^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zakończył się pierwszy etap realizacji projektu "Więcej potrafię-łatwiej żyję" realizowanego przez OSP Rachcin. 11 kwietnia 2014r. 16 uczestników otrzymało już zaświadczenia potwierdzające ukończenie kursu obsługi wózka jezdniowego i certyfikaty Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach w zakresie spawania metodą MAG.
Wczoraj tj. 23 kwietnia 2014 r. w świetlicy prowadzonej przez OSP w Rachcinie odbyło się spotkanie organizacyjne dla uczestników kursów na prawo jazdy. Dzięki pozyskanym przez druha Karola Kostrzewskiego Wiceprezesa OSP Rachcin środkom z Europejskiego Funduszu Społecznego nieodpłatnymi kursami na prawo jazdy kat. C objętych zostanie 28 osób, a kursami na prawo jazdy kat. C+E 36 osób. Są wśród nich oczywiście mieszkańcy Gminy Bobrowniki. Pierwotnie przewidywano objęcie wsparciem łącznie 48 osób, ale sprawne zagospodarowanie przez OSP Rachcin pozyskanych środków otworzyło drogę do udziału w projekcie jeszcze kolejnym 10 osobom stąd jest łącznie 58 uczestników przedsięwzięcia.

 

Na zdjęciu uczestnicy projektu "Więcej potrafię-łatwiej żyję" po spotkaniu organizacyjnym kursu prawa jazdy kat. C i kat. C+E przeprowadzonym w Rachcinie 23 kwietnia 2014 r. 

 

   

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą