^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

Dzieci z Klubu Dziecięcego "Bobrowiaczek" wraz z Panią Kierownik Sylwią Uzarską oraz opiekunkami w dniu dzisiejszym odwiedziły Urząd Gminy Bobrowniki, w związku z przypadającym na dzień 27 maja "Dniem Samorządu Terytorialnego" przygotowały dla pracowników Urzędu Gminy pamiątkową tablicę oraz słodki poczęstunek. 

Z okazji Dnia Matki, który obchodzony jest 26 maja podopieczni Dziennego Domu Pobytu "Senior+" w Rachcinie spotkali się wspólnie aby świętować ten wyjątkowy dzień.

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dobrzejewice - Lasy Państwowe Nadleśnictwo  Dobrzejewice - Portal Gov.pl

Nadleśnictwo Dobrzejewice informuje o wprowadzeniu okresowego zakazu wstępu do lasu na terenie gminy Bobrowniki w leśnictwach: Wąkole, Bobrowniki, Komorowo w związku z planowanymi ratowniczymi zabiegami samolotowymi drzewostanów sosnowych na brudnicę mniszkę.

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko, Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski oraz Komendant Gminny OSP Bobrowniki Dariusz Domagalski zapraszają dzieci z terenu Gminy Bobrowniki w dniu 31.05.2023r. w godzinach 10:00-13:00 plac przy ruinach zamku na piknik z okazji Dnia Dziecka.

Serdecznie Zapraszamy. 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2023 - INFORMACJE

Drodzy Ósmoklasiści !

Przed Wami niezwykle ważne dni – egzaminy ósmoklasisty.

Życzymy, aby osiągnięte przez Was wyniki stały się, nie tylko potwierdzeniem rzetelnej wiedzy, jaką zdobyliście, ale pozwoliły na dostanie się do nowej, wymarzonej szkoły.

Niech spełnią się Wasze oczekiwania oraz otworzą się drzwi do realizacji życiowych celów.

Rodzicom i Opiekunom uczniów klas ósmych życzymy w tych dniach wiele, spokoju i wiary, że młodzież mądrze wykorzysta zdobytą wiedzę i umiejętności.

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko

Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski

Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty Beata Domagalska.

 

W ramach działań edukacyjnych przy okazji  Światowego Dnia Ziemi pracownice Referatu Komunalnego Urzędu Gminy Bobrowniki p. Katarzyna Malinowska i p. Alicja Zakrzewska przeprowadziły z najmłodszymi  dziećmi  pogadanki z zakresu ekologii.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miechowie

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią dnia: 

19.05.2023r. (piątek)

Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

Znalezione obrazy dla zapytania gops zasiłek

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniu 16.05.2023r. (wtorek) wypłacane będą zasiłki stałe. Kasa Urzędu Gminy czynna w godzinach 08:00 - 14:00. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą