^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

Pogrzeb Pani Mirosławy odbędzie się w sobotę 14 listopada br. i rozpocznie mszą św. o godz. 12:00 w kościele parafialnym p.w. św. Anny w Bobrownikach poprzedzoną różańcem o godz. 11:30 w tutejszej kaplicy przedpogrzebowej.

Pani Mirosława Rutkowska urodziła się 21 stycznia 1956 r. we Włocławku. Wraz z ukończeniem Technikum Rolniczego w Wymyślinie podjęła pracę w Urzędzie Gminy Fabianki. Kolejnym jej miejscem pracy był Urząd Gminy Bobrowniki. Tu pracowała jako inspektor ds. zaopatrzenia emerytalnego, Kierownik Referatu Społeczno-Gospodarczego i Ogólnego, inspektor ds. produkcji roślinnej, referent ds. rolnictwa, podinspektor ds. rolnictwa. Uchwałą Rady Gminy Bobrowniki z dnia 28 listopada 1991 r. Pani Mirosława Rutkowska została powołana na stanowisko Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Bobrownikach.

W pamięci współpracowników oraz mieszkańców Gminy Bobrowniki zachowa się jako osoba kompetentna i posiadająca bogaty zasób wiedzy. W arkuszach oceny pracy zawodowej Pani Mirosława Rutkowska zawsze otrzymywała od Wójta Gminy Bobrowniki bardzo dobrą ocenę.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą