^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zarządzeniem nr 11/2016 Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach. Czytaj więcej.

Zarządzeniem nr 9/2016 z dnia 10 lutego 2016 r. Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko ogłosił konkurs ofert dla klubów sportowych na wspieranie zadań w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Bobrowniki. Nabór ofert trwa do 22 lutego br. Szczegóły dostępne tutaj.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniach 16-17 lutego br. (wtorek - środa) odbywać się będzie w Kasie Urzędu Gminy Bobrowniki wypłata świadczeń rodzinnych.

Komendant Powiatowy Policji w Lipnie insp. Dariusz Grabarczyk zaprasza mieszkańców Gminy Bobrowniki do udziału w konsultacjach społecznych polegających na tworzeniu "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa". Konsultacje odbędą się 10 lutego 2016 r. (środa) w Remizie OSP Bobrowniki, Plac Wolności 4. Początek o godz. 13:00.

Informujemy, że z dniem dzisiejszym Urząd Stanu Cywilnego w Bobrownikach przeniesiony został do pokoju nr 11 na parterze Budynku B ("nowy" budynek) Urzędu Gminy Bobrowniki. W pokoju nr 11 następować będzie odtąd obsługa z zakresu ewidencji ludności, działalności gospodarczej, obrony cywilnej. Dzięki zmianom osoby, dla których poruszanie się po schodach stanowiło duży wysiłek będą miały ułatwiony dostęp do USC.

Czytaj więcej

Pod opiekę pracowników urzędu gminy trafił bezdomny piesek (zdjęcie powyżej). Osoby zainteresowane adopcją psa prosimy o kontakt z Sekretarzem Tomaszem Kryńskim, tel. 54 230 51 38.

W związku ze zmianami w Ustawie o podatku rolnym z dnia 15 listopada 1984 r. od dnia 01.01.2016 roku obowiązują nowe zasady ustalania podatku - niżej cytujemy fragment ustawy dotyczącej zmian:

Szanowni Państwo,

Kujawsko - Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Przysieku informuje o organizowaniu Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się 19 marca 2016 r. (sobota) w Przysieku.

HARMONOGRAM CZYNNOŚCI W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM I UZUPEŁNIAJĄCYM - Szkoła Podstawowa KLIKNIJ TUTAJ

HARMONOGRAM CZYNNOŚCI W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM I UZUPEŁNIAJĄCYM - Przedszkole i Oddziały przedszkolne w SP kliknij TUTAJ

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą