^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania: korona wirus urząd gminy

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2:

  • W budynku Urzędu Gminy Bobrowniki od dnia 29 marca 2021 r. sprawy w miarę możliwości załatwiane będą telefonicznie lub drogą pocztową.
  • Interesanci będą wpuszczani do budynku Urzędu Gminy Bobrowniki przez Pracownika po uzyskaniu informacji i wpisaniu do rejestru - kto?, do kogo?, i w jakim celu przybył? Następnie, zejdzie do nich pracownik danego Referatu/stanowiska, który bądź zakwalifikuje sprawę jako wymagającą pilnego załatwienia, bądź umówi klienta na inny termin. Obsługa interesantów odbywać się będzie do godziny 12:30. Kasa Urzędu czynna do 12:30.
  • Wójt Gminy Bobrowniki apeluje do klientów/petentów Urzędu Gminy o rozważne korzystanie z usług urzędu w obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem.
  • Wójt Gminy Bobrowniki prosi o przemyślenie załatwienia sprawy w urzędzie w późniejszym terminie. Prośba wynika z odpowiedzialności za zdrowie osób korzystających z urzędu i urzędników oraz konieczności podejmowania profilaktycznych działań eliminujących zagrożenie epidemiologiczne. 
  • W miarę możliwości proszę wykorzystywać alternatywne sposoby komunikacji z urzędem: przez ePUAP, wysyłając pisma/wnioski przez pocztę elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr telefonu: 54 230 51 32
  • Adresy mailowe oraz numery telefonów do wszystkich komórek organizacyjnych Urzędu znajdują się na stronie  ugbobrowniki.pl w zakładce: KONTAKT
  • W związku z zaistniałą sytuacją nie należy obawiać się konsekwencji wynikających z niedotrzymania obowiązujących terminów.

Znalezione obrazy dla zapytania: ugbobrowniki herb 

W trosce o Państwa zdrowie wpłaty od osób fizycznych i prawnych zalecamy dokonywać bez dodatkowych opłat na rachunek bankowy Urzędu Gminy Bobrowniki.

BS Lipno: 82 9542 0008 2012 0021 6948 0001

 

Plakat: Bezpieczne zachowania w sieci - bezpłatne szkolenia; sieć, a na jej tle czerwona kłódka

Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrownikach kompletuje zespół 6-7 osób w wieku 10 - 14 lat do udziału w projekcie "Bezpieczne zachowania w sieci". Zajęcia będą prowadzone zdalnie. Dzieci i młodzież zainteresowana wzięciem udziału proszona jest o zgłaszanie się mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 54 230 35 02.

Portal Funduszy Europejskich - Strona główna

 

Bezpłatne spotkanie online  odbędzie się w dniu30.03.2021 r. w godzinach 10:00 – 11:00.

Z bezpłatnych kursów języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego,na różnych poziomach zaawansowania, mogą skorzystać dorośli mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego bez względu na ich status na rynku pracy. Wyłączeni są jedynie właściciele firm. Jest to więc niezwykła okazja do rozpoczęcia nauki lub odświeżenia wcześniej zdobytych umiejętności.

Stypendium szkolne - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Urząd ...

 

Przypominamy, o konieczności dostarczenia faktur dotyczących artykułów edukacyjnych do stypendium szkolnego. Faktury należy dostarczyć do Urzędu Gminy Bobrowniki zgodnie z wydaną decyzją ze stypendium szkolnego. Decyzje dotyczące przyznanych stypendiów szkolnych będą do odebrania w okresie od 18.03.2021 r. w pokoju nr 23. Odbiór decyzji jest obowiązkowy.

Znalezione obrazy dla zapytania gops

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniu 22-23 marca 2021 roku. (poniedziałek - wtorek) nastąpi wypłata świadczeń okresowych. 

 

Rozszerzone obostrzenia na całą Polskę

Sytuacja epidemiczna w Polsce pogarsza się. Brytyjska mutacja koronawirusa powoduje, że liczba nowych zachorowań oraz osób hospitalizowanych znacząco rośnie. Dlatego, w trosce o zdrowie i życie obywateli, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu rozszerzonych zasad bezpieczeństwa w całej Polsce. Dodatkowo rekomendujemy pracę zdalną wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Zasady wprowadzone zostaną od soboty, 20 marca. Obowiązywać będą do 9 kwietnia, czyli obejmą także okres Świąt Wielkanocnych.

Informacja GOPS dotycząca terminu składania wniosków | Siepraw

Informujemy, że decyzje dotyczące przyznanych stypendiów szkolnych będą do odebrania w okresie od 18.03.2021 r. w pokoju nr 23.  Odbiór decyzji jest obowiązkowy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miechowie

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią dnia 

17.03.2021r. (środa)

Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą