^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania imgw

Zjawisko: Opady marznące

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: powiaty: Grudziądz, grudziądzki, sępoleński, świecki, tucholski

Ważność: od godz. 21:00 dnia 23.11.2018 do godz. 09:00 dnia 24.11.2018

Przebieg: Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącej mżawki powodującej gołoledź.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska : 80 %

Uwagi: brak

Dyżurny synoptyk: Rafał Szewczyk

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Lillą Lorenc informują, że po raz kolejny została pozyskana żywność unijna dla mieszkańców naszej gminy. Osoby kwalifikujące się do pomocy w formie żywności zapraszamy w dniach od 28 do 30 listopada 2018 roku do odbioru żywności w remizie OSP w Bobrownikach w godzinach od 9.00 do 14.00. 

Serdecznie zapraszamy. 

W dniu 21  listopada 2018 roku odbyła się pierwsza Sesja Rady Gminy Bobrowniki kadencji 2018-2023, którą  otworzył Radny senior Czesław Suski. Kierował on przebiegiem obrad do czasu wyboru nowego Przewodniczącego Rady.

Znalezione obrazy dla zapytania gops zasiłek

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią dnia 22 listopada br. (czwartek). Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus zarówno w formie przelewu jak i gotówki nastąpi w czwartek 22 listopada 2018r. Kasa UG Bobrowniki czynna w godz. 8.00 - 14.00.

11 listopada br. zorganizowano gminne obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Uroczystości rozpoczęto mszą św. w kościele parafialnym p.w. św. Anny w Bobrownikach, po której uczniowie ze szkoły podstawowej w Bobrownikach zaprezentowali krótki i treściwy montaż słowno – muzyczny. Mszę św. odprawił i homilię wygłosił ks. prof. dr hab. Zdzisław Pawłowski, proboszcz parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach. Podczas mszy o oprawę muzyczną zadbał kościelny chór Schola z Bobrownik pod kierownictwem Pani Justyny Marciniak – Kwiatkowskiej.

Znalezione obrazy dla zapytania RENEGADE-SAREX

Trening systemu alarmowania i ostrzegania

Szef Obrony Cywilnej Gminy Bobrowniki informuje, że w dniach od 14 - 15 listopada 2018 r. (termin zapasowy 16 listopada br.) odbędzie się krajowe ćwiczenie RENEGADE-SAREX 18/II. Elementami przedsięwzięcia są zdarzenia dotyczące naruszenia przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej przez statek powietrzny o statusie RENEGADE, stwarzający potencjalne zagrożenie dla ludności cywilnej.  W trakcie ćwiczenia odbędzie się również trening systemu alarmowania i ostrzegania, podczas którego może wystąpić konieczność  uruchomienia syren alarmowych w celu ogłoszenia i odwołania alarmu. 

Znalezione obrazy dla zapytania Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie informuje, że w związku z koniecznością przygotowania progu stabilizującego dolne stanowisko stopnia do sezonu zimowego, w okresie od 5 do 26 listopada, codziennie w godz. 9.00-13.00, wstrzymywany będzie przepływ wody przez Stopień Wodny we Włocławku.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą