^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Komunikaty KRUS: Urząd Gminy Pawłowice

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od 1 września 2021 r. zmieniają się kwoty miesięcznego przychodu powodujące zmniejszenie lub zawieszenie świadczeń emerytalno-rentowych.

Znalezione obrazy dla zapytania wywożony obornik

Gospodarstwo Rolne Chów Drobiu Katarzyna Paściak informuje, że w dniach 08.09.2021r. do 12.09.2021r. wywożony będzie obornik. 

Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina Bobrowniki zleciła wykonanie prac polegających na modernizacji parku na Placu Wolności w Bobrownikach poprzez wykonanie nowej fontanny z oświetleniem oraz nasadzenia kwiatów i krzewów. Poniżej wizualizacja.

 

Nawożenie gnojowicą - kiedy je stosować? Przedstawiamy wady i zalety -  Rynek Rolny
Gospodarstwo Rolne I.B. Kopczyńscy informuje, że od dnia 06.09.2021r. przez dwa tygodnie będzie rozlewana gnojowica w obrębie: Bobrownickie Pole, Rybitwy oraz Bógpomóż.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!!!

Rozpoczęła się modernizacja drogi dojazdowej do PSZOK kostką brukową. Zadanie to realizowane jest po wyłonieniu wykonawcy na zdanie pn: " ZAGOSPODAROWANIE TERENU POLEGAJĄCE NA WYKONANIU NAWIERZCHNI Z KOSTKI BRUKOWEJ GRUBOŚCI 8 CM Z PODBUDOWĄ 20 CM W ILOŚCI 200 M2 W MIEJSCOWOŚCI BOBROWNIKI DZIAŁKA NR 6 OBRĘB BOBROWNIKI" Dzięki modernizacji często uczęszczana droga zyska nawierzchnie z kostki brukowej co ułatwi dojazd mieszkańców gminy korzystających z usług Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Bobrownikach. 

Co to jest PSZOK? - Gospodarka Odpadami - Ochrona Środowiska - Urząd Gminy  Pielgrzymka

Informujemy, że dnia 04.09.2021r. (sobota) ze względu na remont drogi dojazdowej PSZOK w Bobrownikach będzie nieczynny. 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza  zainteresowanych wsparciem z Funduszy Europejskich - Urząd Miejski w Lipnie

Bezpłatne webinarium odbędzie się w dniu 8 września 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

To już kolejne spotkanie informacyjne organizowane z myślą o osobach, które chcą założyć  firmę i pracować na własny rachunek.

Na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego trwa nabór do projektu realizowanego przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy. Na spotkaniu omówione zostaną zasady przystąpienia do projektu, w ramach którego można uzyskać wsparcie finansowe na zakup maszyn i wyposażenia niezbędnego do świadczenia usług czy rozpoczęcia produkcji. W projekcie przewidziane jest też wsparcie pomostowe na pokrycie bieżących stałych kosztów prowadzenia firmy przez pierwsze 6 miesięcy.

Powiemy także jak pozyskać środki na doposażenie i rozwój młodych firm.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając: imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy, lub telefonicznie 54 235 67 21,54 235 67 12 a następnie połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

Serdecznie zapraszamy!

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą