^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
 
 
 
Wszystkich czytelników informujemy, że 22 lutego br. (środa) Gminna Biblioteka Publiczna w budynku Urzędu Gminy Bobrowniki będzie czynna WYJĄTKOWO w godzinach pracy Urzędu tj. w godz. 7.15 - 15.15.
 
 
 
 
 
 
 

 

Prezentujemy ofertę spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży na czas ferii zimowych.

 

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrownikach zaprasza na kiermasz książek, który trwać będzie do 30 grudnia 2016 r. Przystępne cenowo książki można zakupić w godzinach pracy Biblioteki tj. w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 16.30. Zapraszamy!

 

 

W dniach 16-21 czerwca br. Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrownikach będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy

 

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Pani Alina Stawisińska zachęca dzieci i młodzież w wieku 10-21 lat do udziału w XIV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Gustawa Zielińskiego w Skępem. Czytaj więcej.

Nawet za 2 PLN kupisz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bobrownikach ciekawą książkę dla dziecka. Wszystko za sprawą kiermaszu, który trwa w godzinach pracy Biblioteki (tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30). Na kiermasz, który trwać będzie do 31 grudnia br. zaprasza Dyrektor Biblioteki Pani Alina Stawisińska.

Katalog on-line, czyli aplikacja czytelnika systemu MAK+ przeznaczona jest dla czytelników korzystających z naszej biblioteki. Umożliwia on:

- przeszukiwanie katalogów bibliotek powiązanych z czytelnikiem

- przeszukiwanie katalogów bibliotek korzystających z systemu MAK+

- sprawdzanie statusów wypożyczonych pozycji w powiązanych z czytelnikiem bibliotekach

- rezerwowanie dostępnych pozycji w powiązanych z czytelnikiem bibliotekach


W przyszłości planowane jest rozszerzanie funkcjonalności aplikacji czytelnika.

Jeżeli jesteś czytelnikiem naszej biblioteki i chcesz korzystać z aplikacji czytelnika, prosimy o przejście do Rejestracji.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą