^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Opublikowaliśmy dziś w Biuletynie Informacji Publicznej zaktualizowane wzory deklaracji podatku od nieruchomości, leśnego i rolnego na rok 2016. Wzory deklaracji dostępne są tutaj.

Urząd Gminy Bobrowniki informuje o zamiarze sprzedaży samochodu pożarniczego GBM 2/8 marki STAR 266 stanowiącego własność Gminy Bobrowniki. Cena: 12 tys. zł. - do negocjacji.

Dziś Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko odwiedził drużynę chłopców Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach, która zajęła III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców przeprowadzonych 17 listopada br. w Lipnie. Gospodarz Gminy przekazał młodym sportowcom szaliki z polskimi barwami narodowymi. 

Urząd Stanu Cywilnego w Bobrownikach przypomina, że ważność dowodu osobistego trwa 10 lat. Bez ważnego dowodu osobistego uciążliwe lub niewykonalne stają się czynności urzędowe i bankowe; nie można wyjechać za granicę. Czasem brak ważnego dowodu osobistego oznaczać może 5 tys. zł. grzywny. Spójrz na termin ważności swojego dowodu i zanim upłynie

Mikołaj nie zapomniał o Przedszkolu Samorządowym w Bobrownikach, które odwiedziła dziś Aneta Jędrzejewska będąca w składzie Zarządu Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Przedstawicielka władz wojewódzkich przekazała naszym grzecznym dzieciom upominki od Mikołaja.

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty zasiłków odbywać się będą w następujących dniach:

Zgodnie z art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. - o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2015 r., poz. 1515) zwołuję na dzień 07 grudnia 2015 r. (poniedziałek) na godzinę 14:00 X Sesję Rady Gminy Bobrowniki. Czytaj więcej.

Już po raz kolejny sala sportowa przy SP im. Karola Wojtyły w Bobrownikach będzie areną zmagań "Walki gigantów". W rywalizacji udział wezmą 4 drużyny "gigantów": uczniów, nauczycieli, rodziców i VIP. Turniej mieć będzie charakter akcji dobroczynnej. Rozgrywki odbędą się w sobotę 5 grudnia br. -początek o godz. 10:00. Czytaj więcej.

Uczennica klasy III Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach Patrycja Stefańska wykonała pracę plastyczną przedstawiającą piękno przyrody jesienią w oparciu o obserwację lub literaturę. Praca wykonana przez uczennicę została sklasyfikowana na drugim miejscu w Powiatowym Konkursie Plastycznym. W obecności p.o. Dyrektora Szkoły Pani Ewy Makowskiej i opiekuna Pani Ewy Charzewskiej Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wręczył młodej artystce skromny upominek wraz z listem gratulacyjnym.

W związku z sygnałami od rolników, że pod ich adresem zamieszkania pojawiają się osoby podające się za pracowników KRUS, żądające okazania dowodu osobistego, przekazów pocztowych itp. urzędowych dokumentów, z których spisują dane, rzekomo do weryfikacji, KRUS informuje, że nie prowadzi w terenie żadnej weryfikacji danych interesantów w ten sposób. Czytaj więcej.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą