^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Pressroom - Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Wyjazdowe usługi konsularne dla obywateli Ukrainy w województwach: pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim.

WAŻNE! Do wiadomości obywateli Ukrainy!

Konsulat Ukrainy w Gdańsku inicjuje wyjazdowe usługi konsularne dla obywateli Ukrainy w województwach: pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Jarosławem Bojarskim serdecznie gratulują Kierownikowi Klubu Dziecięcego "Bobrowiaczek". Klub otrzymał I miejsce w powiecie lipnowskim w kategorii "Przedszkole Roku". Placówka otrzymała dyplom oraz Voucher na promocję na łamach gazety i serwisu informacyjnego o wartości 3000zł.

Serdecznie Gratulujemy.

W dniu dzisiejszym tj. 21 marca 2022r. przypada pierwszy dzień wiosny. W związku z tym dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach wybrały się na spacer po miejscowości szukając pierwszych oznak wiosny.

płatności_obszarowe

15 marca ARiMR rozpoczęła przyjmowanie wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW za 2022 rok. Od ubiegłego roku dokumenty można składać wyłącznie drogą elektroniczną. Główną zmianą w tegorocznym naborze jest wprowadzenie uzupełniającej płatności podstawowej (UPP).

Grafika konkursowa z napisanym terminem nadsyłania prac i innymi informacjami

Wojewoda Kujawsko-Pomorski serdecznie zaprasza miłośników przyrody i fotografii do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”.

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Wiceprzewodniczącą Rady Gminy Bobrownik Marzeną Stańczak-Kaźmierską spotkali się z Sołtysami z Gminy Bobrowniki. Wójt złożył sołtysom życzenia oraz wręczył drobne upominki z okazji przypadającego na dzień 11 marca "Dnia Sołtysa. W dalszej części spotkania omawiane były sprawy związane z przygotowaniami do tegorocznych Dożynek Gminnych.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą