^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zgodnie z art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. - o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2015 r., poz. 1515) zwołuję na dzień 07 grudnia 2015 r. (poniedziałek) na godzinę 14:00 X Sesję Rady Gminy Bobrowniki. Czytaj więcej.

Już po raz kolejny sala sportowa przy SP im. Karola Wojtyły w Bobrownikach będzie areną zmagań "Walki gigantów". W rywalizacji udział wezmą 4 drużyny "gigantów": uczniów, nauczycieli, rodziców i VIP. Turniej mieć będzie charakter akcji dobroczynnej. Rozgrywki odbędą się w sobotę 5 grudnia br. -początek o godz. 10:00. Czytaj więcej.

Uczennica klasy III Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach Patrycja Stefańska wykonała pracę plastyczną przedstawiającą piękno przyrody jesienią w oparciu o obserwację lub literaturę. Praca wykonana przez uczennicę została sklasyfikowana na drugim miejscu w Powiatowym Konkursie Plastycznym. W obecności p.o. Dyrektora Szkoły Pani Ewy Makowskiej i opiekuna Pani Ewy Charzewskiej Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wręczył młodej artystce skromny upominek wraz z listem gratulacyjnym.

W związku z sygnałami od rolników, że pod ich adresem zamieszkania pojawiają się osoby podające się za pracowników KRUS, żądające okazania dowodu osobistego, przekazów pocztowych itp. urzędowych dokumentów, z których spisują dane, rzekomo do weryfikacji, KRUS informuje, że nie prowadzi w terenie żadnej weryfikacji danych interesantów w ten sposób. Czytaj więcej.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2015 r. Urząd Gminy Bobrowniki będzie nieczynny. Nieczynne będą również jednostki organizacyjne w tym Gminna Biblioteka Publiczna.

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniu 27 listopada br. (piątek) odbywać się będzie wypłata zasiłku okresowego w kasie Urzędu Gminy Bobrowniki. Jednocześnie informujemy, że nabór wniosków o wypłatę zasiłku okresowego za grudzień trwać będzie do 10 grudnia br.

Na prośbę O/ZUS Toruń publikujemy Magazyn Informacyjny pn. ZUS dla biznesu, w którym zawarto m.in. informacje o środkach na dofinansowanie przedsiębiorstw i zasiłku macierzyńskim dla ojca. Treść dostępna tutaj.

Dziś Pan Feliks Parol ze Starego Bógpomoża obchodził swoje 102. urodziny. Z tej okazji Jubilata odwiedziła delegacja władz Gminy Bobrowniki na czele z Wójtem i Przewodniczącym Rady Gminy składając życzenia.

W najbliższy piątek 20 listopada br. o godz 15:15 Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie zakończy nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej. Więcej informacji tutaj.

 

Informujemy, że dziś w miejscowości Bobrowniki na całym odcinku ulicy Nieszawskiej i przyległych do niej ulic czasowo wystąpi przerwa w dostępie do wody z sieci. Prowadzone są niezbędne czynności konserwacyjne. Wznowienie działania sieci nastąpi ok. godz. 13:00. Za utrudnienia przepraszamy.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą