^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią dnia 13 sierpnia br. (poniedziałek). Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

Informujemy, że od 1 do 31 sierpnia 2018r. przyjmowane będą wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Rozpoczęliśmy kolejny etap modernizacji ulic na osiedlu Podzamcze, następne dwie drogi posiadać będą nawierzchnie z kostki brukowej.

 

Zapraszamy do odwiedzania nowej strony internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobrownikach www.bobrowniki.naszabiblioteka.com Link do strony dostępny również na stronie ugbobrowniki.pl po prawej stronie w Menu Głównym w zakładce Gminna Bibliotek Publiczna w Bobrownikach.

Znalezione obrazy dla zapytania krus

Plan dla Wsi

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w ślad za Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi publikuje założenia rządowego Planu dla Wsi:

Materiał dostępny tutaj: TV KUJAWY

14 lipca br.na boisku sportowym obok ruin zamku w Bobrownikach odbyła się impreza plenerowa organizowana przez władze gminy jako "Dzień Bobrownik".

 

 

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus zarówno w formie przelewu jak i gotówki nastąpi w poniedziałek 16 lipca 2018roku. Kasa Urzędu czynna od 8:00 do 14:00.

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią  w dniach  16-17 lipca br. (poniedziałek - wtorek).

Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą