^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu obrazów /images określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu obrazów /images określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

W piątek 26 kwietnia br. Bobrowniki były miejscem przeprowadzenia eliminacji wojewódzkich XLII OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"

W hali sportowej przy SP im. Karola Wojtyły w Bobrownikach spotkali się uczniowie z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Eliminacje rozpoczęto powitaniem uczestników przez Gospodarza Gminy - Wójta Jarosława Poliwko. Na czas przerwy między etapami turnieju wiedzy wszyscy udali się pod ruiny gotyckiego zamku, gdzie nastąpił pokaz sprzętu ratowniczo - gaśniczego przy symulowanym zdarzeniu.  Nie zabrakło również tradycyjnej grochówki oraz kiełbasy z grilla. 

{gallery}2019/pozar{/gallery}

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą