^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kujawsko-Pomorski Program Badań Przesiewowych w Kierunku Tętniaka Aorty Brzusznej - mapa

Program skierowany jest do mężczyzn w wieku 65-74 lata, palących papierosy, będących mieszkańcami województwa kujawsko-pomorskiego.Programem objętych zostanie 1 428 mężczyzn.

Podobny obraz

W dniu 4 czerwca 2017r. na Pikniku Rodzinnym przy Szkole Podstawowej w Bobrownikach odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie Gminnej Biblioteki Publicznej pod hasłem "Laurka dla mojej mamy" 

W dniu 4 czerwca 2017r. na Pikniku Rodzinnym przy Szkole Podstawowej w Bobrownikach odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie Gminnej Biblioteki Publicznej pod hasłem "Wiersz dla mojej mamy" na konkurs wpłynęło 13 prac zarówno z szkoły w Bobrownikach jak i ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lipnie.

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniach 12-13 czerwca 2017 r. (poniedziałek-wtorek) odbędzie się wypłata stypendium szkolnego. Kasa Urzędu Gminy czynna w dni powszednie w godz. 8.00-14.00.

Pan Wójt poinformował, że 11 maja br. została zakończona sprawa sądowa w Sądzie Rejonowym w Lipnie dotycząca przejęcia ruin zamku wraz z gruntem o powierzchni 1,54 ha. Sąd wydał postanowienie o nabyciu powyższego terenu na własność Gminy Bobrowniki. Powyższe postanowienia uprawomocnią się 1 czerwca – powiedział radny Mariusz Gołębiewski, Przewodniczący Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Z dniem 1 czerwca Gmina Bobrowniki staje się właścicielem ruin zamku. To jest zarówno sukces jak i odpowiedzialność. Dziękujemy Staroście Lipnowskiemu Krzysztofowi Baranowskiemu i wszystkim zaangażowanym w tę sprawę – mówi Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko.

Wójt Gminy Bobrowniki wraz z Przewodniczącym Rady Gminy odwiedzili Gimnazjum w Bobrownikach im. Ziemi Dobrzyńskiej gdzie wręczając drobne upominki nagrodzili dwoje uczniów, laureatów konkursów powiatowych.

Piłka nożna, Kolejne zwycięstwo Wiślanina [foto] - zdjęcie, fotografia

Wiślanin Bobrowniki - Start Stawki. 3:1 (1:1)

Mapa obwodu łowieckiego nr 216 tutaj.

Znalezione obrazy dla zapytania Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – informacja o przyznanej dotacji celowej 

Na podstawie § 11 ust. 7 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 października 2015 r.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą