^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu 29 grudnia 2019 roku do Urzędu Gminy w Bobrownikach została dostarczona nowa koparko – ładowarka marki JCB wraz z osprzętem. Została ona zakupiona ze środków własnych Gminy w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego ogłoszonego 6 grudnia 2019 roku. Na potrzeby Gminy zakupiony został również zbiornik na paliwo o pojemności 2500 litrów.

W Przedszkolu Samorządowym w Bobrownikach odbyły się tradycyjne „Jasełka” występ artystyczny przygotowany przez dzieci oraz kadrę pedagogiczną przedszkola.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, zbliżenie i w budynku

Funkcjonariusze z powiatu lipnowskiego poszukują zaginionej we wtorek (17.12.2019) Justyny Cieszyńskiej. 35-latka wyszła z domu w godzinach porannych i do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta mieszka w Bobrownikach na ul. Lipnowskiej.

Znalezione obrazy dla zapytania ankieta

W imieniu zespołu badawczego pracowników Instytutu Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety niezbędnej do przeprowadzenia badania naukowego pt. Gospodarka finansowa gmin w Polsce. Etap 2. Celem badania (KZiF/S/09/19) jest rozpoznanie motywów i form działań władz gminnych w odniesieniu do dochodów podatkowych oraz wyselekcjonowanie kluczowych czynników mających wpływ na zmiany budżetu w trakcie roku budżetowego.

Po raz  szósty hala sportowa przy Szkole Podstawowej im. kardynała K. Wojtyły w Bobrownikach gościła mieszkańców Gminy Bobrowniki. Z inicjatywy Wójta Jarosława Jacka Poliwko oraz Przewodniczącego Rady Gminy Bobrowniki wraz z Radnymi  około 300 mieszkańców Gminy Bobrowniki oraz gości spotkało się na wspólnej Wigilii.

Wigilia pracowników UG Bobrowniki i Pań z Kół Kobiet z Gminy Bobrowniki. Dziękujemy za przybycie oraz miłe spotkanie w serdeczniej atmosferze. 

Znalezione obrazy dla zapytania gops

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że do 31 grudnia 2019r. przyjmowane będą wnioski na dożywianie dzieci w szkole na okres od stycznia do czerwca 2020 roku. W przypadku braku nowego wniosku dożywianie dziecka w szkole nie będzie kontynuowane. 

Druki do pobrania w pokoju nr. 1 Budynek „A” Urzędu Gminy Bobrowniki (stary budynek).

Jak co roku 6 grudnia Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych z terenu Gminy Bobrowniki.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą