^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wszystkich mieszkańców Gminy Bobrowniki zapraszamy na Gminne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja które odbędą się dnia 3 maja 2022r. (wtorek) i rozpoczną Mszą Świętą w Kościele parafialnym p.w. św. Anny w Bobrownikach o godz. 12:00. Po Mszy Św. nastąpi złożenie wiązanek kwiatów na mogile Polaków ofiar II wojny światowej.

Proboszcz Parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach

 ks. prof. dr hab.

 Zdzisław Pawłowski

Wójt Gminy Bobrowniki

Jarosław Jacek Poliwko 

Przewodniczący Rady Gminy

 Jarosław Bojarski

SERDECZNIE ZAPRASZAMY. 

STOP WZW

W ramach realizacji projektu "Profilaktyka WZW typu B I C w województwie kujawsko-pomorskim" (www.stopwzw.pl ) organizujemy dla mieszkańców powiatu lipnowskiego wykład online, w czasie  którego, oprócz wiedzy dotyczącej profilaktyki WZW,  dowiedzą się  m.in. w jakich placówkach można skorzystać z bezpłatnych badań oraz szczepień na WZW.

Portal informacyjny Gminy Kowal - Urząd Gminy Kowal - Gmina Kowal

700 zł na pierwszą osobę i 600 zł na czterech kolejnych członków rodziny mogą otrzymać uchodźcy z Ukrainy w ramach pomocy, jakiej udziela Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR).

Herb - Urząd Gminy Bobrowniki

Gmina Bobrowniki udostępnia miejscowe plany zagospodarowania oraz studium w formie cyfrowej.

https://bobrowniki.e-mapa.net/

 

Komunikat dot. zagrożenia uprawy roślin – Więcbork

Informujemy, że w dniu 15.04.2022r. (piątek). Kasa Urzędu Gminy czynna do godziny 11:00. Za utrudnienia przepraszamy. 

W dniu 29.03.2022r. Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Mirosławy Kowalewskiej podpisali umowę na zadanie pn.: "Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Bobrowniki w 2022roku".

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą