^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Eliminacje Regionalne IV Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych w Gdańsku odbyły się 7 listopada 2015 r. z udziałem uczniów Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach - Karola Iwińskiego oraz Jakuba Iwińskiego. Nasi uczniowie zbudowali maszynę przetwarzającą energię wiatru na energię mechaniczną. 18 lutego br. przybył do Gimnazjum Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Gradkiewiczem składając gratulacje Uczniom, Dyrektorowi Gimnazjum panu Andrzejowi Wycichowskiemu oraz opiekunowi Uczniów pani Małgorzacie Sierakowskiej. Czytaj więcej.

 

Od 1 marca br. obowiązywać będą nowe kwoty przychodów decydujących o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno - rentowych.

Zarząd Województwa Kujawsko - Pomorskiego zaprasza na konferencję konsultacyjną zaktualizowanego projektu Kujawsko - pomorskiego planu spójności komunikacji drogowej i kolejowej 2014 - 2020 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko, która odbędzie się 24 lutego br. o godzinie 10:00 w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, Plac Teatralny 2, sala Patio I piętro.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia 23 lutego 2016 r. drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziś pracownicy Urzędu Gminy Bobrowniki otoczyli opieką błąkającego się pieska. Szczenię czeka na osobę, która je przygarnie. Informacji udziela Anna Szulikowska, Urząd Gminy Bobrowniki, pokój nr 6 (budynek A), tel. 54 230 51 35.

10 lutego br. w Remizie OSP Bobrowniki odbyło się spotkanie przedstawicieli Policji z mieszkańcami Gminy w sprawie tworzenia "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa". Policyjni prelegenci przedstawili prezentację multimedialną i wysłuchali mieszkańców. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Przewodniczącym Rady Tadeuszem Gradkiewiczem i Sekretarzem Tomaszem Kryńskim, radni, sołtysi, przedstawiciele organizacji społecznych, pozostali mieszkańcy.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniach 22-23 lutego br. (poniedziałek - wtorek) odbywać się będą wypłaty zasiłków okresowych. Miejsce wypłat: Kasa w Urzędzie Gminy Bobrowniki. 

Zarządzeniem nr 11/2016 Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach. Czytaj więcej.

Zarządzeniem nr 9/2016 z dnia 10 lutego 2016 r. Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko ogłosił konkurs ofert dla klubów sportowych na wspieranie zadań w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Bobrowniki. Nabór ofert trwa do 22 lutego br. Szczegóły dostępne tutaj.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniach 16-17 lutego br. (wtorek - środa) odbywać się będzie w Kasie Urzędu Gminy Bobrowniki wypłata świadczeń rodzinnych.

Komendant Powiatowy Policji w Lipnie insp. Dariusz Grabarczyk zaprasza mieszkańców Gminy Bobrowniki do udziału w konsultacjach społecznych polegających na tworzeniu "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa". Konsultacje odbędą się 10 lutego 2016 r. (środa) w Remizie OSP Bobrowniki, Plac Wolności 4. Początek o godz. 13:00.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą