^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania zmiana organizacji ruchu

W związku z wymianą wodociągu w dniu 5 października br. (sobota) w godzinach od 7:00 do 12:00 ulica Wyzwolenia będzie nieprzejezdna. Za utrudnienia przepraszamy.

W dniu 20 września br. z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko, Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Marzena Stańczak-Kaźmierska wraz z Dyrektorem GZO Beatą Domagalską odwiedzili przedszkole Samorządowe w Bobrownikach, punkt przedszkolny  w Rachcinie oraz Klub dziecięcy "Bobrowiaczek". Szczególny dzień był okazją do spotkania z najmłodszymi mieszkańcami naszej Gminy.  Dzieci zostały obdarowane skromnymi prezentami, spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze.

Znalezione obrazy dla zapytania 300+

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata środków w ramach Rządowego Programu "Dobry Start" nastąpi w dniu 26 września 2019r. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania energa24

 

 

 

W dniu 23 września 2019r. (poniedziałek) planowane jest wyłączenie tj. przerwa w dostawie energii elektrycznej w godzinach: 08:00-12:00 dla obiektów w obszarze stacji transformatorowej:Osiedle.

Znalezione obrazy dla zapytania Kompetencje kluczowe przyszłością Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie ogólne,

Gmina Bobrowniki jako beneficjent realizujący projekt „Kompetencje kluczowe przyszłością” Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie ogólne, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, zwraca się z prośbą do instytucji prowadzących szkolenia, kursy i studia podyplomowe o przesłanie wyceny uczestnictwa

Uprzejmie informujemy, że od dnia 18 września 2019 r. występuje możliwość odbioru decyzji w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego. Decyzje można odbierać w budynku "B" Urzędu Gminy Bobrowniki, pok. nr 14.

Znalezione obrazy dla zapytania wybory parlamentarne 2019

Pierwsze posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych w Wyborach Parlamentarnych, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r. odbędą się 26 września br. o godzinie 11:00  w Sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy Bobrowniki, ul. Nieszawska 10, 87-617 Bobrowniki. 

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus zarówno w formie przelewu jak i gotówki nastąpi w dniu 18 września 2019r. Kasa UG Bobrowniki czynna w godz. 8.00 - 14.00.

Znalezione obrazy dla zapytania punkt informacyjny funduszy europejskich

W dniu 19 września 2019 r. zapraszamy mieszkańców Gminy Bobrowniki na dyżur Lokalnego Punktu Informacyjnego Fundusze Europejskie, który odbędzie się w Sali 19, Urzędu Miejskiego w Lipnie, w godzinach od 8:30 do 11:00. Celem dyżuru jest przekazanie informacji na temat możliwości skorzystania ze wsparcia w ramach programów europejskich. Wsparcie z funduszy to ciekawe projekty szkoleniowe np. w zakresie języków obcych, szkolenia komputerowe czy zawodowe. W ramach funduszy możliwe jest opracowanie i wdrożenie innowacji. Na rozwój działalności gospodarczej dostępne są bardzo korzystne pożyczki na budowy/przebudowy obiektów, zakup maszyn i urządzeń czy oprogramowania.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą