^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

W dniu 20-07-2015 o godz. 11:00 w Sali narad Starostwa Powiatowego w Lipnie, ul. Sierakowskiego 10b odbędzie się szkolenie dla rolników w zakresie nowych działań PROW na lata 2015-2020. 

Kierownik Biura Powiatowego

Mariusz Wasielewski 

Więcej informacji tutaj.

Więcej szczegółów tutaj. Pozostałe informacje dotyczące przeprawy w czasie braku przeszkód do kursowania promu tutaj.

29 maja 2015 r. odbyła się VI Sesja Rady Gminy Bobrowniki kadencji 2014-2018. Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przedstawił sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Bobrowniki za rok 2014 oraz sprawozdanie finansowe za rok 2014.

Główny Inspektor Farmaceutyczny wycofuje na terenie całego kraju produkt leczniczy: LATANOST (Latanoprostum), krople do oczu, roztwór, 0,05 mg/ml. Więcej szczegółów tutaj.

Informujemy, że do dnia 26 czerwca 2015 r. trwa nabór prac plastycznych w organizowanym przez Gminę Bobrowniki konkursie "NATURA 2000 w GMINIE BOBROWNIKI". Prace plastyczne przyjmujemy od uczniów i uczennic uczęszczających do Szkół Podstawowych w Bobrownikach i w Rachcinie. W ramach tego konkursu przewiduje się również część fotograficzną dla uczniów i uczennic Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach. Zamieszczamy Regulamin wraz z harmonogramem konkursu.

 

Informujemy, że trwa nabór zgłoszeń do VIII edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego "Rodzynki z pozarządówki" na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez stowarzyszenia. Dla laureatów są nagrody w kwocie co najmniej 2 tys. zł. Przyjmowanie wniosków trwa do 1 kwietnia więcej

Ostatnia inicjatywa z terenu naszej Gminy została nagrodzona w 2008 r.

W dniu 13.02.2015r. na zaproszenie Wójta wizytował w Urzędzie Gminy Bobrowniki Pan Piotr Pręgowski, Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Wiceprzewodniczący Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego, oraz członek Komisji Edukacji i Turystyki. Celem wizyty była analiza możliwości promowania Gminy, w szczególności ruin gotyckiego zamku i otaczającego terenu pod względem wykorzystania do celów turystycznych. Ruiny zamku były świadkiem wielu ważnych wydarzeń z historii Ziemi Dobrzyńskiej i Polski.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą