^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniach 8-9 lutego br. w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Bobrownikach odbył się pierwszy turnieju O Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Bobrowniki w kategorii Żak 2011/2012 i Orlik 2009/2010.

Znalezione obrazy dla zapytania: szkolenie terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń u dzieci i młodzieży

Gmina Bobrowniki jako beneficjent realizujący projekt „Kompetencje kluczowe przyszłością” Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie ogólne, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, zwraca się z prośbą do instytucji prowadzących szkolenia, kursy i studia podyplomowe o przesłanie wyceny uczestnictwa jednej osoby na szkoleniu pn.:

  • „Roczne szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń u dzieci i młodzieży”

Prosimy o przesłanie wyceny najpóźniej do dnia 14 lutego 2020r

Znalezione obrazy dla zapytania program operacyjny pomoc żywnościowa

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Lillą Lorenc informują, że po raz kolejny została pozyskana żywności unijna dla mieszkańców naszej gminy. Osoby kwalifikujące się do pomocy w formie żywności zapraszamy do odbioru żywności w Remizie strażackiej w dniach: od 17 do 19 lutego br.(poniedziałek-środa) w godzinach od 9:00 do 14:00. 

Znalezione obrazy dla zapytania czyste powietrze

W związku z naborem wniosków na dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze", poniżej niezbędne dokumenty i informacje na temat programu.

W remizie Ochotniczej Straży Pożarnej spotkali się w niedzielę członkowie miejscowego koła pszczelarzy. - Oprócz bieżących spraw organizacyjnych musimy

fot. Wojciech Alabrudziński

W niedziele 2 lutego br. odbyło się comiesięczne spotkanie Koła Pszczelarzy w Bobrownikach. Spotkanie otworzył prezes koła Pan Dariusz Domagalski który przywitał zebranych gości.

Informujemy, że od 3 lutego 2020r. do 2 marca 2020r. przyjmowane będą wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Dzisiaj w Urzędzie Gminy Bobrowniki odbyło się pożegnanie odchodzącej po 35 latach pracy na emeryturę Pani Danuty Sadowskiej, która w latach 1999-2020 zatrudniona była w Urzędzie Gminy Bobrowniki. Nie zabrakło życzeń i wzruszeń. Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przekazał emerytowanej już pracownicy upominek. Pani Danucie życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Czas karnawału to wyjątkowa okazja do tego aby sprawić naszym dzieciom ogromną radość płynącą z wesołych zabaw, tańców i przebierańców. W piątek 24  stycznia 2020 r. w Klubie Dziecięcym ,,Bobrowiaczek” odbył się długo oczekiwany przez maluszki bal karnawałowy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że po raz kolejny została pozyskana żywność unijna dla mieszkańców naszej gminy. Osoby kwalifikujące się do pomocy w formie żywności proszone są o odbiór skierowań do dnia 10.02.2020. w Urzędzie Gminy Bobrowniki budynek "A" (stary budynek) pok. nr. 1 i 4.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą