^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania pszok wfosigw

Od rozpoczęcia budowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Bobrowniki trwa kampanie promocyjna mająca na celu zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców gminy, założonym długookresowym celem działania kampanii edukacyjno-informacyjnej jest doprowadzenie do redukcji ilości wytwarzanych odpadów komunalnych i zwiększenie udziału odpadów zbieranych selektywnie, co bezpośrednio wpłynie na jakość życia wszystkich mieszkańców naszej gminy.

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz ze Skarbnikiem Gminy Pawłem Grudowskim podpisali umowę o dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, tym samym pozyskując kolejne pieniądze dla Gminy Bobrowniki.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Bobrownikach, zlokalizowany na  przy terenie Gminnej Oczyszczalni Ścieków będzie czynny w każdą środę w godzinach 12:00 - 17:00 oraz sobotę w godzinach 10:00 - 15:00. Punkt przeznaczony jest dla mieszkańców nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Bobrowniki.

Pod opiekę pracowników Urzędu Gminy trafiły bezdomne psy.

Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrownikach informuje, że zakwalifikowała się do projektu Instytutu Książki „Mała książka-wielki człowiek”

Znalezione obrazy dla zapytania dobry start

GOPS Bobrowniki informuje, iż dla osób które złożyły wnioski w dniach od 08.08.2018r. do 15.08.2018r. wypłata środków w formie przelewy nastąpi w dniu 31.08.2018r. O wypłatach dla osób składających wnioski po 15.08.2018r. poinformujemy w przyszłym terminie.

 

"ALE WIOCHA"

Znalezione obrazy dla zapytania pszok kampaniaUprzejmie informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Bobrownikach, zlokalizowany na  przy terenie Gminnej Oczyszczalni Ścieków będzie czynny od dnia 01.09.2018. Punkt przeznaczony jest dla mieszkańców nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Bobrowniki.

W ramach tegorocznych inwestycji drogowych w Gminie Bobrowniki powstały nowe drogi asfaltowe. Inwestycje "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Bobrownickie Pole", oraz "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Stara Rzeczna, Sołectwo Brzustowa" dobiegają końca.

Relacja dostępna tutaj: TV KUJAWY oraz tutaj: TV KUJAWY

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą