^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W akcję walki z pandemią koronawirusa czynnie włączyli się druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobrownikach.  Dezynfekują oni newralgiczne miejsca w miejscowości. Odkażane są ławki, przystanki.

Fot. dugdax/ Shutterstock.com

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii po rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu. Zamknięte pozostają też parki narodowe.

Jak prawidłowo odczytać wodomierz? • MPWiK

Ze względu na epidemie koronowirusa oraz związanymi z nią zaleceniami, informujemy, że osoba odpowiedzialna za odczyt wodomierzy nie pracuję w terenie. W związku z tym prosimy mieszkańców o zgłaszanie stanu liczników telefonicznie lub mailowo. Numer telefonu do kontaktu: (54)230-51-35, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy również o regulowanie należności poprzez system bankowości elektronicznej.

Nr rachunku Gminy:

60 9542 0008 2007 0009 9251 0001

Wysokość składek KRUS rolnika w II kwartale 2020 Zambrów | zambrow.org

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że o trzy miesiące zostanie przedłużona wypłata:

  • rent rolniczych z tytułu niezdolności do pracy,
  • rent rodzinnych, uzależnionych od całkowitej niezdolności do pracy,
  • dodatków pielęgnacyjnych,
  • świadczeń uzupełniających dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji,

Koronawirus a odbiór odpadów

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 prosimy mieszkańców Gminy Bobrowniki o wystawianie odpadów komunalnych poza teren swojej posesji.  Wprowadzone zmiany mają charakter tymczasowy i mogą być pewnym utrudnieniem, aczkolwiek prosimy o wyrozumiałość, gdyż podyktowane są one troską o Państwa zdrowie.

obraz z białym napisem na niebieskim tle Kolejne kroki w walce z koronawirusem

Wprowadzamy kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary, czy plaże będą zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł. Oprócz tego zmieniamy zasady robienia zakupów w sklepach stacjonarnych i zawieszamy działalność salonów fryzjerskich, kosmetycznych i tatuaży. Co jeszcze się zmienia?

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Znalezione obrazy dla zapytania gops

GOPS Bobrowniki informuje, że podania na zasiłki należy składać drogą pocztową. Prosimy i załączanie oświadczeń podpisanych własnoręcznie oraz zaświadczeń o dochodach za ostatni miesiąc wraz z numerem telefonu.

Zjawisko: przymrozki

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: wszystkie powiaty 

Ważność: od godz. 17:00 dnia 29.03.2020 do godz. 08:00 dnia 01.04.2020 

Przebieg: Prognozuje się spadek temperatury do -4°C, lokalnie -5°C, a przy gruncie do -6°C. Temperatura maksymalna w dzień od 3°C do 5°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

Uwagi: brak 

Dyżurny synoptyk: Sławomir Guzek 

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni; ostrzeżenie zbiorczo nr 24

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą