^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dnia 10 października w Warszawie w siedzibie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się Ogólnopolska Gala wręczenia nagród „Pszczelarz Roku 2019”. Wśród laureatów w tym konkursie było dwóch mieszkańców Gminy Bobrowniki.Pan Dariusz Domagalski Prezes Koła Pszczelarzy w Bobrownikach oraz Pan Mirosław Pażniewski.

Mieszkanka gminy szuka osób zainteresowanych adopcją. Prosimy o kontakt z pod nr. telefonu 692-902-318

Susza

Gminna Komisja ds. Szacowania szkód spowodowanych suszą informuje wszystkich rolników z terenu gminy Bobrowniki którzy złożyli wnioski o konieczności odebrania protokołu. Protokoły można odbierać od dnia 09 października(środa) 2019 roku od godziny 9:00 w Urzędzie Gminy Bobrowniki (pokój 21, budynek B). Więcej informacji pod nr telefonu 54 230 51 40.

Znalezione obrazy dla zapytania zus

Oddział  ZUS w Toruniu zaprasza  do skorzystania z porad ekspertów Zakładu podczas dyżuru telefonicznego nt. świadczenia uzupełniającego dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji. Podczas dyżuru  będzie można zasięgnąć informacji m.in w zakresie komu przysługuje to świadczenie, jakie należy spełnić warunki oraz jakie należy przedłożyć dokumenty ubiegając o to świadczenie.

Eksperci dyżurować będą 8 października br. w godz. 11:00 – 13:00, pod nr tel.  56 610 93 12.

 

Znalezione obrazy dla zapytania Szkoły Inicjatyw Strażniczych

Szkoła Inicjatyw Strażniczych (SIS) to cykl szkoleń dla mieszkańców gmin, którzy przyglądają się pracy lokalnych władz, zadają im pytania, zabierają głos w sprawach publicznych i działają na rzecz zmiany w przypadku zdiagnozowania problemów tam, gdzie mieszkają. Uczestnicy i uczestniczki spotkają się na pięciu weekendowych zjazdach, w czasie których poszerzą swoją wiedzę na temat praw człowieka, wolności słowa i prawa do informacji publicznej. Dowiedzą się także, jak planować działania skierowane do mieszkańców i kampanie na rzecz zmiany.

Więcej informacji tutaj: https://siecobywatelska.pl/sis/

Znalezione obrazy dla zapytania zmiana organizacji ruchu

W związku z wymianą wodociągu w dniu 5 października br. (sobota) w godzinach od 7:00 do 12:00 ulica Wyzwolenia będzie nieprzejezdna. Za utrudnienia przepraszamy.

W dniu 20 września br. z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko, Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Marzena Stańczak-Kaźmierska wraz z Dyrektorem GZO Beatą Domagalską odwiedzili przedszkole Samorządowe w Bobrownikach, punkt przedszkolny  w Rachcinie oraz Klub dziecięcy "Bobrowiaczek". Szczególny dzień był okazją do spotkania z najmłodszymi mieszkańcami naszej Gminy.  Dzieci zostały obdarowane skromnymi prezentami, spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze.

Znalezione obrazy dla zapytania 300+

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata środków w ramach Rządowego Programu "Dobry Start" nastąpi w dniu 26 września 2019r. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania energa24

 

 

 

W dniu 23 września 2019r. (poniedziałek) planowane jest wyłączenie tj. przerwa w dostawie energii elektrycznej w godzinach: 08:00-12:00 dla obiektów w obszarze stacji transformatorowej:Osiedle.

Znalezione obrazy dla zapytania Kompetencje kluczowe przyszłością Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie ogólne,

Gmina Bobrowniki jako beneficjent realizujący projekt „Kompetencje kluczowe przyszłością” Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie ogólne, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, zwraca się z prośbą do instytucji prowadzących szkolenia, kursy i studia podyplomowe o przesłanie wyceny uczestnictwa

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą