^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

10 lutego 2022 roku odbyło się uroczyste wręczenie stypendium Wójta Gminy Bobrowniki. Ze względu na trwającą naukę zdalną Wójt Gminy Jarosław Poliwko w obecności Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty Beaty Domagalskiej tegoroczne wyróżnienia złożyli na ręce Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach P. Ewy Makowskiej.

Przypominamy, że w ramach projektu „Utworzenie 13 Dziennych Domów Pobytu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 – 2020, przy Dziennym Domu Pobytu „Senior+” w Rachcinie funkcjonuje Centrum Usług Środowiskowych, w którym wszyscy mieszkańcy Gminy Bobrowniki mogą skorzystać z bezpłatnych porad:

Gmina Przemęt przyjazna dla środowiska - Gmina Przemęt

Szanowni Mieszkańcy,

od lutego 2022 r. możecie śledzić jakość powietrza w gminie Bobrowniki. Czujnik jakości powietrza firmy Syngeos, zainstalowany został na budynku Urzędu Gminy Bobrowniki.

Wyniki są podawane w czasie rzeczywistym. Możecie je Państwo odczytywać za pośrednictwem strony internetowej naszepowietrze.pl oraz aplikacji mobilnej Syngeos – dostępnej na urządzenia z systemem Android oraz iOS lub za pośrednictwem strony internetowej urzędu – widget prezentujący wyniki znajduje się po prawej stronie na witrynie internetowej gminy.

W ostatnich dniach w ramach działania Dziennego Domu Pobytu "Senior+" w Rachcinie podopieczni wzięli udział w Karnawałowym Baul Przebierańców. Seniorzy przebrani w stroje karnawałowe brali udział w ciekawych i różnorodnych konkursach. Nie zabrakło zabawy tanecznej oraz pysznych potraw przygotowanych przez seniorów. 

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego za paliwo rolnicze od 3 sierpnia -  E-warzywnictwo.pl - informacyjne wsparcie branży warzywniczej

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje, że każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT: w terminie od 1 lutego 2022 r. do 28 lutego 2022 r. należy złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2021 r. do 31 stycznia 2022 r., w ramach limitu zwrotu podatku określonego na 2022 r.

Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Projekty realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie. 

Zdjęcie ilustracyjne

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lipnie uprzejmie informuje, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta zewnętrznego w związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2022 roku przepisów Polskiego Ładu, w obszarze zmian podatkowych, w Urzędzie Skarbowym w Lipnie, zorganizowane zostały dyżury eksperckie od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 19:00 dedykowane tym wszystkim, którzy chcieliby uzyskać informacje w zakresie zaistniałych zmian.

REKRUTACJA DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 | Skwierzyna

Działając na podstawie art. 154 ust. 3 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2021 r. poz. 1082 ze zm.) podaję do publicznej wiadomości kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym oraz dokumenty niezbędne do potwierdzenia spełniania tych kryteriów, a także liczbę punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria do publicznego przedszkola i do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Dodatek osłonowy to nowe świadczenie wprowadzone w ramach Tarczy antyinflacyjnej, który ma zniwelować rosnące ceny energii, gazu i żywności.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą