^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Portal informacyjny Gminy Kowal - Urząd Gminy Kowal - Gmina Kowal

700 zł na pierwszą osobę i 600 zł na czterech kolejnych członków rodziny mogą otrzymać uchodźcy z Ukrainy w ramach pomocy, jakiej udziela Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR).

Herb - Urząd Gminy Bobrowniki

Gmina Bobrowniki udostępnia miejscowe plany zagospodarowania oraz studium w formie cyfrowej.

https://bobrowniki.e-mapa.net/

 

Komunikat dot. zagrożenia uprawy roślin – Więcbork

Informujemy, że w dniu 15.04.2022r. (piątek). Kasa Urzędu Gminy czynna do godziny 11:00. Za utrudnienia przepraszamy. 

W dniu 29.03.2022r. Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Mirosławy Kowalewskiej podpisali umowę na zadanie pn.: "Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Bobrowniki w 2022roku".

Pressroom - Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Wyjazdowe usługi konsularne dla obywateli Ukrainy w województwach: pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim.

WAŻNE! Do wiadomości obywateli Ukrainy!

Konsulat Ukrainy w Gdańsku inicjuje wyjazdowe usługi konsularne dla obywateli Ukrainy w województwach: pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Jarosławem Bojarskim serdecznie gratulują Kierownikowi Klubu Dziecięcego "Bobrowiaczek". Klub otrzymał I miejsce w powiecie lipnowskim w kategorii "Przedszkole Roku". Placówka otrzymała dyplom oraz Voucher na promocję na łamach gazety i serwisu informacyjnego o wartości 3000zł.

Serdecznie Gratulujemy.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą