^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania smieci

Poniżej prezentujemy harmonogram odbioru odpadów komunalnych na drugie półrocze 2017r. w Gminie Bobrowniki.

 

Uwaga !

Informujemy, że ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe oraz prośby mieszkańców nastąpi zmiana terminu odbioru popiołu.

 

Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące odbioru odpadów wielkogabarytowych, opon, elektroodpadów oraz rozbiórkowo - budowlanych od mieszkańców Gminy Bobrowniki.

 

 

Uprzejmie informujemy, że w m-cu kwietniu nastąpi zmiana terminu odbioru odpadów zmieszanych w Bobrownikach tj. zamiast 24 kwietnia br. w/w odpady zostaną odebrane od mieszkańców w dniu 21 kwietnia br. Pozostałe terminy bez zmian. Za utrudnienia przepraszamy. 

Szanowni mieszkańcy, poniżej zamieszczamy informacje o harmonogramie odbioru odpadów dla poszczególnych miejscowości:

1) Siedziba firmy NIDES, ul. Włocławska 51, 87-617 Bobrowniki - odbieramy od mieszkańców naszej Gminy:

Odpady wielkogabarytowe, opony oraz elektroodpady - 3 grudnia 2016 r. (sobota) w godz. 8.00 - 15.00

2) Plac przy Remizie OSP Rachcin - odbieramy od mieszkańców naszej Gminy:

odpady wielkogabarytowe i elektroodpady 5 listopada 2016 r. (sobota) w godz. 8.00 - 14.00.

Informujemy, że do odpadów biodegradowalnych możemy wrzucać również drobne odpady mięsne, które nie wymagają specjalnej utylizacji. Dodatkowych informacji udziela p. Małgorzata Rutkowska, tel. 54 230 51 44. Podstawowe zasady segregacji do pobrania tutaj.

Szanowni Mieszkańcy

Uprzejmie informujemy o wprowadzonych zmianach w regulaminie utrzymania czystości i porządku w Gminie Bobrowniki. Zmiany dotyczą sposobu segregacji odpadów. Poniżej zamieszczamy informacje o harmonogramie odbioru odpadów dla poszczególnych miejscowości wraz z informacją, że od dnia 01.07.2016 r. będziemy oddawać:

Publikujemy harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Bobrowniki na pierwsze półrocze 2016 r. Harmonogram do pobrania tutaj.

Uprzejmie informujemy, że popiół odbierany będzie dnia 28 grudnia 2015 r. (poniedziałek). Za zmianę terminu i utrudnienia przepraszamy.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą