^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje:
Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT

Znalezione obrazy dla zapytania biblioteka

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobrownikach informuje, że w dniach 02.01.2019r. do 03.01.2019r. Biblioteka  będzie dostępna w godzinach pracy Urzędu Gminy Bobrowniki, tj.: w godz. 07:15 - 15:15

 

W dniu wczorajszym w Przedszkolu Samorządowym w Bobrownikach odbyły się tradycyjne „Jasełka” występ artystyczny przygotowany przez dzieci oraz kadrę pedagogiczną przedszkola. Głównym celem tych uroczystości było wprowadzenie dzieci w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

W czwartek 20 grudnia br. w sali widowiskowej Punktu Przedszkolnego w Rachcinie odbyło się przedstawienie świąteczne wykonane przez dzieci pod kierunkiem kadry pedagogicznej placówki prowadzonej przez Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Rachcin. 

Obraz może zawierać: tekst

Po raz kolejny hala sportowa przy Szkole Podstawowej im. kardynała K. Wojtyły w Bobrownikach gościła mieszkańców Gminy Bobrowniki. Z inicjatywy Wójta Jarosława Jacka Poliwko oraz Przewodniczącego Rady Gminy Bobrowniki wraz z Radnymi ponad 300 mieszkańców Gminy Bobrowniki oraz gości spotkało się na wspólnej Wigilii. Rozpoczęła się ona krótką inscenizacją bożonarodzeniową zaprezentowaną przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach pod kierunkiem Pani Jolanty Parzniewskiej oraz Pani Agnieszki Poliwko.

Znalezione obrazy dla zapytania e-akta

Komunikat do przedsiębiorców - Zmiany w okresie przechowywania akt pracowniczych

Od 1 stycznia 2019 r. będzie Ci łatwiej przechowywać akta pracownicze pracowników i zleceniobiorców.

Zdecydujesz, czy będziesz przechowywać i archiwizować dokumentację pracowniczą w formie papierowej czy elektronicznej. Dokumenty pracowników, których zatrudnisz po 2018 r., będziesz przechowywać tylko przez 10 lat. Będziesz również mieć możliwość, żeby skrócić z 50 do 10 lat okres przechowywania dokumentacji pracowniczej osób, które zatrudniłeś w latach 1999–2018.

Znalezione obrazy dla zapytania woda z kranu

Informacja

 

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus zarówno w formie przelewu jak i gotówki nastąpi w czwartek 13 grudnia 2018r. Kasa UG Bobrowniki czynna w godz. 8.00 - 14.00.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą