^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Logo ARiMR do pobrania | Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

W związku z wejściem w życie z dniem 15 maja 2021 r. ustawy z dnia 15 kwietnia 2021 r. o zmianie ustawy o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2021 r. poz. 904) zmianie uległy przepisy ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 (Dz. U. z 2021 r. poz. 182 i 904).

Nastąpiła zmiana przepisów, dotyczących biegu postępowań prowadzonych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, wprowadzonych w związku z pandemią Covid-19.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że aplikacja mobilna !go Gmina Bobrowniki stworzona przez firmę Cityway Sp. z o.o. jest już dostępna w sklepie Google Play.

Gminna aplikacja mobilna !go Gmina Bobrowniki jest otwartą platformą mobilną dla mieszkańców gminy do szybkiej, dwustronnej komunikacji mobilnej z różnymi lokalnymi instytucjami oraz samorządem. 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – Szkoła Podstawowa w Popowicach

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty. Życzymy Wam Drodzy Uczniowie, aby lata nauki zaowocowały wysokimi wynikami egzaminu, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również otworzą drzwi do realizacji życiowych planów. Rodzicom i Opiekunom uczniów klas ósmych życzymy w tych dniach wiele, wiele spokoju i wiary, że młodzież mądrze wykorzysta zdobytą wiedzę i umiejętności.

Jarosław Jacek Poliwko

Wójt Gminy Bobrowniki

Jarosław Bojarski

 

Przewodniczący Rady Gminy

wraz z Radnymi

 

Beata Domagalska

Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty

w Bobrownikach

Od 4 maja na zajęcia do Dziennego Domu Pobytu w Rachcinie przychodzą seniorzy z całej gminy

 

Artykuł dostępny tutaj: LIPNO.NASZEMIASTO.PL

Dzieci w Klubie Dziecięcym w Bobrownikach nie mają czasu tęsknić za rodzicami, dzień spędzają aktywnie

 

Artykuł dostępny tutaj: LIPNO.NASZEMIASTO.PL

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą