^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania susza 2019

W dniu 05.08.2019r. upłynął termin składania wniosków o oszacowanie szkód w wyniku niekorzystnego zjawiska - susza. Członkowie komisji powołani przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego zarządzeniem nr. 242/2019 z dnia 26.07.2019r od dnia 06.08.2019r. szacują faktyczny stan pól uprawnych. Więcej informacji można uzyskać pod nr. telefonu: 606863980.

Zespół seniorów Wiślanina Bobrowniki rozpoczyna przygotowania do sezonu 2019/2020r. Drugi mecz kontrolny rozegrany został w Nieszawie z pobliskim Sadownikiem Waganiec. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Dzięki środkom ze Starostwa Powiatowego w Lipnie, drużyna mogła zaprezentować się w nowych strojach. Serdecznie dziękujemy

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, tekst i na zewnątrz

Sołtysi z terenu Powiatu Lipnowskiego stanęli w szranki podczas kolejnej Sołtysiady która odbyła się w ostatnią sobotę w Bobrownikach.

 

 

Gminna Biblioteka informuje,że przez okres wakacji jest czynna i zaprasza dorosłych, dzieci i młodzież do korzystania. W swoje ofercie posiadamy sporo nowości wydawniczych. Istnieje również możliwość wypożyczenia gier planszowych. Zapraszam serdecznie

Dzieci z Klubu dziecięcego "Bobrowiaczek" wraz z Panią Kierownik Sylwią Uzarską oraz opiekunkami złożyły wizytę w Urzędzie Gminy w Bobrownikach, tu zostały przyjęte przez Wójta Jarosława Jacka Poliwko oraz Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Bojarskiego.

Obraz może zawierać: tekst

Znalezione obrazy dla zapytania konkurs na najpiękniejszy ogród

Już po raz kolejny w gminie Bobrowniki ogłoszony zostaje konkurs na najpiękniejszy ogród. Zamierzeniem tego konkursu jest, aby mieszkańcy dbali o swoje posesje i otoczenie, a jednocześnie dawali dobry przykład innym. Pięknych ogrodów w gminie Bobrowniki jest coraz więcej.

Znalezione obrazy dla zapytania czyste powietrze

W związku z naborem wniosków na dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze", poniżej niezbędne dokumenty i informacje na temat programu.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą