^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W związku z awarią wodociągu w Bobrownikach wzdłuż całej ulicy Nieszawskiej wystąpi brak dostępu do wody z sieci. Prawdopodobnie woda popłynie w kranach dziś w godzinach popołudniowych.  Za utrudnienia przepraszamy.

 

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko w porozumieniu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Bobrowniki na bezpłatne poradnictwo ZUS, które świadczone będzie 25 października br. (wtorek) w godz. 10:00 - 12:00 (Sala Konferencyjna Urzędu Gminy Bobrowniki) z zakresu:

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko w porozumieniu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Bobrowniki na bezpłatne poradnictwo ZUS, które świadczone będzie 19 grudnia br. (poniedziałek) w godz. 10:00 - 12:00 (Sala Konferencyjna Urzędu Gminy Bobrowniki) z zakresu:

OGŁASZA
nabór wniosków
O PRZYZNANIE 
JEDNORAZOWYCH ŚRODKÓW NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
 

Po  wyrównanym meczu drużyna z Bobrownik pokonała zespól z Popowa 3:0. Z 15 punktami zespół Wiślanina  prowadzi w tabeli włocławskiej B-klasy.

Wiślanin Bobrowniki - Orion Popowo 3:0(1:0)

Bramki:

Frej

Kotkiewicz

Bartczak

Skład: Ziemiańczyk, Strużyna, Szarpatowski, Karpiński, Strużewski, Sobolewski, Bartczak(80' Stojak), Ryniec(70' Borkowski), Serafin, Kotkiewicz(85' Kulpa), Frej(75' Surmacki),

 

Znalezione obrazy dla zapytania ksiazka

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobrownikach informuje, że w dniu 30 września br. Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrownikach przy ul. Nieszawskiej 10 czynna będzie w godzinach 8:30 - 15:00. Serdecznie zapraszamy!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniu 23 września br. nastąpi się wypłata świadczeń wychowawczych w ramach Programu "Rodzina 500plus".  Pieniądze otrzymają osoby które zadeklarowały odbiór środków w postaci przelewu na konto. 

 

Kolejne zwycięstwo Wiślanina, tym razem nasi piłkarze okazali się lepsi od rywali z Fabianek, dzięki temu zwycięstwu drużyna z Bobrownik objęła fotel lidera w Włocławskiej B-klasie.  

Wiślanin Bobrowniki : GKS Fabianki 3:1 

Bramki:

49' Konrad Strużyna

57' Patryk Stojak

85' Maciej Serafin 
 
Skład : Ziemiańczyk, Strużyna, Szarpatowski, Karpiński, Strużewski, Sobolewski, Bartczak, Ryniec(55' Stojak), Serafin, Kotkiewicz(80' Zakrzewski), Surmacki(45' Frej)

W związku z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w dniu dzisiejszym tj. 20.09.2016 Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko oraz Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Gradkiewicz odwiedzili przedszkole w Rachcinie

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą