^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

                                                               

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniach 27-28 września br. nastąpią wypłaty zasiłków okresowych w Kasie Urzędu Gminy Bobrowniki. Kasa czynna w godz. 8.00 - 14.00.

Informujemy, że od wczoraj tj. 15 września br. zwracać się można po odbiór decyzji ustalających zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Decyzje należy odbierać w Urzędzie Gminy Bobrowniki, budynek "B" tj. "nowy", parter, pokój nr 14.

 

 fot: Gazeta CLI

Z radością informujemy, że drużyna piłkarska "Wiślanin Bobrowniki" odniosła zwycięstwo ze Startem Stawki w zmaganiach o mistrzostwo "B-klasy".

Wiślanin Bobrowniki - Start Stawki 5:1 (3:1)

bramki:

Kotkiewicz 2, Strużyna, Sobolewski, Borkowski

Zespół, którego trenerem jest Marcin Bartczak wystąpił w  następującym składzie: Ziemiańczyk - Serafin, Ryniec, Sobolewski, Kuliberda - Borkowski, Karpiński, Bartczak, Strużyna - Kotkiewicz, Szarpatowski. Zmiany: Lerch, Kozłowski, Kulpa, Zakrzewski. Więcej informacji wraz z galerią zdjęć tutaj.

 

 

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniu 15 września br. (czwartek) nastąpią wypłaty świadczeń rodzinnych w Kasie Urzędu Gminy Bobrowniki. Kasa czynna w godz. 8.00 - 14.00.

 

Dnia 18 września 2016 r. (niedziela) o godz. 15.00 Ochotnicza Straż Pożarna w Bobrownikach organizuje "Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze", w których uczestniczyć będą 3 drużyny z OSP Bobrowniki (Młodzieżowa, Damska, Męska). 

Wstęp wolny, zapraszamy!

Zarząd OSP Bobrowniki Wójt Gminy Bobrowniki
  Jarosław Jacek PoliwkoNa prośbę Energa Operator informujemy, że w dniu 13 września br. (wtorek) nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla stacji "Bobrowniki Podzamcze 1 Obwód 600 Oczyszczalnia". Wyłączenie trwać będzie w godzinach przedpołudniowych tj. 9.00 - 12.00

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniu 12 września br. rozpocznie się wypłata świadczeń wychowawczych w ramach Programu "Rodzina 500plus". W pierwszej kolejności odbędzie się wypłata świadczenia osobom, które zadeklarowały chęć odbioru środków w gotówce w Kasie Urzędu Gminy. Wypłata w formie przelewu nastąpi w chwili wpłynięcia środków, o czym poinformujemy w  kolejnym komunikacie.   

Informacje o terminach i miejscach przeprowadzenia zebrań w poszczególnych sołectwach:

W związku z realizacją Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) na lata 2014-2020 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej podjęło przygotowania do ogłoszenia konkursu FIO 2017.

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą