^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania gops

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego  w formie przelewu nastąpią w dniu 22.06.2020r.(poniedziałek)

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - Informacje - Miasto ...

Ze względu na obecną sytuację pogodową (upały) prosimy Mieszkańców o wystawianie odpadów komunalnych w dniu w którym przypada termin ich odbioru z posesji o godzinie 6:00.

Prognoza IMGW: Śnieżny weekend - zagle.se.pl

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: powiaty: wszystkie powiaty województwa Kujawsko - Pomorskiego 

Ważność: od godz. 11:00 dnia 19.06.2020 do godz. 24:00 dnia 19.06.2020

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska:  80%. 

Uwagi: brak. 

Dyżurny synoptyk:  Maria Poświata

Stypendia naukowe Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego ...

Departament Edukacji przygotowuje nabór wniosków o stypendium na rok szkolny 2020-2021 w ramach projektów pt. „Prymus Pomorza i Kujaw”, „Humaniści na start!” oraz „Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II”. Przedsięwzięcia finansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Wysokość stypendium kształtuje się od 2.000,00 zł do 5.000,00 zł na rok. Celem jest promowanie uczniów zdolnych, posiadających szczególne osiągnięcia naukowe i wysokie wyniki w nauce w poszczególnych dziedzinach.

Wójt Gminy Bobrowniki ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych, wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem przewidzianego w Ustawie z dnia 31 lipca 2019 r. o Powszechnym Spisie Rolnym w 2020 r. spisu rolnego, którzy wykonywać będą zadania spisowe na terenie Gminy Bobrowniki.

Więcej informacji tutaj: BIP.UGBOBROWNIKI

Znalezione obrazy dla zapytania gops zasiłek

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że stypendia socjalne i zasiłki szkolne wypłacane będą w dniu 19 czerwca br(piątek). Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14:00

Stypendium szkolne - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Urząd ...

 

GOPS Bobrowniki informuje, że osoby zakwalifikowane do stypendium szkolnego proszone są o dostarczenie rachunków i faktur dokumentujących wydatki.

Dokumenty prosimy dostarczać do Urzędu Gminy w Bobrownikach budynek "B" pokój nr. 12

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus w formie przelewu nastąpi w dniu 17.06.2020r. (środa). 

 

Będą pożyczki z POIR na płynność firm z sektora MŚP - Tarcza ...

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku udziela informacji osobom poszukującym możliwości wsparcia na szkolenia, otwarcie własnej działalności gospodarczej, firmom poszukującym kapitału na rozwój oraz wsparciem w związku z wystąpieniem epidemii Covid-19 finansowanym z Funduszy Europejskich.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą