^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

500+ – Ośrodek Pomocy Społecznej w Kostrzynie

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus w formie przelewu nastąpi dziś tj. 16.03.2021r. (wtorek). Wypłata w formie gotówki w dniu jutrzejszym tj. 17.03.2021r. (środa).

Na zaproszenie Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko oraz Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Bojarskiego w dniu 12 marca 2021 r. po raz kolejny odbyło się spotkanie lokalnej władzy samorządowej z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy urodzonymi w drugiej połowie 2020 r. oraz ich rodzicami. Gospodarz Gminy, Przewodniczący Rady Gminy, Radni oraz Zastępcą Kierownika USC Małgorzata Grudowska powitali najmłodszych wręczając rodzicom symboliczne sadzonki dębu wraz z upominkami i listami gratulacyjnymi. Przy podanej kawie z ciastem rozmawiano o przyszłości i problemach lokalnej społeczności. 

Znalezione obrazy dla zapytania: stop powodzi konsultacje


Więcej informacji na stronie: https://stoppowodzi.pl/konsultacje-spoleczne/

oraz tutaj: BIP

IMGW-PIB prezentuje nową odsłonę logo | Instytut Meteorologii i Gospodarki  Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy

Zjawisko: wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych

Stopień zagrożenia: 2

Obszar: Dolna Wisła (pomorskie, kujawsko-pomorskie) 

Ważność: od godz. 09:10 dnia 04.03.2021 do godz. 15:00 dnia 05.03.2021 

Przebieg: W związku z przemieszczaniem się fali wezbraniowej na dolnym odcinku Wisły, poniżej stopnia Włocławek, przewiduje się wzrosty stanów wody do stanów ostrzegawczych i powyżej.           

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 95%. 

Uwagi: Brak. 

Dyżurny synoptyk: Arkadiusz Fabrycki

Źródło informacji: Biuro Prognoz Hydrologicznych w Gdyni, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Gdyni

KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że do 14 marca 2021 r. wydłużony został okres, za który przysługuje zasiłek opiekuńczy dla ubezpieczonego rolnika/domownika.

Szanowni Państwo ! 

Miło nam jest Państwa poinformować, że po raz kolejny przyznane zostały stypendia Wójta Gminy Bobrowniki dla uzdolnionych uczniów Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach.

Stypendium Wójta Gminy Bobrowniki za osiągnięcia w nauce uzyskane w pierwszym półroczu roku szkolnego 2020/2021 otrzymuje 53 uczniów:

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą