^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniu dzisiejszym dokonane zostaną wypłaty przelewem świadczenia Rodzina 500+.

 

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniu 17.02 br.(piątek), zarówno w Kasie Urzędu Gminy jak i przelewem dokonane zostaną wypłaty świadczenia Rodzina 500+. 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniu 28 października br. (piątek) nastąpi wypłata zasiłku OKRESOWEGO za październik. Kasa Urzędu Gminy pracuje w godz. 8.00 - 14.00.

 

Po kolejnym zwycięstwie na własnym boisku, tym razem z zespołem Cukrownika Fabianki drużyna z Bobrownik pewnie prowadzi w tabeli włocławskiej B-klasy. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Na prośbę Burmistrza Miasta Nieszawy informujemy, że nastąpiła awaria promu i przeprawa została wstrzymana do odwołania. Z DNIEM 2 LISTOPADA BR. PRZEPRAWA ZOSTANIE ZAWIESZONA NA OKRES ZIMOWY.

Kliknij tutaj

 

W związku z awarią wodociągu w Bobrownikach w dniu 19 października br. od godziny 8:00 w całym sołectwie Gnojno nastąpi brak dostępu do wody z sieci. Prawdopodobnie woda popłynie w kranach w godzinach popołudniowych. Za utrudnienia przepraszamy.

31 Przedszkolaków w wieku 3-5 lat z Punktu Przedszkolnego w Rachcinie złożyło ślubowanie. W spotkaniu udział wziął Gospodarz Gminy - Wójt Jarosław Jacek Poliwko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Gradkiewiczem. Obecni byli rodzice przedszkolaków i grono pedagogiczne oraz Wiceprezes Lech Krzemieniecki reprezentujący organ prowadzący placówki. Punkt Przedszkolny przy pierwszej w powiecie lipnowskim społecznej Szkole Podstawowej powołany został przez Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Rachcin 1 października 2008 r. W kolejnych latach podobne szkoły i placówki powołały stowarzyszenia działające we wsiach Zajeziorze (gm. Kikół) i Nowa Wieś (gm. Chrostkowo). Wójt wraz z Przewodniczącym wręczyli przedszkolakom skromne upominki.

Link do wywiadu tutaj.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą