^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W Niedziele Palmową po raz pierwszy na terenie Gminy Bobrowniki odbyło się śniadanie wielkanocne. Po każdej mszy świętej w Bobrownikach, Gnojnie i Rachcinie mieszkańcy tłumnie przybyli by skosztować potrawy wielkanocne przygotowane przez Panie z Kół Kobiet działających w gminie.

Wójt Gminy Bobrowniki ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż autobusu szkolnego

Przedmiot sprzedaży: Autobus szkolny AUTOSAN S.A. A0909 L.04 12.5t stanowiący mienie Gminy Bobrowniki.

Znalezione obrazy dla zapytania strajk nauczycieli

Drodzy Rodzice, Szanowni Mieszkańcy Gminy Bobrowniki, w związku z trwającym od 08.04.2019 r. do odwołania ogólnopolskim strajkiem nauczycieli informuję, że wśród trzech placówek z terenu gminy Bobrowniki do akcji protestacyjnej przystąpili nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach i Gimnazjum w Bobrownikach im. Ziemi Dobrzyńskiej. Bez zakłóceń funkcjonuje Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach.

Pod opiekę pracowników Urzędu Gminy trafiły bezdomne psy.

Wojewoda Kujawsko-Pomorski zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „PRZYRODA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO”.

Znalezione obrazy dla zapytania stypendium gops

W dniach 9-10 kwietnia (wtorek-środa) br. odbywać się będzie wypłata stypendiów szkolnych w formie gotówki oraz przelewów. Kasa Urzędu Gminy czynna w godzinach 8:00-14:00

Znalezione obrazy dla zapytania POMORSKIEJ SPECJALNEJ STREFIE EKONOMICZNEJ

Rok 2018 był przełomowy dla przedsiębiorców. Objęcie całego obszaru inwestycyjnego w Polsce możliwością korzystania z preferencyjnych warunków w postaci zwolnienia z podatku dochodowego ma wpłynąć na podniesienie jakości nowych inwestycji, a wprowadzone zmiany są jednym z elementów budowania przewag konkurencyjnych Polski na arenie międzynarodowej. Dzięki rozszerzeniu na cały kraj ewentualności uzyskania pomocy publicznej zwiększy się również potencjał mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które nie będą musiały przenosić swoich zakładów na tereny obecnie objęte statusem specjalnej strefy ekonomicznej.

22 marca 2019 r. Po raz kolejny, na zaproszenie Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko odbyło się spotkanie lokalnej władzy samorządowej z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy urodzonymi w drugiej połowie 2018 r. oraz ich rodzicami. Gospodarz Gminy Wójt Jarosław Jacek Poliwko, Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski oraz Radni powitali najmłodszych wręczając rodzicom symboliczne sadzonki dębu wraz z upominkami i listami gratulacyjnymi.

W dniu 19 marca br. na zaproszenie Państwa Iwony i Błażeja Kopczyńskich Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Gradkiewicz, Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą