^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
W dniu dzisiejszym tj. 11.04.2024r. Burmistrz Bobrownik Jarosław Jacek Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Urzędu Miasta i Gminy Mirosławy Kowalewskiej podpisał umowę pn: "Przebudowa Centrum Sportu i Rekreacji”. Gmina Bobrowniki na wykonanie zadania pozyskała dofinansowanie z Samorządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego w wysokości 75000 zł.
 
 
Zgodnie z umową podpisaną w dniu 21.12.2023r. na zadanie pn.: "Modernizacja polegająca na przebudowie drogi gminnej w miejscowości Bobrownickie Pole na działce nr. 56/3" Burmistrz Bobrownik Jarosław Jacek Poliwko w obecności Przewodniczącego Rady Miejskiej Jarosława Bojarskiego dokonał protokolarnego przekazania terenu budowy wykonawcy firmie Drogtom Sp. z o.o.

W dniu 04.04.2024r. nastąpiło przekazanie terenu budowy celem wykonywania prac zgodnie z umową zawartą w dniu 22.03.2024r. na realizacje zadania pn: "Przebudowa infrastruktury gospodarki wodno-ściekowej w miejscowości Bobrowniki." dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 2014-2020 w kwocie 3 800 700zł.

W dniu dzisiejszym tj.03.04.2024r. Burmistrz Bobrownik Jarosław Jacek Poliwko odebrał z rąk Marszałka Piotra Całbeckiego Promesę Samorządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego w wysokości 75000 zł. na dofinansowanie realizacji zadania pn: „Przebudowa Centrum Sportu i Rekreacji”.

Serdecznie Zapraszamy Mieszkańców Miasta i Gminy Bobrowniki na występ kabaretu

"Czwarta Fala".

Wydarzenie odbędzie się w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach w dniu 05.04.2024r. (piątek) o godzinie 18:00.

WSTĘP WOLNY.

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Bobrowniki.

W celu dalszego upiększania naszej miejscowości, mamy przyjemność przedstawić Państwu wizualizację planowanej modernizacji Parku Miejskiego i dodatkowych nasadzeń na Placu Wolności. Proponowana inwestycja będzie kolejnym etapem modernizacji całego centrum Bobrownik, z którego korzystają wszyscy mieszkańcy Gminy Bobrowniki.

W dniu dzisiejszym został rozstrzygnięty przetarg na Przebudowę Centrum Sportu i Rekreacji polegający na modernizacji i montażu nowych urządzeń małej architektury. Plac zostanie wzbogacony o: zestaw zabawowy, trampolinę ziemną, huśtawkę wahadłową, stół do gry w szachy, bujak sprężynowy i ławkę z oparciem.

Co to jest PSZOK? - Gospodarka Odpadami - Ochrona Środowiska - Urząd Gminy  Pielgrzymka

Informujemy, że dnia 30.03.2024r. (Wielka Sobota) PSZOK będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą