^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gryficach - Home |  Facebook

Bezpłatne webinarium odbędzie się w dniu 24 czerwca 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:30. To już kolejne spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia dla osób, które chcą założyć własną firmę. Na obszarze naszego województwa trwa nabór do projektu realizowanego przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Co ważne, dofinansowanie mogą uzyskać również osoby które są zatrudnione, gdy ich wynagrodzenie nie przekracza minimalnego

 

10 czerwca br. podczas XXXII sesji Rady Gminy Bobrowniki, Wójt Gminy Jarosław Jacek Poliwko otrzymał absolutorium. Komisja Rewizyjna Rady Gminy Bobrowniki po rozpatrzeniu sprawozdania Wójta z wykonania budżetu za 2020 rok oraz po zapoznaniu się z uchwałą Regionalnej Izby Obrachunkowej w Bydgoszczy zwróciła się z wnioskiem do Rady Gminy Bobrowniki o udzielenie absolutorium Wójtowi Gminy Bobrowniki. Radni jednogłośnie głosowali za udzieleniem absolutorium.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 użytkowników, w tym Aneta Jędrzejewska i Konrad Strużyna i ludzie stoją

Działający na terenie Gminy Bobrowniki Klub sportowy Wiślanin Bobrowniki przy współpracy z Urzędem Gminy pozyskał dofinansowanie w kwocie 50000 złotych. Środki przeznaczone zostaną na zajęcia sportowe i edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

IX edycja konkursu stypendialnego ENERGA-OPERATOR SA - Aktualności ...

Planowe Wyłączenia dla REJONU DYSTRYBUCJI WE WŁOCŁAWKU:

Dnia 07.06.2021 w godz. 09.30 do 13.30 stacja BIAŁE BŁOTA 1 obwód 200 Rybitwy

Trwają prace remontowe budynku "A" Urzędu Gminy. Pierwszy etap prac polega na wymianie pokrycia dachu na budynku, kolejnym etapem prac będzie wykonanie elewacji. 

 

W dniu dzisiejszym z okazji przypadającego na 1 czerwca Dniu Dziecka przedstawiciele władz samorządowych odwiedzili placówki oświatowe znajdujące się w Gminie Bobrowniki. W tym roku po raz pierwszy upominki z okazji dnia dziecka otrzymali podopieczni nowo powstałej jednostki Dziennego Domu Pobytu Senior + w Rachcinie.

Nadane przez Prezydenta RP medale wręczył Jarosław Jacek Poliwko, wójt gminy w obecności przewodniczącego rady gminy Jarosława Bojarskiego, a także radnych i zaproszonych gości

 

Artykuł dostępny tutaj: lipno.naszemiasto.pl

W dniu dzisiejszym tj. 27 maja br. w Świetlicy Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą