^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W piątek 27 stycznia br. w Urzędzie Gminy w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. Więcej o zasadach przyznawania medali TUTAJ

Nadane przez Prezydenta RP medale wręczył Wójt Gminy Bobrowniki Pan Jarosław Jacek Poliwko w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Pana Tadeusza Gradkiewicza, zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Małgorzaty Grudowskiej, oraz  sekretarza Gminy Tomasza Kryńskiego. W uroczystości udział wzięli również Radni.

Wyrazy uznania i szacunku za wspólnie przebytą drogę, poświęcenie i trud pracy włożony dla dobra założonej przed pół wiekiem rodziny przyjęli Państwo: Wacława i Wacław Szczepańscy, Irena i Witold Kopczyńscy, Wacława i Stanisław Dydo, Jadwiga i Bogdan Wycichowscy, Hanna i Edward Chojnaccy, ze względów zdrowotnych zabrakło państwa Krystyny i Jan Stojak w imieniu których medale odebrała córka.

Wszystkim jubilatom życzono pogody ducha i radości, spełnienia najskrytszych marzeń, a także dobrego zdrowia i wielu kolejnych wspólnych lat. Uroczystość była okazją do spotkania i porozmawiania zarówno  na temat gminy, jak i prywatnych spraw długoletnich małżonków.

Dziękujemy wszystkim jubilatom za ich trud i wychowanie kolejnych pokoleń.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą