^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Komendant Powiatowy Policji w Lipnie insp. Dariusz Grabarczyk zaprasza mieszkańców Gminy Bobrowniki do udziału w konsultacjach społecznych polegających na tworzeniu "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa". Konsultacje odbędą się 10 lutego 2016 r. (środa) w Remizie OSP Bobrowniki, Plac Wolności 4. Początek o godz. 13:00.

Informujemy, że z dniem dzisiejszym Urząd Stanu Cywilnego w Bobrownikach przeniesiony został do pokoju nr 11 na parterze Budynku B ("nowy" budynek) Urzędu Gminy Bobrowniki. W pokoju nr 11 następować będzie odtąd obsługa z zakresu ewidencji ludności, działalności gospodarczej, obrony cywilnej. Dzięki zmianom osoby, dla których poruszanie się po schodach stanowiło duży wysiłek będą miały ułatwiony dostęp do USC.

Czytaj więcej

Pod opiekę pracowników urzędu gminy trafił bezdomny piesek (zdjęcie powyżej). Osoby zainteresowane adopcją psa prosimy o kontakt z Sekretarzem Tomaszem Kryńskim, tel. 54 230 51 38.

W związku ze zmianami w Ustawie o podatku rolnym z dnia 15 listopada 1984 r. od dnia 01.01.2016 roku obowiązują nowe zasady ustalania podatku - niżej cytujemy fragment ustawy dotyczącej zmian:

Szanowni Państwo,

Kujawsko - Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Przysieku informuje o organizowaniu Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się 19 marca 2016 r. (sobota) w Przysieku.

HARMONOGRAM CZYNNOŚCI W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM I UZUPEŁNIAJĄCYM - Szkoła Podstawowa KLIKNIJ TUTAJ

HARMONOGRAM CZYNNOŚCI W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM I UZUPEŁNIAJĄCYM - Przedszkole i Oddziały przedszkolne w SP kliknij TUTAJ

Terminy naboru

Na podstawie § 14 ust. 2 i 5 oraz załącznika nr 1 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 2 listopada 2015 r. w sprawie sposobu przeliczania na punkty poszczególnych kryteriów uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym, składu i szczegółowych zadań komisji rekrutacyjnej, szczegółowego trybu i terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego (Dz.U. z 2015 r., poz. 1942) podaje się do wiadomości:

Zwiększanie dostępności przedsiębiorstw z regionu kujawsko - pomorskiego do kapitału w ramach funduszu powierniczego JEREMIE

Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

Niedzielne popołudnie 17 stycznia br. upłynęło w Bobrownikach pod znakiem "Niezłej szopki" - jasełek, których obsadę stanowili duchowni, przedsiębiorcy, przedstawiciele władz samorządowych, rodziców, nauczycieli, pracowników naszego urzędu gminy. Wśród głównych bohaterów przedstawienia wg scenariusza Pani Ewy Makowskiej - p.o. Dyrektora SP im. Karola Wojtyły w Bobrownikach nie zabrakło Prezesa Zarządu GS Lipno Grzegorza Stupeckiego, Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko i Proboszcza Parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach ks. Zdzisława Pawłowskiego.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą