^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szanowni Państwo,

Kujawsko - Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Przysieku informuje o organizowaniu Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się 19 marca 2016 r. (sobota) w Przysieku.

 

Celem jarmarku jest przybliżenie i prezentacja tradycji oraz dorobku kulturowego związanego z Wielkanocą, a także promocja produktów regionalnych i tradycyjnych z województwa kujawsko - pomorskiego. W związku z tym zależy nam, aby prezentowany przez wystawców asortyment był tematycznie możliwie jak najbardziej powiązany ze zbliżającymi się Świętami.

Podczas jarmarku odbędą się kiermasze, pokazy wykonywania dekoracji świątecznych i konsultacje. W związku z tym zwracamy się z prośbą o rozpropagowanie tej imprezy wśród zainteresowanych osób z terenu Państwa działania. W załączeniu karta zgłoszenia (do pobrania również na stronie www.kpodr.pl), którą po wypełnieniu prosimy odesłać w terminie do 9 marca br.

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 56 611 09 31, kom. 601 664 415 lub do sekretariatu, tel. 56 611 09 04.

Z poważaniem

 

Dyrektor Oddziału

Marek Nowacki

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą