^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu dzisiejszym tj. 01.06.2023r. w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach obchodzono Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, w związku z tym odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci z niepełnosprawnościami. 

1 czerwca zgodnie z tradycją przedstawiciele władz samorządowych odwiedzili placówki oświatowe znajdujące się na terenie Gminy Bobrowniki z okazji przypadającego dziś Dnia Dziecka.

W dniu 30.05.2023r. w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy, Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Pani Mirosławy Kowalewskiej podpisali porozumienie o dofinansowanie zadania realizowanego w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2021-2025 Edycja 2023.

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dobrzejewice - Lasy Państwowe Nadleśnictwo  Dobrzejewice - Portal Gov.pl

Nadleśnictwo Dobrzejewice informuje, że z dniem 29 maj 2023 r. został odwołany okresowy zakaz wstępu do lasu wprowadzony w związku z ratowniczymi zabiegami samolotowymi drzewostanów sosnowych na brudnicę mniszkę.

 

Dzieci z Klubu Dziecięcego "Bobrowiaczek" wraz z Panią Kierownik Sylwią Uzarską oraz opiekunkami w dniu dzisiejszym odwiedziły Urząd Gminy Bobrowniki, w związku z przypadającym na dzień 27 maja "Dniem Samorządu Terytorialnego" przygotowały dla pracowników Urzędu Gminy pamiątkową tablicę oraz słodki poczęstunek. 

Z okazji Dnia Matki, który obchodzony jest 26 maja podopieczni Dziennego Domu Pobytu "Senior+" w Rachcinie spotkali się wspólnie aby świętować ten wyjątkowy dzień.

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dobrzejewice - Lasy Państwowe Nadleśnictwo  Dobrzejewice - Portal Gov.pl

Nadleśnictwo Dobrzejewice informuje o wprowadzeniu okresowego zakazu wstępu do lasu na terenie gminy Bobrowniki w leśnictwach: Wąkole, Bobrowniki, Komorowo w związku z planowanymi ratowniczymi zabiegami samolotowymi drzewostanów sosnowych na brudnicę mniszkę.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą