^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniach 20-21 października br. nastąpi wypłata zasiłku rodzinnego w Kasie Urzędu Gminy Bobrowniki (czynna w godz. 8.00-14.00), natomiast w dniu 20 października (czwartek) w kasie dostępne będą środki w ramach programu "Rodzina 500+", przelew na konto zostanie wykonany po wpłynięciu środków, o czym poinformujemy w kolejnym komunikacie. 

 

Już po raz drugi z inicjatywy Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko zorganizowano w Bobrownikach Gminny Dzień Edukacji Narodowej. 14 października br. przestronne wnętrze hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach zgromadziło przy tej okazji Nauczycieli (w tym również Emerytów), pracowników administracji, pracowników obsługi. Towarzyszyli nam przedstawiciele samorządowych władz powiatowych i wojewódzkich na czele z Anetą Jędrzejewską, członkiem Zarządu Województwa. Dzień Edukacji Narodowej obchodzony na pamiątkę powołania Komisji Edukacji Narodowej (1773 r.) był okazją do wręczenia nagród Wójta Gminy Bobrowniki za bardzo dobre wyniki nauczania. Nagrody otrzymali:

W związku z awarią wodociągu w Bobrownikach wzdłuż całej ulicy Nieszawskiej wystąpi brak dostępu do wody z sieci. Prawdopodobnie woda popłynie w kranach dziś w godzinach popołudniowych.  Za utrudnienia przepraszamy.

 

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko w porozumieniu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Bobrowniki na bezpłatne poradnictwo ZUS, które świadczone będzie 25 października br. (wtorek) w godz. 10:00 - 12:00 (Sala Konferencyjna Urzędu Gminy Bobrowniki) z zakresu:

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko w porozumieniu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Bobrowniki na bezpłatne poradnictwo ZUS, które świadczone będzie 19 grudnia br. (poniedziałek) w godz. 10:00 - 12:00 (Sala Konferencyjna Urzędu Gminy Bobrowniki) z zakresu:

OGŁASZA
nabór wniosków
O PRZYZNANIE 
JEDNORAZOWYCH ŚRODKÓW NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
 

Po  wyrównanym meczu drużyna z Bobrownik pokonała zespól z Popowa 3:0. Z 15 punktami zespół Wiślanina  prowadzi w tabeli włocławskiej B-klasy.

Wiślanin Bobrowniki - Orion Popowo 3:0(1:0)

Bramki:

Frej

Kotkiewicz

Bartczak

Skład: Ziemiańczyk, Strużyna, Szarpatowski, Karpiński, Strużewski, Sobolewski, Bartczak(80' Stojak), Ryniec(70' Borkowski), Serafin, Kotkiewicz(85' Kulpa), Frej(75' Surmacki),

 

Znalezione obrazy dla zapytania ksiazka

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobrownikach informuje, że w dniu 30 września br. Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrownikach przy ul. Nieszawskiej 10 czynna będzie w godzinach 8:30 - 15:00. Serdecznie zapraszamy!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniu 23 września br. nastąpi się wypłata świadczeń wychowawczych w ramach Programu "Rodzina 500plus".  Pieniądze otrzymają osoby które zadeklarowały odbiór środków w postaci przelewu na konto. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą