^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje:
W związku ze zmianą ustawy z dnia 22 lutego 2019r. o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej(Dz. U. z 2019 poz. 428) informujemy, iż zgodnie z art 2 §1 pkt. 2 termin wypłaty zwrotu tego podatku ulega przesunięciu do dnia 31 maja 2019r.

Więcej informacji dostępne tutaj: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/zwrot-podatku-akcyzowego

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Bobrownikach, zlokalizowany na  przy terenie Gminnej Oczyszczalni Ścieków będzie czynny w każdą środę w godzinach 12:00 - 17:00 oraz sobotę w godzinach 10:00 - 15:00. Punkt przeznaczony jest dla mieszkańców nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Bobrowniki.

Podobny obraz

W związku z trwającym ogólnopolskim strajkiem nauczycieli, uprzejmie informujemy, że dowóz dzieci do szkół w dniach: 25.04-26.04.2019 r. (czwartek i piątek) zostaje w tym okresie zawieszony z powodu braku uczniów korzystających z dowozu.

W przypadku zainteresowania rodziców zajęciami opiekuńczo-wychowawczymi organizowanymi w naszych szkołach, uprzejmie proszę o kontakt w sprawie dowozu z Panią Beatą Domagalską – Kierownikiem Gminnego Zespołu Oświaty pod nr tel. 662 253 930.

Znalezione obrazy dla zapytania imgw

Ostrzeżenie o silnym wietrze

Zjawisko: silny wiatr

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: dotyczy powiatów: brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, lipnowski, rypiński, świecki, Toruń, toruński, wąbrzeski, Włocławek i włocławski. 

Ważność: od godz. 09:00 dnia 24.04.2019 do godz. 19:00 dnia 24.04.2019

Przebieg: przewiduje się wystąpienie silnego południowo-wschodniego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska : 80%

Uwagi: brak 

Dyżurny synoptyk: Maria Poświata

W Niedziele Palmową po raz pierwszy na terenie Gminy Bobrowniki odbyło się śniadanie wielkanocne. Po każdej mszy świętej w Bobrownikach, Gnojnie i Rachcinie mieszkańcy tłumnie przybyli by skosztować potrawy wielkanocne przygotowane przez Panie z Kół Kobiet działających w gminie.

Wójt Gminy Bobrowniki ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż autobusu szkolnego

Przedmiot sprzedaży: Autobus szkolny AUTOSAN S.A. A0909 L.04 12.5t stanowiący mienie Gminy Bobrowniki.

Znalezione obrazy dla zapytania strajk nauczycieli

Drodzy Rodzice, Szanowni Mieszkańcy Gminy Bobrowniki, w związku z trwającym od 08.04.2019 r. do odwołania ogólnopolskim strajkiem nauczycieli informuję, że wśród trzech placówek z terenu gminy Bobrowniki do akcji protestacyjnej przystąpili nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach i Gimnazjum w Bobrownikach im. Ziemi Dobrzyńskiej. Bez zakłóceń funkcjonuje Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach.

Pod opiekę pracowników Urzędu Gminy trafiły bezdomne psy.

Wojewoda Kujawsko-Pomorski zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „PRZYRODA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO”.

Znalezione obrazy dla zapytania stypendium gops

W dniach 9-10 kwietnia (wtorek-środa) br. odbywać się będzie wypłata stypendiów szkolnych w formie gotówki oraz przelewów. Kasa Urzędu Gminy czynna w godzinach 8:00-14:00

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą