^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W sobotę 14 stycznia w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Bobrownikach odbył się turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bobrowniki. W zawodach wzięły udział reprezentacje z Gimnazjum Prywatnego i Publicznego nr 1 z Lipna, Gimnazjum Publicznego z Radomic oraz gospodynie imprezy dziewczyny z Gimnazjum im Ziemi Dobrzyńskiej z Bobrownik.

 Aby uniknąć przypadkowych rozstrzygnięć, turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów. Wyrównany poziom sprawił, że mecze często kończyły się dopiero w trzeciej partii. A o ostatecznej kolejności decydowały małe punkty, zdobyte i stracone w poszczególnych setach.

Ostateczna kolejność w turnieju:

1.      Gimnazjum Bobrowniki

2.      Gimnazjum Publiczne nr 1 Lipno

3.      Gimnazjum Prywatne Lipno

4.      Gimnazjum Publiczne Radomice

Zawodniczkom naszego teamu kibicował patron turnieju, Przewodniczący Rady Gminy Pan Tadeusz Gradkiewicz, który wszystkim uczestnikom wręczył pamiątkowe puchary a zawodniczkom trzech najlepszych zespołów medale. W podsumowaniu imprezy podkreślił wysoki sportowy poziom zespołów oraz życzył dalszych sukcesów.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Malwina Rutkowska-kapitan, Alicja Zielińska, Lidia Greśkiewicz, Weronika Zawidzka, Natalia Stojak, Patrycja Zwolińska, Julia Jaromirska, Julia Dankowska, Lena Kowalewska, Maja Ostrowska, Katarzyna Grzegorzewska, oraz Oliwia Majewska która nie mogła zagrać w tym dniu z powodu kontuzji.

Sędziowie zawodów to Panowie Paweł Majewski i Cyprian Gutowski.

W najbliższą środę mistrzostwa powiatu. Trzymajmy kciuki za Nasze Dziewczyny!

 

W Gutowski

Fot Aleksandra Gitner

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą