^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozpoczęliśmy kolejny etap modernizacji ulic na osiedlu Podzamcze, następne dwie drogi posiadać będą nawierzchnie z kostki brukowej.

 

Zapraszamy do odwiedzania nowej strony internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobrownikach www.bobrowniki.naszabiblioteka.com Link do strony dostępny również na stronie ugbobrowniki.pl po prawej stronie w Menu Głównym w zakładce Gminna Bibliotek Publiczna w Bobrownikach.

Znalezione obrazy dla zapytania krus

Plan dla Wsi

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w ślad za Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi publikuje założenia rządowego Planu dla Wsi:

Materiał dostępny tutaj: TV KUJAWY

14 lipca br.na boisku sportowym obok ruin zamku w Bobrownikach odbyła się impreza plenerowa organizowana przez władze gminy jako "Dzień Bobrownik".

Pod opiekę pracowników Urzędu Gminy trafiła bezdomna suczka wraz z dwoma szczeniakami( 2 suczki)

 

 

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus zarówno w formie przelewu jak i gotówki nastąpi w poniedziałek 16 lipca 2018roku. Kasa Urzędu czynna od 8:00 do 14:00.

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią  w dniach  16-17 lipca br. (poniedziałek - wtorek).

Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

 

Znalezione obrazy dla zapytania krus

Zmiany od 1 lipca br. w kwotach wolnych od potrąceń i egzekucji

Od dnia 1 lipca 2018 r. weszły w życie przepisy art. 5 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą