^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniach 1-15 września 2016 r. trwać będzie przyjmowanie wniosków o stypendium szkolne i dożywianie dzieci w szkołach. Informacji udzielają pracownicy GOPS p. Małgorzata Lewandowska lub Krzysztofa Wycichowska, tel. 54 230 51 42. 

Relacja dostępna tutaj.

Uprzejmie informujemy, że wnioski o przyznanie pomocy na pokrycie kosztów zakupu podręczników na rok szkolny 2016/2017 w ramach Rządowego Programu "Wyprawka Szkolna" przyjmowane będą do 8 września 2016 r. przez Dyrektora Szkoły, do której uczeń będzie uczęszczał w roku szkolnym 2016/2017.

 

 

Informujemy, że w dniach 25-26 sierpnia br. w Kasie Urzędu Gminy Bobrowniki wypłacany będzie zasiłek okresowy. Kasa jest czynna w godz. 8.00 - 14.00. 

Informujemy, że w poniedziałek 22 sierpnia br. nastąpi wypłata w gotówce świadczeń rodzinnych i świadczenia z rządowego programu Rodzina 500plus. Ci, którzy wybrali formę odbioru świadczenia 500plus przelewem powinni jutro odnotować wpływ środków na koncie. 

Delegacja sołectwa Stary Bógpomóż, która zwyciężyła w tegorocznym konkursie wieńców dożynkowych i samorządowcy, fot. "Gazeta Pomorska". Fotogaleria dostępna tutaj.

Link do artykułu z fotogalerią tutaj.

Uczestnictwem w południowej mszy świętej sprawowanej 14 sierpnia br. w kościele parafialnym p.w. św. Anny w Bobrownikach rozpoczął Gospodarz Gminy Wójt Jarosław Jacek Poliwko wraz ze zgromadzonymi mieszkańcami i gośćmi Parafialno-Gminne Dożynki Bobrowniki 2016. Po zakończeniu niedzielnej liturgii bobrownickie poczty sztandarowe (OSP, Koło Łowieckie, Gimnazjum, Szkoła Podstawowa) wraz z pocztem sztandarowym OSP Lisek, orkiestrą dętą OSP Bobrowniki i sołeckimi delegacjami niosącymi wieńce dożynkowe przemaszerowały na plac pod ruinami zamku, gdzie Koła Kobiet z Bobrownik, Polichnowa i Starego Bógpomoża czekały z wyśmienitymi specjałami. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą