^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Projekty realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie. 

Zdjęcie ilustracyjne

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lipnie uprzejmie informuje, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta zewnętrznego w związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2022 roku przepisów Polskiego Ładu, w obszarze zmian podatkowych, w Urzędzie Skarbowym w Lipnie, zorganizowane zostały dyżury eksperckie od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 19:00 dedykowane tym wszystkim, którzy chcieliby uzyskać informacje w zakresie zaistniałych zmian.

REKRUTACJA DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 | Skwierzyna

Działając na podstawie art. 154 ust. 3 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2021 r. poz. 1082 ze zm.) podaję do publicznej wiadomości kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym oraz dokumenty niezbędne do potwierdzenia spełniania tych kryteriów, a także liczbę punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria do publicznego przedszkola i do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Znalezione obrazy dla zapytania autobus szkolny grafika

Na stronie BIP Gminnego Zespołu Oświaty zamieszczamy uaktualniony rozkład jazdy autobusów szkolnych, który jak co roku od półrocza ulega zmianie. Rozkład będzie obowiązywał od dnia 31 stycznia 2022r.

Rozkład dostępny TUTAJ: Rozkład jazdy.

Beata Domagalska - Kierownik GZO

Dodatek osłonowy to nowe świadczenie wprowadzone w ramach Tarczy antyinflacyjnej, który ma zniwelować rosnące ceny energii, gazu i żywności.

Ostrzeżenia IMGW - intensywne opady deszczu i możliwe przekroczenia stanu  wód

Zjawisko: oblodzenie

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: wszystkie powiaty. 

Ważność: od godz. 11:00 dnia 17.01.2022 do godz. 15:00 dnia 17.01.2022 

Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i mokrego śniegu. Po przejściu chłodnego frontu temperatura wynosi od -1°C do 0°C, przy gruncie do -1°C. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80% 

Uwagi: brak 

Dyżurny synoptyk: Maria Poświata

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. 

Rozwój Lokalny | Urząd Miasta w Jaśle

Komunikat KRUS - ważne informacje dla rolników - Aktualności - suszec.pl

Od 1 stycznia 2022 r. udostępnione zostały specjalne rachunki bankowe, po dwa dla każdego Oddziału Regionalnego KRUS, jeden dla wpłat na ubezpieczenie społeczne rolników, drugi dla wpłat na ubezpieczenie zdrowotne, zgodnie z tabelą poniżej. Będąc zatem płatnikiem podatku VAT i dokonując opłaty składek na ubezpieczenie społeczne rolników lub na ubezpieczenie zdrowotne, należy zastąpić dotychczas wykorzystywany numer rachunku bankowego (zamieszczony na przesłanym przekazie pocztowym) na odpowiedni numer rachunku bankowego.

Strona główna - NPZ - Narodowy Program Zdrowia

W związku z kontynuacją naszego projektu w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025 w zakresie profilaktyki chorób zakaźnych proszę o zapoznanie się z naszą ofertą bezpłatnych badań finansowanych przez Ministerstwo Zdrowia. Szczegóły dostępne tutaj: Narodowy Program Zdrowia na lata 2021-2025.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą