^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania ferie na sportowo

W dniach 30.01, 01-03.02 br. zapraszamy wszystkich chętnych na otwarte zajęcia sportowe do sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach:

 10:00 do 13:00.

Serdecznie zapraszamy.

W dniu dzisiejszym tj. 26 stycznia br. w Świetlicy Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. W tym roku medalami nagrodzone zostało 8 par małżeńskich z terenu Gminy Bobrowniki. 

Elektroniczna wersja legitymacji ZUS - mLegitymacja - Gmina Brańszczyk -  Portal gov.pl

Od stycznia 2023 r. każdy emeryt i rencista będzie mógł korzystać z elektronicznej wersji swojej legitymacji. Będzie ona dostępna w telefonie dzięki bezpłatnej aplikacji mObywatel. ZUS wystawi mLegitymację wszystkim emerytom i rencistom automatycznie. Nie trzeba się obawiać tej zmiany – wyjaśniamy, na czym ona polega.

W dniu dzisiejszym tj. 28.12.2022r. podpisano umowę o przyznanie pomocy przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dotyczącej postępowania pn :"PRZEBUDOWA INFRASTRUKTURY GOSPODARKI SCIEKOWEJ W MIEJSCOWOŚCI BOBROWNIKI" 

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przy kontrasygnacie Pani Skarbnik Mirosławy Kowalewskiej w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Bojarskiego, oraz Sekretarza Pawła Grudowskiego podpisał umowę z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskim reprezentowanym przez Wicemarszałka Panią Anetę Jędrzejewską oraz Wicemarszałka Pana Zbigniewa Sosnowskiego.

 

Dzisiaj w Urzędzie Gminy Bobrowniki odbyło się pożegnanie odchodzącego na emeryturę Pana Eugeniusza Celmera. Pani Eugeniusz pracował w Urzędzie Gminy od 2003 roku ostatnio zatrudniony był na stanowisku Konserwatora sieci wodno-kanalizacyjnych. Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Skarbnikiem Gminy Mirosławą Kowalewską przekazali emerytowanemu już pracownikowi upominek. Z tej okazji dziękujemy za wieloletnią współpracę i zaangażowanie, za rzetelne i solidne wykonywanie wszystkich powierzonych obowiązków, za wszelkie dobro i życzliwość oraz pomoc w sytuacjach awaryjnych. Życzymy wielu lat w zdrowiu oraz dużo czasu na odpoczynek oraz realizacji swoich pasji i marzeń.

Gmina Niebylec - Zmiana stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Informujemy, że od dnia 01.01.2023r. stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wynosi 30,00 zł od osoby. 

Ulga dla osób kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach wynosi 1,00 zł (stawka od osoby 29,00 zł). Zmiana stawki nie wymaga składania nowej deklaracji. Stosowne zawiadomienie odnośnie zmiany stawki zostanie dostarczone Pocztą Polską lub przez pracownika Urzędu Gminy Bobrowniki.

KOMUNIKAT BURMISTRZA SKWIERZYNY | Skwierzyna

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 stycznia 2023 r. do 21 stycznia 2023 r. nie będzie możliwości wystawiania faktur za zużytą wodę, odprowadzone ścieki i wywiezione  nieczystości płynne gminnym wozem asenizacyjnym.

Wszystkich mieszkańców prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Zachęcamy do podawania stanu wodomierzy do dnia 30 grudnia 2022 r. Późniejsze odczyty proszę podawać telefonicznie pod numer: 54 230-51-35 a faktury zostaną do Państwa wysłane po 21 stycznia 2023 r.

Przepraszamy za niedogodności wywołane koniecznością zamknięcia systemu komputerowego za 2022 rok.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą