^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczeń rodzinnych i świadczeń z funduszu alimentacyjnego odbywać się będzie w dniach 21-22 stycznia br. (czwartek-piątek) w Kasie Urzędu Gminy Bobrowniki.

16 stycznia br. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Rachcinie oraz tutejsze Małe Przedszkole wraz z Radą Rodziców, Radą Sołecką, Stowarzyszeniem Rozwoju Sołectwa Rachcin, OSP Rachcin i miejscowymi przedsiębiorcami zorganizowała tradycyjną "Choinkę". Ta impreza integracyjna zapoczątkowana w Rachcinie ponad 90 lat temu jest organizowana nadal. Dzieci występują przed rodzicami z wierszykami, uczestniczą w zabawie tanecznej i odbierają paczki z łakociami od Mikołaja. W tym roku "Choinka" zorganizowana została po raz kolejny w Remizie OSP Rachcin. 

Gminny Zespół Oświaty podaje do wiadomości rozkład jazdy autobusów szkolnych (obowiązuje od 1 lutego 2016 r.). Rozkład dostępny tutaj.

Dyrektor Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach pan Andrzej Wycichowski wraz z Gronem Pedagogicznym zapraszają młodzież gimnazjalną do udziału w zajęciach sportowych i artystycznych. Poniżej prezentujemy plan zajęć.

Na prośbę Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach prezentujemy program zajęć i atrakcji zaplanowanych na ferie zimowe, które rozpoczną się wkrótce.

Lokalizacja i harmonogram pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej:

Punkty obsługiwane przez adwokatów i radców wyznaczonych przez Okręgową Radę Adwokacką i Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu i zlokalizowane zostały w:

Na prośbę Biura Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko - Pomorskiego publikujemy zaproszenie dla przedstawicieli ngo do pracy w komisjach konkursowych ofert na zadania publiczne w latach 2016 - 2018.

Informujemy, że w dniach 1 - 29 lutego 2016 r. trwać będzie pierwszy okres przyjmowania wniosków rolników zainteresowanych uzyskaniem zwrotu pieniędzy za podatek akcyzowy zawarty w cenie oleju napędowego. Wnioski należy składać w w/w czasie w Urzędzie Gminy Bobrowniki, pokój nr 14 (budynek B, parter). Więcej informacji tutaj.

Szczegóły dostępne tutaj.

Szczegóły i wzór wniosku dostępne tutaj.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą