^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Z inicjatywy Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko zorganizowano po raz kolejny doroczny opłatek dla mieszkańców Gminy Bobrowniki. Troskę o to, żeby nie zabrakło żadnej osoby starszej ani samotnej powierzono poszczególnym radnym i sołtysom.

Wśród Gości spotkania byli: członek Zarządu Województwa Kujawsko - Pomorskiego Aneta Jędrzejewska, Radny Sejmiku Województwa Piotr Pręgowski i Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski. Przybył ks. prof. dr hab. Zdzisław Pawłowski (Proboszcz Parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach) oraz Radni Gminy na czele z Przewodniczącym Tadeuszem Gradkiewiczem.

Uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach przedstawili tradycyjną Jasełkę. Nie zabrakło uśmiechu, życzeń i wzruszeń.

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca zaangażowanym w przygotowanie spotkania opłatkowego, które już wpisało się w kalendarz dorocznych gminnych inicjatyw. Za fotorelację kierujemy podziękowania do Radia Hit oraz Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach.

Fotorelacja RADIO HIT

{gallery}Wigilia2015{/gallery}

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą