^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

W dniu dzisiejszym tj. 09.04.2021r. Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Skarbnikiem Gminy Panią Mirosławą Kowalewską podpisali z Urzędem Marszałkowskim w Toruniu umowę pn: "Instalacje fotowoltaiczne w Gminie Bobrowniki".

Instalacje będą montowana na obiektach mieszkańców naszej gminy którzy wyrazili chęć udziału w tym projekcie oraz na trzech obiektach będących własnością Gminy tj. na dwóch hydroforniach oraz oczyszczalni ścieków w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Całkowity koszt inwestycji to 1017000 zł. dofinansowanie w kwocie 440310 zł.  

Zapraszamy na szkolenia on-line organizowane przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027. Pierwsze takie wysłuchanie odbędzie się już w środę 7 kwietnia br.

Herb - Urząd Gminy Bobrowniki

Wójt Gminy Bobrowniki oraz Przewodniczący Rady Gminy informują, że w trosce o dobro mieszkańców naszej Gminy, którzy chcą dojechać do Włocławka od dnia 01 kwietnia 2021r. dzięki współpracy z Zarządem Kujawsko-Pomorskiego Transportu Samochodowego zostaną uruchomione nowe kursy. Po niżej zamieszczamy aktualny rozkład jazdy. 

Skan dokumentu apelu starosty w sprawie przestrzegania reżimu sanitarnego

Bezpłatne porady prawne, psychologiczne, terapeutyczne i doradcze. Więcej w zakładce: Dzienny Dom Pobytu „Senior+” w Rachcinie.

Bezpłatne porady prawne, psychologiczne, terapeutyczne i doradcze. Więcej w zakładce: Dzienny Dom Pobytu „Senior+” w Rachcinie.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą