^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – informacja o przyznanej dotacji celowej 

Na podstawie § 11 ust. 7 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 października 2015 r.

Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy zaopiniowała pozytywnie wykonanie budżetu za 2016 rok. W związku z powyższym podczas ostatniej sesji Rady Gminy Bobrowniki dnia 26 maja br. radni podjęli uchwałę o udzieleniu absolutorium Wójtowi. Nagranie z sesji dostępne jest tutaj.

Informacje o Sesji Rady Gminy również na stronie internetowej www.lipno-cli.pl dostępne tu:

"Bezdyskusyjne absolutorium dla wójta Poliwko"

Piłka nożna, Wiślanin awansował klasy! [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia

Wicher Wielgie - Wiślanin Bobrowniki 2:3 (0:0) 
Bramki: Kosowski (55), Paszyński (74) - Zakrzewski (62), Sobolewski (69), Borkowski (73)

         

 

W sobotę, 6 maja, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Bobrowniki obchodzili swoje święto z okazji przypadającego na 4 maja wspomnienia patrona strażaków – świętego Floriana.

Kujawsko-Pomorskie COIE zaprasza na kolejne bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców organizowane przez w ramach cyklu „Biznes bez granic”

 „Aktualne trendy kontroli podatkowych i reforma aparatu skarbowego – wpływ na bieżącą działalność inwestorów i eksporterówto temat spotkania informacyjnego, organizowanego w dniu 8 czerwca  przez  Kujawsko-Pomorskie Centrum  Obsługi Inwestorów i Eksporterów , we współpracy z partnerem merytorycznym – firmą KPMG w Polsce.

 

18 maja 2017 roku na terenie Szkoły Podstawowej w Bobrownikach odbyły się uroczyste obchody patrona szkoły Karola Wojtyły.

 

15 maja w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach odbył się uroczysty apel z okazji "Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych" przygotowany przez uczniów klas 4-6 pod kierownictwem Pani Lucyny Wolman.

Zdjęcie ilustracyjne

Starostwo Powiatowe w Lipnie zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym

W trosce o czyste powietrze”.

 

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniach 24-25 maja br. (środa-czwartek) nastąpi wypłata zasiłku okresowego. Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00-14.00.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą