^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


 

Urząd Gminy w Bobrownikach w ostatnim czasie zakupił auto, wybór padł na samochód marki Toyota, model: Rav4, o pojemności silnika 2.0 litra i napędzie 4x4. Decyzja ta była podyktowana złym stanem technicznym i częstymi awariami samochodu osobowego UAZ który był dotychczas używany przez urząd.  

Decyzją Wójta Gminy auto będzie użytkowane przez pracowników urzędu głównie w związku z prowadzoną gospodarką wodno-kanalizacyjną. 

 

 

Wójt Gminy Bobrowniki w porozumieniu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Oddział Toruń zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Bobrowniki na bezpłatne poradnictwo ZUS, które świadczone będzie 11 sierpnia br. w godz. 10:00 - 13:00 (Sala Konferencyjna Urzędu Gminy Bobrowniki) z zakresu:

W mijającym miesiącu zakończyliśmy prace i oddaliśmy do użytku parking po drugiej stronie budynku B Urzędu Gminy Bobrowniki. Rozwiązaliśmy wieloletni problem braku miejsc parkingowych przy tym obiekcie użyteczności publicznej. 

Informacja o zmianach w ruchu drogowym na czas Pikniku tutaj.

Od blisko tygodnia funkcjonuje nowy parking przed Urzędem Gminy Bobrowniki z alternatywną możliwością wyjazdu spod urzędu. Stary parking będący jednocześnie "podwórzem" Urzędu jest teraz udostępniony głównie Interesantom. Zaparkowanie samochodu czy przejazd większych pojazdów nie będzie już łamigłówką. Zyskaliśmy miejsca parkingowe, dzięki którym poprawi się funkcjonalność otoczenia urzędu. 

Przypominamy, że w terminie od 1 sierpnia 2016 r. do 31 sierpnia 2016 r. trwać będzie nabór wniosków rolników ubiegających się o zwrot części pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej. O zasadach występowania o środki pisaliśmy tutaj

Na wniosek Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko Wojewoda Kujawsko - Pomorski powołał komisję do szacowania strat powstałych w wyniku suszy na terenie Gminy Bobrowniki. Więcej informacji tutaj.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą