^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Informujemy, że w środę tj. 27 września  2017r. nastąpi wypłata świadczenia z programu 500+ w formie przelewu jak i w gotówce. Wypłata w gotówce w Kasie Urzędu Gminy w godzinach 8:00 do 14:00.

 

 | Zdjęcie dotyczy Impreza z cyklistami zostało dodane przez Gazeta CLI - w dniu 2017-09-21 id nr: 889550 |

Miłośnicy jazdy na rowerze z Raciążka i Nieszawy, a także okolic postanowili odwiedzić najbardziej znaną atrakcję Bobrownik. Głównym celem było obejrzenie ruin zamku krzyżackiego.

Fotorelacja Natalia Chylińskiej-Żbikowskiej Gazeta Lipno CLI dostępna tutaj:

Na prośbę PKW informujemy o Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym. Szczegółowe informacje tutaj.

 

Przy okazji wizyty gospodarczej w Przedszkolu Samorządowym w Bobrownikach Wójt Gminy Jarosław Jacek Poliwko włączył się w promowanie akcji "Cała Polska czyta Dzieciom". Chcemy zachęcać wszystkich rodziców do czerpania przez dzieci korzyści z głośnego czytania. Tworzymy w ten sposób nie tylko możliwości poszerzania zasobów słownictwa dzieci, ale również fundamenty pod mocne więzi.

Z okazji Dnia Przedszkolaka Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Kierownikiem GZO Beatą Domagalską i Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Gradkiewiczem odwiedzili Oddziały Przedszkolne i Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach oraz Punkt Przedszkolny w Rachcinie. Szczególny dzień był okazją do przeglądu gospodarowania gminnymi placówkami i obiektami. Dla milusińskich nie zabrakło upominków.

 | Zdjęcie dotyczy Biesiada w stylu karaoke zostało dodane przez Gazeta CLI - w dniu 2017-09-21 id nr: 889613 |
W niedzielę 17 bm. strażacy z OSP Bobrowniki zorganizowali I Bobrownicką Biesiadę Strażacką. Zdjęcia z Gazety CLI dostępne tutaj.

Krótka relacja filmowa TV Kujawy ze spotkania dostępna tutaj.

Na prośbę Biura Projektów Aktywizacyjnych i Dotacyjnych we Włocławku informujemy, że dostępne są bezzwrotne dotacje w kwocie do 40 tys. zł. na rozpoczęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne lub bierne zawodowo w wieku powyżej 29. roku życia zamieszkujące m.in. powiat lipnowski.

Informacje na temat projektu dostępne są tutaj.

Uwaga Rolnicy! Rozpoczęliśmy WYDAWANIE DECYZJI o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Odbiorów należy dokonywać w Urzędzie Gminy Bobrowniki, budynek "B"(nowy budynek)", parter, pokój nr 14, tel. 54 230 51 33.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą