^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

INSPIRE | IMGW

Zjawisko: wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych

Stopień zagrożenia: 2

Obszar: Wisła od Zb. Włocławek do Tczewa  (kujawsko-pomorskie, pomorskie) 

Ważność: od godz. 11:25 dnia 27.02.2023 do godz. 12:00 dnia 01.03.2023 

Przebieg: W związku z przemieszczaniem się fali wezbraniowej na dolnej Wiśle poniżej zbiornika we Włocławku prognozowane są wzrosty stanów wody, lokalnie z przekroczeniem stanu ostrzegawczego.           

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%. 

Uwagi: Zmiana ostrzeżenia Nr: 28 z dnia 25.02.2023 

Dyżurny synoptyk: Anna Kubicka

Źródło informacji: Biuro Prognoz Hydrologicznych w Gdyni, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Gdyni

24 lutego 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach miało miejsce oficjalne wręczenie stypendiów Wójta Gminy Bobrowniki.

Skarbnik Gminy - Mirosława Kowalewska i Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty - Beata Domagalska, w zastępstwie Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Poliwko, wręczyły uczniom decyzje przyznające stypendium za osiągnięcia w nauce, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Stypendium Wójta Gminy Bobrowniki w pierwszym półroczu roku szkolnego 2022/2023 otrzymało 51 uczniów szkoły:

 

Informujemy, że od dnia 22.02.2023r. ze względu na remont zamknięta zostanie droga gminna zaznaczona na mapie kolorem czerwonym.

Za utrudnienia przepraszamy.

Mierzyn - Konsultacje społeczne: Buk, Grzepnica, Łęgi

W konsultacjach społecznych udział biorą mieszkańcy gminy Bobrowniki oddając swoje głosy na zebraniach wiejskich odbywających się zgodnie z HARMONOGRAMEM.

Głos można oddać również osobiście w Urzędzie Gminy w Bobrowniach w godzinach pracy urzędu.

Zarządzenie  Nr 9/2023 Wójta Gminy Bobrowniki z dnia 17.03.2023r.

Karta Konsultacyjna. 

W dniu dzisiejszym tj. 15.02.2023r. w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobrownikach doszło do oficjalnego przekazania nowych kompletów mundurów dla druhów. Mundury galowe oraz jeden mundur typu NOMEX zostały zakupione i podarowane przez Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko za aprobatą Rady Gminy Bobrowniki wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Jarosławem Bojarski. W wydarzeniu udział wieli również Komendant Gminny Dariusz Domagalski oraz Prezes OSP Bobrowniki Tadeusz Grzegorzewski. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą