^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miechowie

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią dnia 

24.10.2022r. (poniedziałek)

Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

Dodatek węglowy - Gmina Trzebielino

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach  informuje że w dniu 20 października 2022 r. nastąpi wypłata dodatku węglowego wniosków rozpatrzonych pozytywnie, złożonych wyłącznie do dnia 10 września 2022 r. O terminie kolejnej wypłaty będziemy informować.

Dodatek węglowy wypłaca się w terminie do dwóch miesięcy od dnia złożenia wniosku o jego wypłatę, przy czym wnioski złożone po dniu 30 października 2022 r. wypłaca się do dnia 30 grudnia 2022 r.

Znalezione obrazy dla zapytania gops zasiłek

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniu 17.10.2022r. (poniedziałek) wypłacane będą zasiłki stałe. Kasa Urzędu Gminy czynna w godzinach 08:00 - 14:00. 

W dniu dzisiejszym tj. 14.10.2022r. z okazji przypadającego Dnia Edukacji Narodowej odbyło się wręczenie nagród Wójta Gminy Bobrowniki za bardzo dobre wyniki nauczania. 

Gmina Bobrowniki kupiła autobus który wykorzystywany będzie do dowozu uczniów do szkoły, wybór padł na pojazd marki IRISBUS DAILY z 33 miejscami siedzącymi.

Nowy autobus zastąpi dotychczas używanego i wysłużonego Mercedesa Benz 0303.

Używany przez Gminę Bobrowniki ciągnik Ursus C360 przeszedł gruntowną renowacje dzięki której został przygotowany do zbliżającego się sezonu zimowego. Wymieniona została kabina oraz zrobiono przegląd oraz naprawę uszkodzonych elementów. 

W dniu dzisiejszym tj. 11 października 2022 r. Wójt Gminy Bobrowniki w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Bojarskiego, Radnej Rady Gminy Bobrowniki Pani Kamili Sztuczki, Sekretarza Gminy Pawła Grudowskiego wraz z przedstawicielami wykonawcy dokonali uroczystego otwarcia nowej drogi gminnej.

 

W dniach od 6 do 9 października 2022 roku Panie z Kół Kobiet z terenu gminy Bobrowniki uczestniczyły w wycieczce do świętego miejsca w Kalwarii Zebrzydowskiej. Podczas wyjazdu zwiedziliśmy również Bazylikę Matki Boskiej Anielskiej w Kalwarii, pokój Ojca Świętego w Kalwarii, Centrum Koronki w Koniakowie, Centrum Pasterskie w Koniakowie, Zamek w Cieszynie, Dom Papieski w Wadowicach, Bazylikę Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach, oraz Białkę Tatrzańską. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą