Dnia 07.06.2021 w godz. 09.30 do 13.30 stacja BIAŁE BŁOTA 1 obwód 200 Rybitwy

Trwają prace remontowe budynku "A" Urzędu Gminy. Pierwszy etap prac polega na wymianie pokrycia dachu na budynku, kolejnym etapem prac będzie wykonanie elewacji. 

 

W dniu dzisiejszym z okazji przypadającego na 1 czerwca Dniu Dziecka przedstawiciele władz samorządowych odwiedzili placówki oświatowe znajdujące się w Gminie Bobrowniki. W tym roku po raz pierwszy upominki z okazji dnia dziecka otrzymali podopieczni nowo powstałej jednostki Dziennego Domu Pobytu Senior + w Rachcinie.

Nadane przez Prezydenta RP medale wręczył Jarosław Jacek Poliwko, wójt gminy w obecności przewodniczącego rady gminy Jarosława Bojarskiego, a także radnych i zaproszonych gości

 

Artykuł dostępny tutaj: lipno.naszemiasto.pl

W dniu dzisiejszym tj. 27 maja br. w Świetlicy Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą