^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

KOMUNIKAT BURMISTRZA SKWIERZYNY | Skwierzyna

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 stycznia 2023 r. do 21 stycznia 2023 r. nie będzie możliwości wystawiania faktur za zużytą wodę, odprowadzone ścieki i wywiezione  nieczystości płynne gminnym wozem asenizacyjnym.

Wszystkich mieszkańców prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Zachęcamy do podawania stanu wodomierzy do dnia 30 grudnia 2022 r. Późniejsze odczyty proszę podawać telefonicznie pod numer: 54 230-51-35 a faktury zostaną do Państwa wysłane po 21 stycznia 2023 r.

Przepraszamy za niedogodności wywołane koniecznością zamknięcia systemu komputerowego za 2022 rok.

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią hala sportowa przy Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach gościła mieszkańców Gminy Bobrowniki na spotkaniu opłatkowym. Z inicjatywy Wójta Jarosława Jacka Poliwko oraz Przewodniczącego Rady Gminy Bobrowniki Jarosława Bojarskiego wraz z Radnymi ponad 300 mieszkańców Gminy Bobrowniki oraz gości spotkało się na wspólnej Wigilii.

Wigilia podopiecznych Dziennego Domu Pobytu "Senior+" w Rachcinie to nie tylko wspólne składanie świątecznych życzeń, ale też integracja oraz miłe spędzenie przedświątecznego czasu. W dniu dzisiejszym tj. (14 grudnia) odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne podopiecznych DDP. Zebranych seniorów i zaproszonych gości powitała kierownik Krzysztofa Wycichowska składając jednocześnie najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Złożyła też gorące podziękowania pracownikom placówki.

Stracisz dane, stracisz pieniądze! - Starostwo Powiatowe w Lipnie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kampanii „Stracisz dane, stracisz pieniądze!" zainaugurowanej przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów: 

PUNKT SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH (PSZOK) - Gmina Repki -  Portal gov.pl

W dniach od 19.12.2022 r. do 10.01.2023 r. PSZOK (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) zlokalizowany w Bobrownikach koło Gminnej Oczyszczalni Ścieków będzie zamknięty.

Przerwa w funkcjonowaniu PSZOK związana jest z koniecznością rozliczenia oraz zamknięcia roku (spisanie stanów magazynowych) i uprzątnięciem terenu. Zapraszamy 11 Stycznia 2023 r. (środa).

Przepraszamy za utrudnienia.

Komunikat GOPS – Gmina Poświętne

Wypłata stypendium szkolnego w formie przelewu jak i gotówki nastąpi w dniu 16.12.2022r.(piątek).

Kasa Urzędu czynna w godzinach 8:00-14:00.

Dodatek dla niektórych źródeł ciepła | Gmina Bełżyce

Informujemy, że wypłata dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła: pellet, drewno, gaz, olej opałowy na konto bankowe nastąpi w dniu dzisiejszym tj.  04.12.2022r.(środa). Wypłata gotówka nastąpi w dniu jutrzejszym tj. 15.12.2022r(czwartek).

 

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

Kochane Dzieci, czy do Was dotarł już MIKOŁAJ ? Pytali odwiedzający w dniu dzisiejszym placówki oświatowe i opiekuńcze z terenu gminy Bobrowniki - pomocnicy Św. Mikołaja w osobach: Jarosław Jacek Poliwko – Wójt Gminy Bobrowniki, Jarosław Bojarski – Przewodniczący Rady Gminy Bobrowniki, Marzena Stańczak-Kaźmierska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Bobrowniki i Beata Domagalska – Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą