^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania czynny krócej

Informujemy, że od dnia 19.10.2020r. (poniedziałek) Urząd Gminy Bobrowniki będzie czynny do godziny 14:00. Kasa Urzędu Gminy czynna do godziny 13:30. 

Znalezione obrazy dla zapytania gops zasiłek

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniu 22 października(czwartek) br. wypłacane będą zasiłki okresowe i celowe. 

Strategia

Od 17 października w całym kraju wprowadzamy nowe narzędzia do walki z koronawirusem. W zależności od rozwoju sytuacji będziemy na bieżąco reagować i wprowadzać kolejne ograniczenia. Wszystko po to, aby ratować zdrowie i życie Polaków. Co zmieni się od najbliższej soboty? M.in. funkcjonowanie punktów gastronomicznych, działalność basenów i siłowni, a także maksymalna liczba uczestników zgromadzeń publicznych. Musimy na powrót ograniczyć kontakty społeczne – od tego zależy, jak szybko pokonamy drugą falę pandemii. 

KRUS zachęca dzieci do wzięcia udziału w kursie e-learningowym – można  wygrać jedną ze stu hulajnóg – Radio Ziemi Wieluńskiej

Z dniem 15 października 2020 r. wchodzi w życie ustawa z dnia 14 sierpnia 2020 r. o zmianie ustawy o działaczach opozycji antykomunistycznej oraz osobach represjonowanych z powodów politycznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r., poz. 1578), która wprowadza możliwość przyznania świadczenia wyrównawczego wszystkim beneficjentom ustawy z dnia 20 marca 2015 r. o działaczach opozycji antykomunistycznej oraz osobach represjonowanych z powodów politycznych (Dz. U. z 2020 r., poz. 319 ze zm.). Celem tego świadczenia jest zwiększenie pomocy Państwa dla tej grupy społecznej i częściowe rekompensowanie ekonomicznych skutków represji doznanych w okresie PRL.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miechowie

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego w formie przelewu oraz gotówki nastąpią dnia 22 października br. (czwartek). Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

500+ – Ośrodek Pomocy Społecznej w Kostrzynie

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus zarówno w formie przelewu we wtorek 20 października 2020r. 

Istebna, Trójwieś, Beskidy :: Istebna, Jaworzynka, Koniaków :: Oficjalny  Serwis Internetowy Gminy Istebna ::

Szanowni Państwo.

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz Emeryci.  

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Dziękujemy za trud i poświęcenie, wykazywane każdego dnia w odpowiedzialnej i niełatwej, ale jakże pięknej pracy pedagogicznej.

Życzymy, aby praca, którą Państwo wykonujecie, była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością Państwa wychowanków i ich rodzin. Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzymy zdrowia, zadowolenia i satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko,

Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski,

Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty Beata Domagalska.

 

COVID-19 infekcja wywołana koronawirusem SARS-CoV-2

Wójt Gminy Bobrowniki informuje:

By ograniczyć rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, od soboty 10 października 2020 r. zmienią się niektóre obostrzenia. obowiązujące w wybranych strefach:

Znalezione obrazy dla zapytania imgw

Ostrzeżenie meteorologiczne o intensywnych opadach deszczu 

Zjawisko: Intensywne opady deszczu

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: wszystkie powiaty 

Ważność: od godz. 17:00 dnia. 13.10.2020r. do godz. 10:00 dnia 14.10.2020r.

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym lub silnym.

Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia lokalnie od 25 do 40 mm.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska : 80%

 Uwagi: brak 

Dyżurny synoptyk: Rafał Szewczyk

Granty inwestycyjne Covid-19 dla firm - Urząd Gminy w Kikole

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Granty inwestycyjne Covid-19 dla firm”., które odbędzie się: 16 października 2020 r. w godzinach od 10:00 do 11:45.

Webinarium poświęcone będzie ogłoszonym w dniu 5 października 2020r. przez Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. dwóm naborom wniosków w ramach Funduszu Wsparcia Inwestycyjnego Covid-19 schemat 1 i 3. Wsparcie mogą uzyskać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które odnotowały spadek dochodów brutto w wysokości 25% i więcej.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą