^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu wczorajszym mieszkanka wsi Polichnowo Pani Marianna Śliwińska obchodziła swoje kolejne urodziny. Sędziwą Jubilatkę, która skończyła 102 lata odwiedził wczoraj Gospodarz naszej Gminy Wójt Jarosław Jacek Poliwko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Gradkiewiczem, Zastępcą Kierownika USC Bobrowniki Małgorzatą Grudowską i Sołtysem Polichnowa Ewą Pozorską. Obecny był Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski.

Przy okazji wizyty u Jubilatki mogliśmy się przekonać, że najstarsza mieszkanka naszej Gminy jest w dobrej kondycji. Pani Marianna chętnie rozmawiała.  

Pani Marianna Śliwińska ma dwoje dzieci, wnuki i prawnuki. Po śmierci męża w 1975 r. mieszka wraz z synem, który prowadzi gospodarstwo rolne. Cieszy się zdrowiem, pogodą ducha, wciąż dobrym wzrokiem. 

Na fotografii powyżej Jubilatka wraz z rodziną i przybyłymi przedstawicielami jednostek samorządowych. Polichnowo, 10 sierpnia 2016 r. (fot. Marcin Jaworski, Tygodnik Lipnowski). 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą