^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Na zaproszenie Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko w dniu 1 lipca 2016 r. po raz pierwszy w naszej Gminie odbyło się spotkanie lokalnej władzy samorządowej z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy urodzonymi w 2016 r. oraz ich rodzicami. Gospodarz Gminy wraz z Przewodniczącym Rady Tadeuszem Gradkiewicz i Zastępcą Kierownika USC Małgorzatą Grudowską powitali najmłodszych wręczając rodzicom symboliczne sadzonki dębu wraz z upominkami i listami gratulacyjnymi. Przy podanej kawie z ciastem rozmawialiśmy o przyszłości i problemach lokalnej społeczności.

 

Najmłodszymi mieszkańcami, których dziś powitaliśmy są

Wiktor Klamka

Jakub Rychnowski

Mikołaj Tyszko

Aleksander Kopczyński

Lena Kopczyńska

Wiktor Wojciechowski

Mateusz Żakiewicz

Nadia Skalska

Maja Pietrusińska

Iza Ośmiałowska

Emily Dos Santos

Julia Bejger

Otylia Barszczewska

Zuzanna Nowakowska

Aleksander Leszczyński

 

Dzieciom i Rodzicom oraz członkom Rodzin życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności!

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą