^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Od 27 marca w ARiMR obowiązuje ruchomy czas pracy - Agencja  Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Portal Gov.pl

Wniosek o przyznanie płatności wraz z wymaganymi załącznikami, składa się w terminie od dnia 15 marca 2023 r. do dnia 15 maja 2023 r. za pomocą systemu teleinformatycznego Agencji udostępnionego na stronie internetowej ARiMR – aplikacji eWniosekPlus dostępnej poprzez Platformę Usług Elektronicznych (PUE).

Wniosek o przyznanie płatności może być także złożony w terminie 25 dni kalendarzowych po terminie składania wniosków, tj. do dnia 9 czerwca 2023 r.

W związku z ogłoszonym konkursem po utworzeniu i wysłaniu wniosku aplikacyjnego Gmina Bobrowniki otrzymała dofinansowanie w kwocie 122 400,00 zł. 

21 marca 2023 r. Urząd Gminy w Bobrownikach odwiedzili wyjątkowi goście. Z kwiatami w rączkach, w  kolorowych opaskach na główkach, symbolizujących nadejście wiosny i przynależność do grupy przedszkolnej, przemaszerował ulicami Bobrownik, wiosenny korowód.  Kolorowy pochód utworzyły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach wraz z opiekunkami.

senior.gov.pl

Dzienny Dom Pobytu "Senior+ w Rachcinie poszukuje na zastępstwo - opiekunki osób starszych do pracy w środowisku.
Wymagane kwalifikacje: min. 80 godzinny kurs - opiekun osób starszych, lub opiekun medyczny. 

Praca - umowa zlecenie, na czas do 06.04.2023 r. Informacje pod nr. tel. 604 689 977.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Po pobraniu oraz zainstalowaniu aplikacji wybieramy: Powiat Lipnowski, Gmina Bobrowniki.

W dniu 10 marca br. na zaproszenie władz samorządowych Gminy Bobrowniki na czele z Wójtem Gminy Jarosławem Jackiem Poliwko oraz Przewodniczącym Rady Gminy Jarosławem Bojarskim odbył się Gminny Dzień Kobiet zrzeszonych w Kołach Kobiet z terenu Gminy Bobrowniki.

Klub Młodzieżowy w Pelplinie

Informujemy, że od dnia 13.03.2023r. dowozy młodzieży na zajęcia będą realizowane spod Szkoły Podstawowej im Karola Wojtyły w Bobrownikach o godzinie 15:10, powrót z Rachcina o godzinie 17:30. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą