^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W ramach podziękowania za promocję Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej  w Bobrownikach a jednocześnie Gminy Bobrowniki poprzez zajęcie II miejsca w Powiatowych Zawodach Piłki Siatkowej Wójt Gminy Bobrowniki zaprosił uczennice Gimnazjum i ich opiekuna na pizzę. Podczas spotkania odbyła się dyskusja na temat egzaminów gimnazjalnych i dalszej edukacji w szkole średniej. Serdecznie Gratulujemy.

Znalezione obrazy dla zapytania KARTA DUŻEJ RODZINY

Od 1 stycznia 2019 r. Karta Dużej Rodziny - upoważniająca do wielu zniżek, przysługuje  tym rodzicom, którzy mają lub w przeszłości mieli na utrzymaniu co najmniej troje dzieci - bez względu na ich wiek w chwili składania wniosku.

Znalezione obrazy dla zapytania e dowód

Od 4 marca będą wydawane e-dowody osobiste. Nowy dowód osobisty będzie podobny do dotychczasowego. Zawierać będzie niemal takie same dane jak do tej pory, ale plastik wzbogacony będzie o elektronicznego chipa, znanego już m.in. z kart kredytowych i legitymacji studenckich.

E-DOWÓD ULOTKA INFORMACYJNA

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko, Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Lipnie Tadeusz Gradkiewicz uczestniczyli w ćwiczeniach przeciwpożarowych na terenie zakładu OPLAST-RECYKLING w miejscowości Winduga,

Znalezione obrazy dla zapytania krus

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od dnia 1 marca 2019 r. kwoty świadczeń emerytalno-rentowych przysługujących do 28 lutego 2019 r. podlegają podwyższeniu wskaźnikiem waloryzacyjnym wynikającym z ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, wynoszącym 102,86%, nie mniej niż o kwotę 70 zł.

Znalezione obrazy dla zapytania prokuratura

W związku z ogłoszonym "TYGODNIEM POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM" który zaplanowano na dni 18-22 lutego 2019r. uprzejmie informujemy, iż w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Lipnie w godzinach 10:00-14:30 prokuratorzy będą udzielali osobom pokrzywdzonym przestępstwem informacji na temat uprawień oraz sposobu załatwienia sprawy.

W ramach projektu" Godzimy życie zawodowe i rodzinne w Gminie Bobrowniki - utworzenie Klubu Dziecięcego", został zakupiony wózek 6 osobowy do przewożenia dzieci. Ponadto udało się także zakupić zabawki edukacyjne oraz domek z patio, który wiosną znajdzie swoje miejsce na placu zabaw. Maluszki niemalże codziennie można spotkać na ulicach Bobrownik. Dla dzieci jest to atrakcja, poznawanie otaczającego świata, a dla opiekunek ułatwienie i bezpieczeństwo podopiecznych. 

Mobilny gabinet stomatologiczny został uruchomiony w ramach prac nad polityką prozdrowotną kraju i przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 18 roku. Dentobus świadczy wsparcie w leczeniu stomatologicznym skorzystały dzieci z Klubu Dziecięcego "Bobrowiaczek" oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach. 

Znalezione obrazy dla zapytania krus

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne to jedno z wielu działań prewencyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą