^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sobota 30 września br. była szczególnym dniem dla mieszkanki Bobrownik, Pani Hieronimy Reich, która obchodziła swoje 90. urodziny. W dziesiątą dekadę życia Dostojna Jubilatka weszła tanecznym krokiem w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Pani Hieronima ma 3 córki i 2 wnucząt. Znana jest z zamiłowania do podróży, aktywnego wypoczynku, ciągłej dbałości o ogród. Jubilatka wyszła z nietypową inicjatywą przekazania na rzecz Gminy kwoty 3,5 tys. zł. Środki znajdą swe zastosowanie w realizacji zadań gminy, które wskazane będą przy udziale Jubilatki. Dziękujemy za wsparcie oraz życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia.

Relacja Filmowa TV Kujawy dostępna tutaj:

Gorący mecz w Bobrownikach. Szarżujący Wiślanin prowadził 3:1 z Kujawiakiem Kruszyn. Kolejny mecz A klasy zakończył się jednak remisem 3:3. Galeria zdjęć Tygodnika CLI tutaj.

Informujemy, że w środę tj. 27 września  2017r. nastąpi wypłata świadczenia z programu 500+ w formie przelewu jak i w gotówce. Wypłata w gotówce w Kasie Urzędu Gminy w godzinach 8:00 do 14:00.

 

 | Zdjęcie dotyczy Impreza z cyklistami zostało dodane przez Gazeta CLI - w dniu 2017-09-21 id nr: 889550 |

Miłośnicy jazdy na rowerze z Raciążka i Nieszawy, a także okolic postanowili odwiedzić najbardziej znaną atrakcję Bobrownik. Głównym celem było obejrzenie ruin zamku.

Fotorelacja Natalia Chylińskiej-Żbikowskiej Gazeta Lipno CLI dostępna tutaj:

Na prośbę PKW informujemy o Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym. Szczegółowe informacje tutaj.

 

Przy okazji wizyty gospodarczej w Przedszkolu Samorządowym w Bobrownikach Wójt Gminy Jarosław Jacek Poliwko włączył się w promowanie akcji "Cała Polska czyta Dzieciom". Chcemy zachęcać wszystkich rodziców do czerpania przez dzieci korzyści z głośnego czytania. Tworzymy w ten sposób nie tylko możliwości poszerzania zasobów słownictwa dzieci, ale również fundamenty pod mocne więzi.

Z okazji Dnia Przedszkolaka Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Kierownikiem GZO Beatą Domagalską i Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Gradkiewiczem odwiedzili Oddziały Przedszkolne i Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach oraz Punkt Przedszkolny w Rachcinie. Szczególny dzień był okazją do przeglądu gospodarowania gminnymi placówkami i obiektami. Dla milusińskich nie zabrakło upominków.

 | Zdjęcie dotyczy Biesiada w stylu karaoke zostało dodane przez Gazeta CLI - w dniu 2017-09-21 id nr: 889613 |
W niedzielę 17 bm. strażacy z OSP Bobrowniki zorganizowali I Bobrownicką Biesiadę Strażacką. Zdjęcia z Gazety CLI dostępne tutaj.

Krótka relacja filmowa TV Kujawy ze spotkania dostępna tutaj.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą