^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Informujemy, że do odpadów biodegradowalnych możemy wrzucać również drobne odpady mięsne, które nie wymagają specjalnej utylizacji. Dodatkowych informacji udziela p. Małgorzata Rutkowska, tel. 54 230 51 44. Podstawowe zasady segregacji do pobrania tutaj.

Szanowni Mieszkańcy

Uprzejmie informujemy o wprowadzonych zmianach w regulaminie utrzymania czystości i porządku w Gminie Bobrowniki. Zmiany dotyczą sposobu segregacji odpadów. Poniżej zamieszczamy informacje o harmonogramie odbioru odpadów dla poszczególnych miejscowości wraz z informacją, że od dnia 01.07.2016 r. będziemy oddawać:

Publikujemy harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Bobrowniki na pierwsze półrocze 2016 r. Harmonogram do pobrania tutaj.

Uprzejmie informujemy, że popiół odbierany będzie dnia 28 grudnia 2015 r. (poniedziałek). Za zmianę terminu i utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że w sobotę 12 grudnia 2015 r. w godz. 8:00 - 14:00 odbierane będą odpady wielkogabarytowe od mieszkańców sołectwa Rachcin. Punkt odbioru odpadów: plac przed Remizą OSP w Rachcinie. Informacji udziela Pani Małgorzata Rutkowska (Referat Komunalny) tel. 54 230 51 44.

 

Komunikat wraz z ogłoszeniem dostępny tutaj.

Treść zawiadomienia dostępna tutaj.

Odpowiedzi zamieszczono tutaj.

Więcej informacji tutaj.

Gmina Bobrowniki uczestniczyła w projekcie "Rekultywacja składowisk odpadów w województwie kujawsko - pomorskim na cele przyrodnicze", w którym wzięliśmy udział na zaproszenie Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dzięki realizacji przedsięwzięcia wykonane zostały prace przywracające miejsce dawnego składowiska odpadów w miejscowości Polichnowo - Piaski naturze. Wykonano je przy dofinansowaniu wynoszącym 95 % wartości zadania ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013. Zaproszenie i program konferencji tutaj.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą